głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wylans0vana no przecież daję radę nie widzisz ? śpię dość długo przesypiam prawie cały dzień. wychodzę z przyjaciółmi jeśli mnie wyciągną na siłę. jem i piję jak mama to we

wylans0vana

wylans0vana.moblo.pl
no przecież daję radę nie widzisz ? śpię dość długo przesypiam prawie cały dzień. wychodzę z przyjaciółmi jeśli mnie wyciągną na siłę. jem i piję jak mama to we mn
no przecież daję radę  nie widzisz... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

no przecież daję radę, nie widzisz ? śpię dość długo - przesypiam prawie cały dzień. wychodzę z przyjaciółmi - jeśli mnie wyciągną na siłę. jem i piję - jak mama to we mnie wetknie. wychodzę na podwórko - jak już jest na prawdę gorąco. nie myślę o Tobie - jakoś średnio przez pół godziny. widzisz ? jestem beznadziejna ..

Nie  nie przychodz do mnie gdy ci... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Nie, nie przychodz do mnie gdy ci się nudzi. Nie dzwoń gdy masz problem. Nie myśl ze zjawie się na skinienie twojego palca. obejrzyj się - obok masz to swoje szczęście.

będę Twoja kiedy tylko pokonam smutek. teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

będę Twoja kiedy tylko pokonam smutek.

to nie jest takie proste zapominać o... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

to nie jest takie proste zapominać o ludziach. nie miej mi tego za złe, chce tylko żebyś o tym pamiętał, bo brak mi słów na to jak łatwo można wymazać trzy lata..

Wiecznie tkwimy w tym  czego nie ma.... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Wiecznie tkwimy w tym, czego nie ma. O czymś marzymy, za czymś tęsknimy, do czegoś wzdychamy, opłakujemy straty, wyliczamy, czego ciągle nam brakuje. Dlatego - nie ma nic. Całą teraźniejszość pochłania nasze narzekanie, ciągłe rozczarowania. Potrafimy czekać na coś cały miesiąc, nie myśląc o niczym innym, byle wytrwać do tej jednej, wyznaczonej daty. Nie raz, wbrew wszelkim staraniom, nie możemy tam być, tego zrobić, jego/jej spotkać, tego czy srego zobaczyć. I co teraz?

Zaufaj jej bezgranicznie. Przecież... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Zaufaj jej bezgranicznie. Przecież ona nie ma zamiaru wywijać jakichś głupich numerów. Zrozum, że chce być z Tobą i z nikim więcej.

Mam obrzydliwą chęć zwinąć się... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Mam obrzydliwą chęć zwinąć się komuś na kolanach w kłębek, i dać się temu komuś głaskać. Z braku możliwości zawinę się do łóżka i dajcie wy mi wszyscy pierdolony święty spokój.

W moim życiu każdy  kogo spotkałam... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

W moim życiu każdy, kogo spotkałam ma jakąś swoją stronę, Twoja też była, ale sam sprawiłeś, że ją wyrwałam .

Ławka  świadek milionów spotkań... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Ławka- świadek milionów spotkań, tysięcy pierwszych pocałunków, setek oczekiwań, dziesiątek rozstań...

Nie mam ochoty się śmiać  a... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Nie mam ochoty się śmiać, a przecież tak bardzo lubię. Nie mam ochoty rozmawiać i z nikim się widzieć. Nie chcę czytać, oglądać i być. Chcę uciec. Ale to też nie jest proste. Bo jak uciec przed myślami? Idę spać. To pomaga. Ale nie zawsze, i tylko na chwilę. Przykładam głowę do poduszki, zamykam oczy i czekam, aż odlecę. Czekam. Czekam i nic.

nie zaczynam zdania z dużej litery... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

nie zaczynam zdania z dużej litery, nie noszę spódniczek, nie składam ciuchów, nie mam setki par butów, nie umiem zachowywać się poważnie, nie znam się na motorach, nie jestem dobra z matmy, nie lecę na pierwszego lepszego, nie okazuję smutku, nie jestem opanowana, nie myślę logicznie, nie czytam w myślach, nie mam słit zdjęć, nie potrafię Cię pocieszyć, nie interesują mnie związki na góra dwa miesiące, nie jestem piękna, nie lubię tandetnych tekstów, nie śmieszą mnie wszystkie żarty, nie powiem Ci czemu płaczę, nie jestem wysoka, nie jestem nieśmiała, nie chodzę na solarium, nie mam na Ciebie dobrego wpływu, nie jestem miła, nie stoję godzinami przed lustrem, nie zadaje się z kimś dla zakładu, nie zapominam, nie jestem cierpliwa, nie jestem wyrozumiała, nie obchodzi mnie Twoja kasa i nie umiem gotować. kochasz mnie mimo wszystko?

Mateusz ...    teksty wylans0vana dodał komentarz: Mateusz ... ;( do wpisu 9 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV