głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjeebaaneexd Mamy marzenia którym tylko śmierć może położyć kres.. Aż w końcu przychodzi taki moment kiedy czujesz że to w co brniesz tak długo traci swój sens. Zamierzasz o

wyjeebaaneexd

wyjeebaaneexd.moblo.pl
Mamy marzenia którym tylko śmierć może położyć kres..
Mamy marzenia  którym tylko śmierć... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 12 września 2013

Mamy marzenia, którym tylko śmierć może położyć kres..

Aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 12 września 2013

Aż w końcu przychodzi taki moment, kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

przy Tobie mam powody do uśmiechu na... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 12 września 2013

przy Tobie mam powody do uśmiechu na co dzień.

Zmień coś w swoim życiu. Mów... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 września 2013

Zmień coś w swoim życiu. Mów prawdę. Spotykaj się z kims kto kompletnie do Ciebie nie pasuje. Naucz się mówić NIE. Wydaj wszystkie oszczędnosci. Spróbuj poznac kogoś przypadkowego. Nie planuj niczego. Odważ się powiedzieć, że kochasz. Śpiewaj głośno. Śmiej się z głupich żartów. Płacz, przepraszaj. Powiedz komuś jak wiele dla Ciebie znaczy. Nie tłumiąc emocji. Śmiej się tak długo aż rozboli Cię brzuch. Niczego nie żałuj.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 września 2013

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, zawsze czym się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie ubieram mini, kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?

Kiedy zabłyśniesz nie zapominaj o... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 29 sierpnia 2013

Kiedy zabłyśniesz nie zapominaj o tych, którzy ratowali Ci dupę i wyciągali z najgorszych kryzysów, o tych którzy byli z Tobą, tych którzy kochali mimo wad i fochów. Tych, którzy byli kiedy innych zabrakło. O tych, którzy byli zawsze pod telefonem oraz tych na których mogłeś liczyć nawet podczas piątkowego melanżu, o tych którzy organizowali Ci powrót do domu, kiedy za bardzo się spiłeś. O tych, którzy poprawiali Ci humor i mimo załzawionych oczu potrafiłeś się szczerze uśmiechnąć. I pamiętaj też o tych z którymi rozumiałeś się bez słów. Po prostu o tych, których kochałeś. Pamiętaj też o tym, że Oni oddaliby za Ciebie życie. Bo przyjaciele to najważniejszy skarb jaki się od życia dostaje.

Bo najtrudniej jest odejść.... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 29 sierpnia 2013

Bo najtrudniej jest odejść. Zostawić coś co dawało tak wiele pozytywnej energii. Tak cholernie dużo radości z życia.

      A czasem nie mam już sił.... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 29 sierpnia 2013

    A czasem nie mam już sił. Tak po prostu. Czasem się poddaje. Nie wytrzymuję. Czasem to wszystko, ten cały syf mnie przerasta. Ale mimo to, walczę. Bo wiem że są ludzie, którzy mnie potrzebują. Którym tak po prostu jestem tak cholernie do życia niezbędna. Walczę, bo wiem, że mam dla kogo.

Każdy no­wy rok jest szansą by... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 25 sierpnia 2013

Każdy no­wy rok jest szansą by coś zacząć na no­wo. Po­dob­nie jak każdy miesiąc, każdy dzień, każda godzi­na, se­kun­da. Każda chwi­la. Tyl­ko gdy zmienia się ta os­tatnia cyf­ra przy pełnej da­cie... Jest ja­koś łat­wiej. Łat­wiej wziąć za siebie.

Nie rycz że coś Ci się nie udało.... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 23 sierpnia 2013

Nie rycz że coś Ci się nie udało. usiądź, otrzyj łzy i weź się w garść. Nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą. nikt nie mówił że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka, na które warto czekać nawet kilkanaście lat.

Jeśli któregoś dnia masz być... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 sierpnia 2013

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?

Jesteś silny  a ja chcę być Twoją... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 20 lipca 2013

Jesteś silny, a ja chcę być Twoją pierwszą słabością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV