głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjeebaaneexd a to wszystko co się stało? wydarzyło się zdecydowanie za szybko. w pewnym momencie zapomniałam o granicy która jest zapomniałam o zasadach które od dziecka gdz

wyjeebaaneexd

wyjeebaaneexd.moblo.pl
a to wszystko co się stało? wydarzyło się zdecydowanie za szybko. w pewnym momencie zapomniałam o granicy która jest zapomniałam o zasadach które od dziecka gdzieś
a to wszystko co się stało?... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 lipca 2013

a to wszystko co się stało? wydarzyło się zdecydowanie za szybko. w pewnym momencie zapomniałam o granicy, która jest, zapomniałam o zasadach, które od dziecka gdzieś we mnie tkwiły. straciłam głowe dla jednego człowieka, który niewątpliwie zrobił bałagan w moim życiu. bałagan, który pokochałam wbrew wszystkiemu i wszystkim.

Oddaj strach  daj zaufanie  chwyć za... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 lipca 2013

Oddaj strach, daj zaufanie, chwyć za rękę.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 15 lipca 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

Każda chwila ma swój koniec.... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 11 lipca 2013

Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś..

Nigdy nie daj sobie wmówić  że nie... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 11 lipca 2013

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie warto.

Idź swoją drogą choć to podobno... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 6 lipca 2013

Idź swoją drogą choć to podobno nie łatwe. Zdejmij maskę, bądź sobą na zawsze.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 30 czerwca 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc nam oczy, że jesteśmy ważni, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto, a potem pyk i ich nie ma.

Przeszłam dość sporo  jak na swój... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 30 czerwca 2013

Przeszłam dość sporo, jak na swój wiek . Inni mogą nazywać mnie gówniarą, któranic nie wie o życiu, a tak na prawdę nikt z nich nie wie, ile ta gówniara przeżyła, w ilu sytuacjach musiała dać sobie radę sama, bo nie miała nikogo kto by jej pomógł, nikogo kto byłby przy niej w najtrudniejszych chwilach. Nie wielu osobom pozwalam się poznawać, tylko dlatego że przestałam ufać ludziom, bo życie dojebało mnie wielokrotnie i wiele razy pokazało, że ludzie to kurwy, które żerują na ludzkim nieszczęściu, niepowodzeniu. Podobno przychodzi moment w życiu każdego, w którym potrzebujemy się wygadać. Ja nie mam takich momentów od dawna. Nauczyłam się zachowywać ból w sobie, by nikt nie zobaczył tego, jak słaba wewnątrz jestem tak na prawdę.

 chyba nie warto budować wszystkiego... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 czerwca 2013

`chyba nie warto budować wszystkiego od nowa na fundamentach rozjebanego systemu.

Prawdą jest  że to ciosy od życia... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 9 czerwca 2013

Prawdą jest, że to ciosy od życia i bolesne doświadczenia pomagają nam dorosnąć.

zadaj sobie pytanie czy jesteś na... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 maja 2013

zadaj sobie pytanie czy jesteś na tyle silny, by zmienić w sobie to co często rani innych.

Tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 9 maja 2013

Tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. Bo jeszcze rok temu, w ten ciepły czerwiec On tutaj był. Siedział tuż obok. Obejmował. Był, a teraz Go nie ma. Nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. Katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. Wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? Jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? Na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? Gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? Którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? Kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV