głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wybranaa Nie bój się ponownie zakochać. Otwórz swe serce i podążaj tam dokąd Cię ono wiedzie... i pamiętaj fruń do księżyca... P.S. Zawsze będę Cię Kochał... P.S.I love

wybranaa

wybranaa.moblo.pl
Nie bój się ponownie zakochać. Otwórz swe serce i podążaj tam dokąd Cię ono wiedzie... i pamiętaj fruń do księżyca... P.S. Zawsze będę Cię Kochał... P.S.I love You.
 Nie bój się ponownie zakochać.... teksty

wybranaa dodano: 15 grudnia 2010

"Nie bój się ponownie zakochać. Otwórz swe serce i podążaj tam, dokąd Cię ono wiedzie... i pamiętaj, fruń do księżyca... P.S. Zawsze będę Cię Kochał..." /P.S.I love You.

 Spotkanie kogoś  kogo pokocha się... teksty

wybranaa dodano: 15 grudnia 2010

"Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko. Podobno nic nie trwa wiecznie, ale (…) czasami miłość trwa nawet wtedy, kiedy ukochana osoba odejdzie." /P.S I love You.(książka)

Przepraszam muszę Ci coś... teksty

wybranaa dodano: 15 grudnia 2010

Przepraszam muszę Ci coś powiedzieć bo wiesz przeszła mi już ochota na Ciebie./naasenna

ech.. gdyby to można było tak łatwo wypowiedzieć.. teksty wybranaa dodał komentarz: ech.. gdyby to można było tak łatwo wypowiedzieć.. do wpisu 15 grudnia 2010
Kiedy byłeś to uderzały we mnie... teksty

wybranaa dodano: 14 grudnia 2010

Kiedy byłeś to uderzały we mnie ogromne emocje. Teraz kiedy Cię brakuje, te same emocje uderzają we mnie ze zdwojoną siłą.

Lizaki zmieniły się na papierosy... teksty

wybranaa dodano: 14 grudnia 2010

Lizaki zmieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zmieniła się na wódkę, a rowery na samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczyć się" znaczyło założenie kasku na głowę? Kiedy najgorszą rzeczą, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka było, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na świecie, a mama była bohaterem? Twoimi największymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie krótkiej spódniczki, nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" były lekarstwa na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama dodawała do zupy? Największy ból jaki czułaś to pieczenie zdartych łokci czy kolan. I kiedy pożegnania znaczyły tylko "do zobaczenia jutro.

A w uszach tylko szyderczy śmiech... teksty

wybranaa dodano: 14 grudnia 2010

A w uszach tylko szyderczy śmiech ludzi drwiących z Twoich marzeń.

' Złamane serce już nigdy nie... teksty

wybranaa dodano: 13 grudnia 2010

' Złamane serce już nigdy nie będzie takie samo, tak jak nie możesz wymagać od pękniętego lustra, żeby było idealnie lśniącą taflą. '

to nie jest bajka księżniczko  to... teksty

wybranaa dodano: 13 grudnia 2010

to nie jest bajka księżniczko, to horror

Nic nie sprawia człowiekowi... teksty

wybranaa dodano: 13 grudnia 2010

Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż rozpamiętywanie dawno minionych chwil, zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe.

Wypowiadam słowo  zmykam oczy... teksty

wybranaa dodano: 13 grudnia 2010

Wypowiadam słowo, zmykam oczy, piszę pamiętnik, pije kawę, czytam biografię, siedzę na parapecie, oglądam telenowele, słucha muzyki, śpię, marzę, myślę, tańczę, odrabiam pracę domową, ale i tak co bym nie robiła, jak bardzo próbowała zająć swoje myśli i tak zawsze na pierwszy miejscu będziesz Ty.

Nigdy nie kłam  nie uciekaj  nie... teksty

wybranaa dodano: 13 grudnia 2010

Nigdy nie kłam, nie uciekaj, nie oszukuj i nie pij. Jeśli musisz skłamać to w objęciach osoby, którą Kochasz. Jeśli musisz uciec to tylko od złych ludzi. Jeśli musisz oszukać, oszukaj śmierć. A jeśli musisz pić, pij w chwilach, które zapierają dech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV