głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wybranaa Twardziel o łagodnym sercu . ♥ Zauważyłam to podczas imprezy z okazji moich urodzin. Moja najlepsza przyjaciółka zerkała na mojego chłopaka a w jej oczach widzi

wybranaa

wybranaa.moblo.pl
Twardziel o łagodnym sercu . ♥
Twardziel o łagodnym sercu . ♥ teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

Twardziel o łagodnym sercu . ♥

Zauważyłam to podczas imprezy z... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

Zauważyłam to podczas imprezy z okazji moich urodzin. Moja najlepsza przyjaciółka zerkała na mojego chłopaka, a w jej oczach widziałam wielką miłość i tęsknotę. Mój chłopak także na nią zerkał z czułością w oczach. Na mnie nigdy tak nie patrzył. Kochał mnie. Był ze mną. Ale wtedy zrozumiałam, że to nie ze mną powinien być. Że on należy do niej, a ona do niego. Że się kochają nie wiedząc o tym i nie chcąc się przyznać do tego. Że nie chcą mnie zranić. Kilka dni później odeszłam zostawiając im list, w którym napisałam, że mają ze sobą być. Że będę się cieszyć z ich szczęścia, ale nie moge nie patrzeć. Na końcu napisałam wielkimi literami KOCHAM WAS i wtedy samotna łza popłynęła po moim policzku, spoczywając na słowie 'kocham'...

A jeśli płaczę  nie zwracaj na to... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

A jeśli płaczę, nie zwracaj na to uwagi. To nie ja, tylko coś we mnie, co pragnie się wydostać. Nieraz nie pozostaje człowiekowi nic prócz łez. To nie żal. Jestem szczęśliwa..

Przyjaciel?   to on potrafi... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

Przyjaciel? - to on potrafi przegadać całą noc i po 24 h stwierdzić że jeszcze się nie nagadaliśmy . To on popiera wszystkie możliwe szaleństwa, nie zważając na padający na polu deszcz i późną godzinę, z parasolką w ręku i z uśmiechem na twarzy wyjść do sklepu tylko po to żeby kupić mahoniową farbę do włosów. :) To on w ciągu jednej nocy potrafi stwierdzić że świat jest dziwny, faceci pojeb^ni, a herbata nigdy nie będzie doskonała. Przyjaciel? - taak to mój najcenniejszy skarb.

Melanżuj tak  byś następnego dnia... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

Melanżuj tak, byś następnego dnia mówił: Nigdy więcej. ;D

  Cześć jestem Idiotka z okolicy... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

- Cześć jestem Idiotka z okolicy Szalonych Decyzji. Mieszkam w domku zbudowanym z małych głupstw i idiotyzmów. W okół panuje wewnętrzna rozpierducha xd

Czasem mam wrażenie że zachowujesz... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

Czasem mam wrażenie że zachowujesz się jak by ci czegoś brakowało, chcesz,nie chcesz, chcesz, nie chcesz, zastanów i się przyjdź, albo nie,chwilka, przyjdź ale wiedz że nie będę już czekać, trwało to za długo, żegnam Pana.

chcę romansu jak z Pamiętnika... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

chcę romansu jak z Pamiętnika, miłości takiej jak Romeo i Julii, historii takiej jak Szkoła uczuć i chcę, aby zdarzyło się to z Nim.

bądź sobą .trzymaj się własnych... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

bądź sobą .trzymaj się własnych zasad . słuchaj głosu własnego sumienia . stawaj się tym , kim naprawdę jesteś . bo posiadasz szlachetne cechy . . wypracowanie , dobry charakter , delikatne serduszko . . i dlatego właśnie Twojej obecności nikt , nigdy nie będzie potrafił zastąpić . .

codziennie siedze pół nocy na... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

codziennie siedze pół nocy na parapecie z gorąncym kubkiem czekolady i mam nadzieje, że któraś z gwiazd pomoże mi podjąć decyzje .

 Idź się wódki napij. powiedział.... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

-Idź się wódki napij. powiedział. Zabolało, cholernie zabolało.w momencie wypowiedzenia tych kilku słów, poczuła się okropnie, sama nie wiedziała, jak nazwać ten stan. Już nawet nie miała siły tłumaczyć mu tego wszystkiego. Pomyślała jednak, że jak tego nie zrobi straci go na zawsze i odejdzie, nie wiedząc jak było. Zaczęła krzyczeć, sądząc iż w ten sposób coś wskura. Na koniec spojrzała mu głęboko w oczy, a On odwracając wzrok odparł, żeby dała mu spokój -nie dzwoniła, nie pisała. Powiedział, że tak będzie lepiej, łatwiej. Zostawił ją samą i odszedł. Po chwili wrócił krzycząc ''Kocham Cie, cholerna egoistko!''

ps.  masz wyjeban  ?. gratuluję... teksty

wybranaa dodano: 1 września 2010

ps. "masz wyjeban*"?. gratuluję dziecinnego podejścia do życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV