głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
do usług : teksty wu7eq dodał komentarz: do usług :) do wpisu 27 luty 2014
Błędne męskie przekonania... Bo... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

Błędne męskie przekonania... Bo ostatnio pocisnąłem niby po Paniach :) ZAPRASZAM

1.  Jeśli wg Ciebie kobiety są z... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

1. - Jeśli wg Ciebie kobiety są z porcelany a faceci ze stali, możesz być pewien, że ten wpis jest dla Ciebie. Jeśli kobiecą wartość oceniasz po tym, że nie poszła jeszcze z Tobą do łóżka – naucz się na pamięć tego tekstu i niech będzie Twoją mantrą. Świat jest pełen błędnych przekonań, mamy XXI wiek pełen smartfonów, tabletów, jedzenia modyfikowanego genetycznie i innego ścierwa. Prawdziwy facet to nie ten z dzikim jamnikiem w ręku polujący na mamuty. A prawdziwa kobieta, to nie ta która spędza 25 godzin na dobę przy garach a gdy wraca jej facet z mamutem na plecach, ściąga majtki i pozwoli pieprzyć się na świeżo pościelonym łóżku. Dobra ale do sedna. Błędne męskie przekonania.

2.  Kobiety nie patrzą na wygląd... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

2. - Kobiety nie patrzą na wygląd Tak równie idiotycznego zdania nie słyszałem nigdy. Oczywiście, że patrzą i to bardzo. Słyszałeś kiedyś aby kobieta powiedziała coś takiego : ” Zobacz, jest tak brzydki i beznadziejnie ubrany, muszę go poznać” . Nie ? Ja też nie. Kobiety zwracają cholerną uwagę na wygląd zewnętrzny swojego przyszłego partnera. Mało tego ważne jest dla nich także jak się poruszasz i ubierasz. Jestem święcie przekonany, że tytułowe stwierdzenie wymyślił facet, którego jedyną kobietą była ręka a ulubionym słowem Brazzers.

3.  Kobiety nie lubią seksu... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

3. - Kobiety nie lubią seksu Mhmm… a marchewki najlepiej sadzić na asfalcie. Tak serio gdybym mógł mieć kilka różnych orgazmów pod rząd, też bym nie lubił seksu. A wibratory sprzedają się dlatego tak dobrze, dlatego, że są idealnym materiałem pod budowę autostrad. Kobiety kochają seks, o wiele bardziej od mężczyzn.

4.  Kobiety lecą na hajs... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

4. - Kobiety lecą na hajs Oczywiście są takie, ale są też tacy mężczyźni. ( patrz ja ;) )Tak na prawdę chodzi o poczucie stabilizacji, które dają pieniądze. Facet, który ma wizję ich zarabiania wystarczy.

5.  Seks w związku to dodatek To... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

5. - Seks w związku to dodatek To priorytet. Jakość seksu = jakość związku.

6.  Kobiety lubią dostawać kwiaty... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

6. - Kobiety lubią dostawać kwiaty W większości przypadków nie lubią. Jeśli lubią nie pójdą z Tobą do łóżka. Jak już bardzo chcesz kupić jej coś na pierwszą randkę, wybierz wódkę.

7.  Kobiety kochają prezenty A ty... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

7. - Kobiety kochają prezenty A ty nie ? Jeśli masz zamiar obsypywać kobietę prezentami – zapewniam Cię, nie wejdziesz w nią nigdy, Dlatego lepiej kup whisky i razem je wypijmy ( zainteresowanym zostawiam swój adres mejlowy w celu umówienia terminu i lokalizacji czemubynie@gmail.com P.S jeśli jesteś atrakcyjną kobietą też pisz ! )

8.  Żeby iść z niewiastą do... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

8. - Żeby iść z niewiastą do łóżka trzeba spędzić z nią minimum siedem godzin To też jakieś durnowate przekonanie, z autopsji wiem, że 40 min wystarczy. Z opowieści natomiast, że wystarczą dwie…minuty oczywiście.

9.  Kobiety są romantyczne... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

9. - Kobiety są romantyczne Zdarzają się im takie dni, mnie też ale i tak nie uważam się za romantyka. To błędne przekonania wyciągnięte ze szkoły. ( Chociaż są wyjątki – jak zwykle, poznałem ostatnio taki, nie polecam. )

10.  Kobiety lubią zwykły seks... teksty

wu7eq dodano: 27 luty 2014

10. - Kobiety lubią zwykły seks Wciąż jesteś prawiczkiem ?

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV