głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
withintempation Prosze jesli Ci zalezy zrob cos. Jesli nie zostaw. Pragę miłości pragnę zrozumienia wolności przede wszystkim PEWNOŚCI. „Trzy są sposoby zdobywania mądrości. Pi

withintempation

withintempation.moblo.pl
Prosze jesli Ci zalezy zrob cos. Jesli nie zostaw.
Prosze jesli Ci zalezy zrob cos.... teksty

withintempation dodano: 4 luty 2014

Prosze, jesli Ci zalezy zrob cos. Jesli nie zostaw.

Pragę miłości pragnę zrozumienia... teksty

withintempation dodano: 4 luty 2014

Pragę miłości, pragnę zrozumienia, wolności, przede wszystkim PEWNOŚCI.

„Trzy są sposoby zdobywania... teksty

withintempation dodano: 14 listopada 2013

„Trzy są sposoby zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja — to najbardziej szlachetny, następnie naśladowanie —jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie — najbardziej gorzki ze wszystkich.

Mówiłeś że wszystko widziałeś... teksty

withintempation dodano: 14 listopada 2013

Mówiłeś, że wszystko widziałeś w moich oczach. Mówiłeś, że wszystko z nich wiesz. Mówiłeś, że w nich widzisz cały świat i to czego boję się.

Kiedy czegoś gorąco pragniesz to... teksty

withintempation dodano: 14 listopada 2013

Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć.

Serce mocniej bije krew szybciej... teksty

withintempation dodano: 13 listopada 2013

Serce mocniej bije, krew szybciej krąży, dociera do mózgu, otwieram oczy. To co robię zawsze było szczere. Uwierz mi nie pomógłby Ci dotyk moich lodowatych dłoni. Jestem teraz lodowata. Zaczyna krążyć legenda o mnie, jak pierdolony mit o lodowatym sercu i wybrańcu który je rozmrozi. Lecz, na razie, będę jak te Erynie w Hadesie. Mściwa dla własnej duszy.

Zostań potrzebuję cię tu.  To... teksty

withintempation dodano: 7 października 2013

Zostań, potrzebuję cię tu. To co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół. Zostań, poukładaj mi sny. Jeden z nich na pewno to my. Zostań, potrzebuję cię tu. To co w sobie mam, nie chcę się dzielić na pół. Zostań, poukładaj mi łzy. Jedna z nich na pewno to ty.

Znów studzą we mnie krew.  Nie... teksty

withintempation dodano: 7 października 2013

Znów studzą we mnie krew. Nie mogę być sobą.

Patrz na mnie kiedy płonę patrz... teksty

withintempation dodano: 7 października 2013

Patrz na mnie kiedy płonę, patrz kiedy płaczę, patrz kiedy wybucham, patrz kiedy niespokojnie śpię.

Chciałbym się jeszcze powłóczyć... teksty

withintempation dodano: 6 października 2013

Chciałbym się jeszcze powłóczyć z Tobą, póki żyjemy i mam Cię obok. Zjechać z Tobą w dół po poręczy, wspólnie się wyczołgać z nędzy. Schować szczęście tu pod podłogą, zanim przyjadą i nas wywiozą. Zobaczyć razem niebo po burzy, skoczyć w kałuże, żyć jak najdłużej... jak najdłużej Chciałbym się jeszcze powłóczyć z Tobą, póki żyjemy i mam Cię obok. Zjechać z Tobą w dół po poręczy, wspólnie się wyczołgać z nędzy. Schować szczęście tu pod podłogą, zanim przyjadą i nas wywiozą. Zobaczyć razem niebo po burzy, skoczyć w kałuże, żyć jak najdłużej... Siedzę na ławce patrzę na słońce, chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę. Chyba już nigdy nie będzie lepiej, nie będzie dobrze wiec się nie spieszę.

Czy masz zarumienione policzki? Czy... teksty

withintempation dodano: 6 października 2013

Czy masz zarumienione policzki? Czy ty kiedykolwiek obawiasz się, że nie możesz zmienić biegu wydarzeń, Który utknął w pobliżu jak coś między zębami? Czy masz jakieś asy w rękawie? Czy nie masz pojęcia, że ugrzęzłaś w tym głęboko? Śniłem o Tobie prawie każdej nocy tego tygodnia Jak wiele sekretów potrafisz zachować? Bo znalazłem melodię, która sprawia, że w jakiś sposób o Tobie myślę I puszczam ją w kółko dopóki nie zasnę Rozlewając drinki na moją sofę

http: www.youtube.com watch?v=0970jC... teksty

withintempation dodano: 6 października 2013

http://www.youtube.com/watch?v=0970jC_WYGM Tak samo znów, Bez żadnych słów Odchodzisz i Zostawiasz mnie tu Wszystko już wiem Nie musisz grac Spróbuj chodź raz pokonać strach Nie bój się wszystko Ci dam nawet jeśli czegoś nie będziesz chciał Jutro już minie każdy zły sen jestem tu lecz czy ty tego chcesz Tak samo znów Bez żadnych słow Starasz się widzieć Każdy mój ruch Pozwalam ci Gdy chcesz tak żyć Lecz nie jest tak jak miało być

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV