głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiktoria8895 Kiedy masz wsparcie żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cie na samo dno. Istnieje tylko jedna rzecz do której ludzie nigdy się nie przyzwyczają – to samotn

wiktoria8895

wiktoria8895.moblo.pl
Kiedy masz wsparcie żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cie na samo dno. Istnieje tylko jedna rzecz do której ludzie nigdy się nie przyzwyczają – to samotność.
Kiedy masz wsparcie  żadna porażka... teksty

wiktoria8895 dodano: 5 kwietnia 2013

Kiedy masz wsparcie, żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cie na samo dno. Istnieje tylko jedna rzecz, do której ludzie nigdy się nie przyzwyczają – to samotność. Mało tego, z każdym dniem będzie ona coraz bardziej krzyczała w twojej duszy i domagała się egzekucji w czyichś czułych objęciach. Uśmiech na twojej twarzy wcale nie przedstawia radości, tylko sentymentalny powrót do dni, w których faktycznie był jeszcze jakiś sens wykonywania tego gestu.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

wiktoria8895 dodano: 1 kwietnia 2013

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms’ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

Mam pistolet dwa naboje i nas dwoje.... teksty

wiktoria8895 dodano: 1 kwietnia 2013

Mam pistolet dwa naboje i nas dwoje. To koniec..

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

wiktoria8895 dodano: 1 kwietnia 2013

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie ‚dlaczego?’. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

W chuj źle u mnie   ale co Cię to... teksty

wiktoria8895 dodano: 1 kwietnia 2013

W chuj źle u mnie , ale co Cię to obchodzi nie? Ważne że Ty teraz świetnie się bawisz . /wiktoria8895

Jak  fajnie było się mną zabawić?... teksty

wiktoria8895 dodano: 1 kwietnia 2013

Jak, fajnie było się mną zabawić? Moimi uczuciami? Moim sercem? No jak, podobało się? Miałeś chociaż trochę frajdy? Przynajmniej jedna osoba się pobawiła, pośmiała i jest teraz szczęśliwa.

Wszyscy mówią że się kochają że... teksty

wiktoria8895 dodano: 31 marca 2013

Wszyscy mówią,że się kochają,że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. Mówią też, że nie rzucają słów na wiatr. A to kłamcy! Większość ich związków , które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch trzech miesiącach, a partnerzy wyzywają się,wmawiają nierealne sytuacje. To właśnie jest to uczucie? Tak wygląda ta miłość? Jeśli kocha się kogoś na prawdę to jest się w stanie zrobić wszystko,żeby utrzymać tą osobę przy sobie jak najdłużej. I staranie się o to,żeby to „na zawsze” nie trwało dwóch miesięcy lecz całe życie.

Mieli być tu  ale jednak ich... teksty

wiktoria8895 dodano: 31 marca 2013

Mieli być tu, ale jednak ich zabrakło, mieli być tu, ale zgasło gdzieś ich światło, mieli być tu tworzyć, czuć, przeżywać, zabrakło ich tu i rzadko kto ich wspomina. – Hifi Banda.

Świetnee ! teksty wiktoria8895 dodał komentarz: Świetnee ! do wpisu 31 marca 2013
fajny :   teksty wiktoria8895 dodał komentarz: fajny :)) do wpisu 31 marca 2013
i znowu zaczyna się udawanie... teksty

wiktoria8895 dodano: 31 marca 2013

i znowu zaczyna się udawanie, sztuczny uśmiech i te sprawy, mogłabym, ale nie chcę tego kończyć, nie chcę żeby wszyscy wiedzieli że pęka mi serce, że wszystko jest do dupy i najlepiej skoczyłabym pod pierwszy nadjeżdżający samochód, nie chcę plotek, nie chcę się bardziej zniszczyć

co pozwoliło mi o nim zapomnieć ?... teksty

wiktoria8895 dodano: 31 marca 2013

co pozwoliło mi o nim zapomnieć ? ten najpiękniejszy gatunek muzyki, rap. do dziś pamiętam wieczorne dni po rozstaniu, kiedy siedziałam w fotelu w szarej bluzie i słuchawkami w uszach. dobry bit O.S.T.R. i Pezeta, po policzku płynęły łzy. co jakiś czas uśmiechałam się, to dzięki niej. to ta muzyka pozwala mi się pozbierać po tym co najbardziej kochałam, żeby wypełnić sobą pustkę w sercu, którą on zostawił.♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV