głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiktoria8895 “Myślę że życie dzieli się na straszne i żałosne. To są dwie kategorie. Straszne to no nie wiem śmiertelne przypadki niewidomi kalectwo. Nie wiem jak sobie ludz

wiktoria8895

wiktoria8895.moblo.pl
“Myślę że życie dzieli się na straszne i żałosne. To są dwie kategorie. Straszne to no nie wiem śmiertelne przypadki niewidomi kalectwo. Nie wiem jak sobie ludzie
“Myślę  że życie dzieli się na... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

“Myślę, że życie dzieli się na straszne i żałosne. To są dwie kategorie. Straszne to, no nie wiem, śmiertelne przypadki, niewidomi, kalectwo. Nie wiem jak sobie ludzie dają z tym radem radę, to zadziwiające. A żałosne są życia wszystkich pozostałych. Więc jeżeli jesteś żałosny, powinieneś być wdzięczny losowi, że jesteś żałosny, bo być żałosnym to wielkie szczęście”

Jes­tem jeszcze za­kocha­na... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Jes­tem jeszcze za­kocha­na resztka­mi bez­sensow­nej miłości i jest mi tak cho­ler­nie smut­no te­raz, że chcę to ko­muś po­wie­dzieć. To mu­si być ktoś zu­pełnie ob­cy, kto nie może mnie zranić.

Większy ból spra­wi fałszy­wa... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Większy ból spra­wi fałszy­wa przy­jaźń niż nie­szczęśli­wa miłość.

 przy­jaźń jest fałszy­wa .... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

"przy­jaźń jest fałszy­wa . miłość to złudze­nie . nadzieja nie is­tnieje . szczęście nie dla mnie . los jest ok­rutny . Bóg nie is­tnieje , a jeśli is­tnieje to ma głębo­ko gdzieś to co się dzieje na tej Je­go ziemi . sa­mot­ność . tyl­ko sa­mot­ność . je­dyna . wier­na"

Prosiła mnie  żebym panu coś... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Prosiła mnie, żebym panu coś powtórzył. Powiedziała, że gdyby miłość mogła decydować o wszystkim, ona byłaby teraz z panem.

skoro mówisz mi  że nie jestem już... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

skoro mówisz mi, że nie jestem już taką niewinną i słodką dziewczynką jak kiedyś, to powiem Ci to w stylu damy, zimnej kobiety, którą jestem w Twoich oczach: ‚wyjdź chłopcze, póki jeszcze możesz. wyjdź, jak najdalej, bo ja ranię bardzo mocno’krzyk, łzy, rzucanie przedmiotami. chwila milczenia, i słowa czułości. mocny uścisk, i seks na zgodę. cisza. litry wypitego z żalu alkoholu i setki przepalonych fajek. nerwy, stres i krew. i Ty to nazywasz miłością?

charakter? podobno mam cholernie... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

charakter? podobno mam cholernie trudny. upieram się przy swoim, i rzadko kiedy idę na kompromis. lubię decydować o sobie sama, i nie znoszę ograniczeń. jestem szczera, zawsze – nawet jeśli ktoś widzi w tym chamstwo. inteligencja pozwala mi na dość mocno rozwinięty sarkazm, którego czasami wręcz nadużywam. uwielbiam wykłócać się o swoje, i prawie nigdy nie odpuszczam. wkurwiam, oj bardzo. mam w sobie ten mały impuls, który często namawia mnie do działania na spontanie, i mówienia czegoś zanim to przemyślę. ciężko będzie Ci się ze mną dogadać, jeśli choć raz spieprzyłeś coś, lub zawiodłeś moje zaufanie. jestem może troszkę inna – bo lubię czasem spiąć się z kimś dośc mocno, i nie odmówię sobie wyjebania ręką w mur, jeśli tylko może to pomóc – ale to właśnie ta inność, i upór sprawiają, że Cię zaciekawiam, co również lubię robić – bo ‚intrygująca’ to moje drugie imię.

Przytul mnie  ukryjmy się pod... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Przytul mnie, ukryjmy się pod kołdrą, wiem, że tego nie lubisz, bo Ci za ciepło, ale ja wciąż mam zimne dłonie i rób tak jak wtedy, wdmuchuj mi pomiędzy nie swój gorący oddech. Nie zostawiaj mnie w ciągu tych nocy. Znudźmy się sobą w końcu. Miejmy dosyć swojej obecności. Zacznijmy się kłócić. Pokaż mi, że mnie trochę nienawidzisz, że doprowadzam Cię do szału, nie rozumiesz mnie i najchętniej wymazałbyś mnie ze swojego życia. Proszę, bo zaczyna przerażać mnie, iż dotąd jedynie mnie kochasz.

Miłość jest jak narkotyk.  Na... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię . Poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu . A następnego dnia chcesz więcej … I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg . to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty .a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny .a zapominasz na dwie minuty. Gdy niema jej w pobliżu – czujesz to samo, co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się . by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotowy na wszystko, by zdobyć miłość … ?

Rano otwierasz oczy  wstajesz i... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Rano otwierasz oczy, wstajesz i zaczynasz swój dzień. W ciągu dnia wykonujesz szereg różnych czynności, jedne z chęcią inne z przymusu. Rozmawiasz z innymi ludźmi na różne tematy. Mówisz, że wszystko jest w porządku, że nigdy nie było lepiej. Mówiąc to każde z was idzie w swoją stronę. Wieczorem kładziesz się spać, przytulasz głowę do poduszki i myślisz. O czym? O tym jak chciałabyś aby było i o tym jak jest naprawdę I ryczysz w tę cholerną poduszkę, zastanawiając się, ile łez jeszcze pomieści.

Najgorsze jest to  gdy opuszcza Cię... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Najgorsze jest to, gdy opuszcza Cię przyjaciel. po tylu wspólnych odjebach, dniach, łzach, śmiechu, smutku, radości, szczęścia czy depresji. najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych, nowszych. tych popularnych, znanych w całym mieście bo Ty po prostu może jesteś już nudna. zajebiste uczucie, co nie ?

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

wiktoria8895 dodano: 30 marca 2013

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę – mówiło serce – to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one właśnie są takie. Obawiają się sięgnąć po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje im się, że nie są ich godne, albo, że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV