głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whosays Ostatnie spojrzenie pamięta się najdłużej. Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. nie dlatego że nie wiem. Nie dlatego że boję się ich reakcji nie dlat

whosays

whosays.moblo.pl
Ostatnie spojrzenie pamięta się najdłużej.
Ostatnie spojrzenie pamięta się... teksty

whosays dodano: 7 lipca 2012

Ostatnie spojrzenie pamięta się najdłużej.

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

whosays dodano: 7 lipca 2012

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. nie dlatego,że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji, nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów żeby mogli choć raz mi współczuć.

Nie byłabym sobą  gdybym się do... teksty

whosays dodano: 7 lipca 2012

Nie byłabym sobą, gdybym się do Ciebie nie uśmiechnęła. Mimo wszystko.

brakuje mi jednego słowa  by... teksty

whosays dodano: 6 lipca 2012

brakuje mi jednego słowa, by wszystko to, co wydarzyło się do tej pory dotknęło mnie od wewnątrz, bym już była pewna, że chciałeś odejść, że od dawna to planowałeś, potrzebuje jednego "odchodzę" bym mogła w pełni uwierzyć, że więcej nie wrócisz, musisz wypowiedzieć jedne "żegnaj" by fakt, że zabawiłeś się mną w końcu do mnie dotarł.

Jest tylko jedna droga do szczęścia... teksty

whosays dodano: 5 lipca 2012

Jest tylko jedna droga do szczęścia - przestać się martwić rzeczami , na które nie masz wpływu .

Tamten dzień rozdzielił nas na... teksty

whosays dodano: 5 lipca 2012

Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze.. Tamten dzień oszukal moją wyobraźnię, jeden ruch, rozdzielił nas na wieki, jeden gest, był niepotrzebny..

Najgorsze jest to  że minęło coś... teksty

whosays dodano: 5 lipca 2012

Najgorsze jest to, że minęło coś pięknego, coś co nie będzie miało szansy się powtórzyć.

To przykre  że kazdy jest lepszy od... teksty

whosays dodano: 5 lipca 2012

To przykre, że kazdy jest lepszy od Niego, ale zaden go nie zastąpi.

Jeżeli w życiu układa Ci się... teksty

whosays dodano: 5 lipca 2012

Jeżeli w życiu układa Ci się idealnie, to uważaj na plotki, człowiek człowiekowi z zazdrości potrafi zniszczyć wszystko..

kiedyś przychodzi taki moment  że... teksty

whosays dodano: 5 lipca 2012

kiedyś przychodzi taki moment, że życie przestaje Nam być potrzebne. nie dostrzegamy już tego piękna, co kiedyś. nie ma przy Nas już tych samych osób. świat wydaje się być bez celu i pozbawiony najmniejszego sensu istnienia. każde miejsce staje się puste. bliscy ludzie zmienili się. a My? zrozumieliśmy, że przeszłość nigdy nie wraca, a świat nie pięknieje..

Nagle dotarło do mnie  że nie... teksty

whosays dodano: 4 lipca 2012

Nagle dotarło do mnie, że nie będzie już tak jak kiedyś. Zmieniłam się. Nie wiem czy na lepsze. Niektórych ta zmiana pewnie niezadowoli. Dziś otworzyłam archiwum. Zaczęłam czytać nasze rozmowy. Z każdą rozmową wracały wszystkie wspomnienia. Coraz więcej wspomnień. Łzy napłynęły mi do oczu, bo wiedziałam, że tak już nie będzie. Kiedyś byłam zbyt słaba żeby usunąć wspomnienia. Codziennie się nimi dławiłam. Żyłam przeszłością, żyłam Tobą. Dziś stwierdziłam, że już nie warto. Dlaczego.? Bo wiem, że straciłam coś, co już nie wróci. Nie, nie chodzi tu o Ciebie. Straciłam cząstkę siebie. Straciłam zaufanie. Zaufanie, którym kiedyś darzyłam ludzi. Wszystko, co mnie cieszyło odeszło, wszystko, co kochałam zostawiło mnie samej sobie. Pomimo wszystko dziękuje za to, że przez chwile mogłam być szczęśliwa. A teraz? Nic już nie jest jak wtedy.

Nie ma szczęścia  nie ma miłości.... teksty

whosays dodano: 4 lipca 2012

Nie ma szczęścia, nie ma miłości. Nie ma zrozumienia, przebaczenia. Jest fałsz, pogarda. Jest smutek i są łzy. Jest bolące serce. Jest strach, obawa. Jest multum złych emocji i chęć zabicia się. Jest kolejny problem. Problem z samą sobą. Nic już nie będzie takie, jak kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV