głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove zmyj mi z rzęs tusz zdejmij podkolanówki i rozbierz mnie z najładniejszej sukienki wieczoru. teraz zastanów się czy nadal mnie kochasz. przykryj nas kołdrą i ni

whitedove

whitedove.moblo.pl
zmyj mi z rzęs tusz zdejmij podkolanówki i rozbierz mnie z najładniejszej sukienki wieczoru. teraz zastanów się czy nadal mnie kochasz. przykryj nas kołdrą i nie po
zmyj mi z rzęs tusz  zdejmij... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

zmyj mi z rzęs tusz, zdejmij podkolanówki i rozbierz mnie z najładniejszej sukienki wieczoru. teraz zastanów się czy nadal mnie kochasz. przykryj nas kołdrą i nie pozwól mi myśleć, że Twoje pocałunki na mych ramionach i szyi to jakieś kolejne moje urojenie. jeśli mnie kochasz... jeśli mnie kochasz zostań przy mnie całą noc.

czasem sobie marzę  abyś przyszedł... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

czasem sobie marzę, abyś przyszedł, pomógł mi wybrać sweter na dziś, zachwycał się jak maluję usta szminką.

Mógłbyś być moim największym... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Mógłbyś być moim największym szczęściem, a jesteś największym marzeniem..

5 przykazań miłośći : Pisz... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

5 przykazań miłośći : Pisz, dzwoń, kochaj, tęsknij i nie zdradzaj . Kapujesz ?

Pierwszy raz byliśmy tak blisko... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Pierwszy raz byliśmy tak blisko siebie, z dala od ludzkich spojrzeń, zdani tylko na łaskę własnych instynktów.

Bardzo często myślała o tym  jak... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Bardzo często myślała o tym, jak brzmi jego głos, gdy wypowiada jej imię.

Był pierwszy chłopakiem  który... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Był pierwszy chłopakiem, który zwyczajnie bał się jej dotknąć. Za każdym razem gdy stali na przeciw patrząc sobie w oczy, zawsze gdy ujmował z lekkim zawahaniem jej podbródek, czuła jak jego dłoń drży. Miała wówczas dziwne wrażenie. Jakby walczył sam ze sobą, usiłując kurczowo trzymać się jakiś zasad, które sam sobie wyznaczył. W jego oczach widać było wielką troskę. Zupełnie jakby widział w niej delikatną, porcelanową laleczkę, którą jeden fałszywy ruch mógł w jakiś sposób uszkodzić.

Usiadła na krawężniku w swoim... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Usiadła na krawężniku w swoim ulubionym za dużym swetrze, w ręku trzymając kubek z winem. Zdjęła swoje ulubione baleriny i skuliła się, opierając głową o kolana. W głowie kłębiło jej się wiele pytań, jedno szczególnie nie dawało jej spokoju, a mianowicie : czy w dzisiejszych czasach istnieje sprawiedliwość? Jak to jest, że niektórzy mają życie usłane różami i dostają szczęście jak na złotej tacy, gdy wówczas inni wciąż dostają po dupie? Odpowiedzi nie otrzymała.

Boję się spróbować  bo jeśli mi... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Boję się spróbować, bo jeśli mi się nie uda, to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu.

Należała do tych osób  którym do... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Należała do tych osób, którym do szczęścia naprawde niewiele potrzeba. Cieszyła się z drobnostek, jeden szczery uśmiech o poranku sąsiadki, czy sprzedawcy w sklepie za rogiem wprawiał ją w dobry nastrój i dodawał pozytywnej energi na cały dzień. Ty nawet tego nie umiałeś jej dać. Nie umiałeś docenić jaką niesamowitą osobę miałeś przy sobie.

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu- milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia.

Chciałabym wiedzieć  kim... teksty

whitedove dodano: 29 lipca 2010

Chciałabym wiedzieć, kim właściwie dla niego jestem: siostrą? przyjaciółką? czy ukochaną dziewczyną? nie raz przychodziło mi na myśl aby go o to zapytać, ale ponieważ na te pytanie chciałam usłyszeć tylko jedną odpowiedź, wolałam nie pytać wcale.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV