głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove myślałam że życie bez Ciebie nie będzie aż tak uciążliwe. myliłam się. obiecywałam sobie że nie będę o Tobie myśleć na darmo. wmawiałam sobie że nie będę na Cie

whitedove

whitedove.moblo.pl
myślałam że życie bez Ciebie nie będzie aż tak uciążliwe. myliłam się. obiecywałam sobie że nie będę o Tobie myśleć na darmo. wmawiałam sobie że nie będę na Ciebi
myślałam że życie bez Ciebie nie... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

myślałam, że życie bez Ciebie nie będzie aż tak uciążliwe. myliłam się. obiecywałam sobie , że nie będę o Tobie myśleć, na darmo. wmawiałam sobie , że nie będę na Ciebie patrzeć - na próżno, ile razy pojawiałeś się w tym samym pomieszczeniu moje oczy nie potrafiły się od Ciebie oderwać. nie chciałam żebyś mi się nie śnił, dlatego wieczorami oglądałam jak najbardziej krwawe horrory. chciałam i przynajmniej się starałam. a teraz tak po prostu wracasz jakby nigdy nic ?

gdybyś zapytał rok temu byłabym... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

gdybyś zapytał rok temu-byłabym wniebowzięta i bez chwili wahania odpowiedziała "tak" ... dzisiaj kiedy pytasz - bez mrugnięcia okiem odpowiadam "nie" ... bo nie jestem w stanie zakochać sie z Tobie drugi raz, za dużo widze w Tobie wad.

Chcę leżeć na plecach i palić... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

Chcę leżeć na plecach i palić papierosy; chcę nie martwic się światem, niech świat mnie mija; chcę by kwitły jabłonie, dojrzewały śliwki; chcę palić papierosy, malować obrazy słowami, chcę krzyczeć, chcę, żebyś mnie kochał, chcę czuć zapach Paryża, chcę mieszkać w New York City i palić papierosy; chcę leżeć na trawie, przyglądać się chmurom, chcę się z tobą kochać, chcę się śmiać, chcę płakać, chcę pic wino i nie pamiętać niczego; chcę tworzyć światy z papieru i niszczyć je gniewnymi skreśleniami, chcę oddychać, chcę palić, chcę ignorować złośliwe posunięcia czasu na mojej twarzy, chcę Ciebie, chcę.

Nie wiem już czy to ja Cię... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

Nie wiem już, czy to ja Cię wyśniłam, czy Ty mnie wymarzyłeś. Wiem tylko, że nie skrojono jeszcze ust, które w sposób bardziej doskonały niż Twoje pasowały by do moich. Wiem, że czasem mi się myli, która dłoń jest moja, która Twoja; że mój wdech jest Twoim wydechem i na odwrót. A kiedy kulę się nocą - już się nie boję, bo cała mieszczę się w Twojej dłoni, którą trzymasz pod głową, gdy słodko śnisz.

W miłości musi zaistnieć ta... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

W miłości musi zaistnieć ta `informacja zwrotna' bo bez niej... nic z tego nie będzie. Miłość nieodwzajemniona to tylko wieczna tęsknota...

obserwujesz go zachowując dystans... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

obserwujesz go zachowując dystans, kochasz patrzeć jak się uśmiecha. marzysz o tym, że może kiedyś będzie twój, chociaż na chwilę. on podchodzi do ciebie, twoje serce bije coraz mocniej. próbujesz wmówić sobie, że go nie kochasz, ale śnisz o nim, masz nadzieję, modlisz się, że moglibyście być razem.. miałaś tak kiedyś?

Jakże miło by było gdyby wraz z... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

Jakże miło by było, gdyby wraz z makijażem spływały wszystkie zmartwienia. A tu tylko kap, kap... Czarne zacieki pod oczami, czarne myśli w głowie, czarna dziura w lewej piersi.

i nagle pada kilka słów odwracasz... teksty

whitedove dodano: 30 lipca 2010

i nagle pada kilka słów, odwracasz się i sama nie wiesz gdzie iść, każda ze znanych dróg wydaje się zła. najchętniej usiadłabyś na krawężniku zanosząc się płaczem. brzmi znajomo, prawda?

cudne !! teksty whitedove dodał komentarz: cudne !! do wpisu 30 lipca 2010
jesteś genialna ! :  teksty whitedove dodał komentarz: jesteś genialna ! : ) do wpisu 30 lipca 2010
yey jakie to piękne ... teksty whitedove dodał komentarz: yey, jakie to piękne ... do wpisu 30 lipca 2010
taaa bede miec uzaleznienie jak sie szkola zacznie chyba od ksiazek xd ale bede sie starac w weekendy D no ale co tam wakacje trwaja   teksty whitedove dodał komentarz: taaa, bede miec uzaleznienie jak sie szkola zacznie, chyba od ksiazek xd ale bede sie starac w weekendy ;D no ale co tam, wakacje trwaja ;)) do wpisu 29 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV