głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Może w pewnym wieku wypada już być racjonalnym i nie rzucać się na mężczyznę którego kochamy? Czasem stoimy na chmurach czasem twarzami gładzimy trawę. Czasem w

whitedove

whitedove.moblo.pl
Może w pewnym wieku wypada już być racjonalnym i nie rzucać się na mężczyznę którego kochamy?
Może w pewnym wieku wypada już być... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Może w pewnym wieku wypada już być racjonalnym i nie rzucać się na mężczyznę, którego kochamy?

Czasem stoimy na chmurach  czasem... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Czasem stoimy na chmurach, czasem twarzami gładzimy trawę. Czasem widzimy się we mgle dzisiejszego poranka, czasem dostrzegamy w srebrzystej rosie nasze odbicia; czasem nawet mówimy, jednak częściej milczymy, bo milczenie nam najlepiej wychodzi.

Trzymam czas na smyczy    pośpiech... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Trzymam czas na smyczy, pośpiech udobruchałam. Zegary znikają, kiedy znajduję się w pobliżu. Wskazówkom nie wolno tykać. Uśmiecham się pod nosem; w garściach trzymam ulatujące chwile, które, jedna po drugiej, wkładam do drewnianej klatki.

To dziwne zazwyczaj mówie dużo  ale... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

To dziwne zazwyczaj mówie dużo, ale teraz targa mna tyle uczuc ze nie umiem powiedziec nic..

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.

Większość zakochanych ludzi przez... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Większość zakochanych ludzi przez ponad 85 % czasu dziennego i nocnego zajęta jest myśleniem o tej drugiej osobie, odczuwając przy tym nieustanną obawę przed odrzuceniem lub nieprzychylnością oraz bezradnością.

Podniecające i sekretne były jej... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Podniecające i sekretne były jej oczy, zmrużone niezdecydowaną odpowiedzią...

Chciałbym  żeby kiedyś ktoś tak... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Chciałbym, żeby kiedyś ktoś tak na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty nie mógłby zasnąć.

Nie jestem elokwentna  nie ma daru... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Nie jestem elokwentna, nie ma daru bycia otwartą, aczkolwiek słowa, stały się niebywale ważna częścią mojego życia. Znajduję w nich cząstkę uczuć, które tylko w taki sposób umiem wyrazić. Nie jestem nadzwyczajnie ckliwą osobą, ale każdy ma w sobie coś z wrażliwego człowieka. Może dlatego nie żyje tak jakbym chciała, może dlatego w mojej niebanalnej jaźni nie odczuwam euforii ze spędzania swojego, wolnego czasu, może dlatego zadufana w sobie tkwię w lenistwie. Może, nie wiem.

Każdego wieczoru gdy zamykam oczy... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Każdego wieczoru gdy zamykam oczy widzę twoja twarz, ten pełen ciepła uśmiech i to jak na mnie patrzyłeś. Przezywam po raz kolejny nasz magiczny pierwszy pocałunek, analizuje dokładne każde wypowiedziane przez ciebie słowo.. Owładnięta tymi wspomnieniami ze łzami w oczach, wykończona tęsknotą wreszcie zasypiam. Tak kończę każdy mój dzień odkąd odszedłeś.

I gdy spojrzy na ulicy mężczyzna i... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

I gdy spojrzy na ulicy mężczyzna i jego kąciki ust drgną ku górze w szeroki uśmiech uznasz, że warto było siedzieć godzinę w łazience.

Czekolada i cygara. Chcę Twojej... teksty

whitedove dodano: 8 sierpnia 2010

Czekolada i cygara. Chcę Twojej ekstrawagancji i tego, że czasem nie odpisujesz mi na smsy. Bądź chronicznym dupkiem. Jestem kobietą - kocham dupków.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV