głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Kiedy zawiodłam się na bliskiej mi osobie to dziwne ale nagle zauważyłam w niej wady których wcześniej nie dostrzegałam. Czy to nie miłe uczucie wiedzieć że gdz

whitedove

whitedove.moblo.pl
Kiedy zawiodłam się na bliskiej mi osobie to dziwne ale nagle zauważyłam w niej wady których wcześniej nie dostrzegałam.
Kiedy zawiodłam się na bliskiej mi... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Kiedy zawiodłam się na bliskiej mi osobie, to dziwne, ale nagle zauważyłam w niej wady, których wcześniej nie dostrzegałam.

Czy to nie miłe uczucie  wiedzieć... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Czy to nie miłe uczucie, wiedzieć, że gdzieś tam istnieje ktoś, kto jest nam przeznaczony i kogo kochamy już teraz, nawet o tym nie wiedząc?

Wolałabym  żebyś w ogóle się nie... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Wolałabym, żebyś w ogóle się nie odzywał, niż to robił i okazywał mi jak bardzo jestem Ci obojętna. W sumie to już sama nie wiem co mówię. Przecież kiedy się odezwałeś - po dłuższej przerwie - myślałam, że oszaleję ze szczęścia. I jak zwykle zniosłam to wszystko. I kończąc rozmowę .. z mojego szczęścia nie pozostało nic. Chyba właśnie Cię rozgryzłam. Chcesz, żebym Cię znienawidziła. Możesz sobie darować, bo to jest nierealne.

Jak to możliwe że jeszcze kilka dni... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Jak to możliwe że jeszcze kilka dni temu potrafił odmówić sobie wyjścia z kolegami żeby zobaczyć się właśnie z tobą, a dziś nie stać go nawet na głupiego sms’a czy wiadomość na gg.

A potem zobaczyłam was. Najpierw... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

A potem zobaczyłam was. Najpierw wziąłeś ją za rękę i poszliście do kościoła. Następnie skręciliście w alejkę i z uśmiechem na ustach zabrałeś ją na lody. Nie odmówiłeś kiedy zaciągnęła Cię na wesołe miasteczko i chichraliście się razem na każdej karuzeli. Wiesz jak to boli ? Świadomość że mi wmawiałeś, że chodzenie za rękę to głupota,Boga nie ma, na lody chodzą dzieci i że nigdy w życiu nie przestąpisz ze mną progu lunaparku.

Nienawidzę Cię za to  że  gdy się... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Nienawidzę Cię za to, że, gdy się uśmiechasz miękną mi kolana. Nienawidzę za to, że na dźwięk Twego głosu drżą mi ręce. Nienawidzę za to, że nadal łamiesz mi serce.

Wiesz  kiedy świat jest wredny ?... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Wiesz, kiedy świat jest wredny ? Wtedy, gdy On jest blisko, a nie mogę uchwycić go wzrokiem. Gdy jest blisko, ale nie ze mną. Nie przy mnie.

Mimo iż miała charakter diablicy... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Mimo iż miała charakter diablicy, on nazywał ją aniołem .

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. W spólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

Jego twarz pachniała silna woda... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Jego twarz pachniała silna woda kolońska...jego ślina miała smak papierosów...a jego dotyk sprawiał ,ze miała ochotę spędzić w tych ramionach resztę życia..

Mogłeś 10 razy pomyśleć  zanim... teksty

whitedove dodano: 19 sierpnia 2010

Mogłeś 10 razy pomyśleć, zanim spojrzałeś na mnie wtedy.. Może gdybym ja pomyślała 10 razy więcej to moje serce skupiło, by się na kimś innym.. Na kimś, kto na nie zasługuje.

musze rok poczekac  dd ale zapamietam :P teksty whitedove dodał komentarz: musze rok poczekac ;dd ale zapamietam :P do wpisu 19 sierpnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV