głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany. minął miesiąc od chwili jej śmierci a on dzień w dzień siedział na ich wspólnym łóżku i zachodził się łzami

whitedove

whitedove.moblo.pl
traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany.
traktuj innych tak jak sam... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

minął miesiąc od chwili jej... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

minął miesiąc od chwili jej śmierci , a on dzień w dzień siedział na ich wspólnym łóżku i zachodził się łzami , oglądał wspólne zdjęcia i nie mógł sobie wybaczyć , że nic z tym nie zrobił . patrzył w lustro i krzyczał w niebo głosy : dlaczego ?! kurwa mać , dlaczego ?! dlaczego akurat ona ?! schował twarz w dłoniach , zupełnie tak jakby wstydził się płakać przed samym sobą ... jakby bał się , że popadnie w depresję , że się z tego nie wygrzebie . poczuł wibracje w prawej kieszeni , zrezygnowany wyciągnął telefon , odblokował klawiaturę i odczytał sms'a : ' Nie płacz głupku , przecież jestem obok ' - spojrzał na jej telefon leżący od trzydziestu dni , w tym samym miejscu , na jej poduszce , w którym właśnie pojawiał się raport dostarczenia . miał już pewność , że miłość jego życia nadal żyje , ale w nim .

Chciałabym zobaczyć siebie Twoimi... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

Chciałabym zobaczyć siebie Twoimi oczami.

13:13  14:14  15:15  16:16  nie... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

13:13 , 14:14 , 15:15 , 16:16 - nie wyobrażaj sobie za dużo . to nie on pomyślał o Tobie tylko Ty o nim .

i czy tak trudno do cholery... teksty

whitedove dodano: 11 lipca 2011

i czy tak trudno, do cholery powiedzieć jedno głupie NIE , które tak wiele zmieni ? będę mogla już spokojnie sobie ciebie odpuścić, bez żadnych złudzę, będę pewna w 100 % ze ci nie zależny . bo najgorsza teraz jest ta obojętność, dzielona z zainteresowaniem, zdecyduj się, tak jak w jakimś idiotycznym teleturnieju TAK/NIE .

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

whitedove dodano: 11 lipca 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

i nigdy nie mów że kochasz tylko... teksty

whitedove dodano: 11 lipca 2011

i nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". proszę Cię, nie kłam , czy wymagam za wiele?

You said Hey what's your name  It... teksty

whitedove dodano: 11 lipca 2011

You said "Hey, what's your name" It took one look and now I'm not the same Yeah, you said "Hey", and since that day You stole my heart and you're the one to blame / Powiedziałeś "Hej, jak masz na imię?" Jedno spojrzenie i teraz nie jestem taka sama Tak, powiedziałeś "Hej" i od tamtego dnia Ukradłeś moje serce i to tylko Twoja wina

 . i sama już nie wiem dlaczego tak... teksty

whitedove dodano: 11 lipca 2011

`. i sama już nie wiem dlaczego tak bardzo chce żeby napisał. `

zdradź mi proszę ten cholerny... teksty

whitedove dodano: 11 lipca 2011

zdradź mi proszę ten cholerny sposób na zapominanie, zdradź mi go bo też chcę wymazać Cię z mojej głowy tak szybko jak Ty to zrobiłaś .

po prostu obczaj miłość . ♥ teksty

whitedove dodano: 10 lipca 2011

po prostu obczaj miłość . ♥

dobrze jest tęsknić gdy tęskni... teksty

whitedove dodano: 10 lipca 2011

dobrze jest tęsknić, gdy tęskni się z wzajemnością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV