głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Siedziała o pierwszej w nocy na balkonie zimno przyjemnie łaskotało jej twarz. Wokół fotelu na którym siedziała szeleściły porozrzucane papierki po chałwie. To

whitedove

whitedove.moblo.pl
Siedziała o pierwszej w nocy na balkonie zimno przyjemnie łaskotało jej twarz. Wokół fotelu na którym siedziała szeleściły porozrzucane papierki po chałwie. To właśni
Siedziała o pierwszej w nocy na... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

Siedziała o pierwszej w nocy na balkonie, zimno przyjemnie łaskotało jej twarz. Wokół fotelu, na którym siedziała, szeleściły porozrzucane papierki po chałwie. To właśnie On nauczył ją jeść te słodkości. Mówił, że są najlepsze, kiedy się za kimś mocno tęskni. W uszach miała słuchawki. Płynęła z nich ulubiona piosenka dziewczyny, ta, która najbardziej przypominała Jego. Spojrzała na tysiące gwiazd nad jej głową i uśmiechając się słodko uświadomiła sobie, że On - tak samo jak ona - patrzy teraz w gwiazdy i uśmiecha się tym swoim powalającym uśmiechem. Po chwili usłyszała dźwięk wiadomości: -'Powiedziałem gwiazdom, żeby nad Tobą dziś czuwały. Śpij dobrze, kochanie'.

Szkoda  że nie mogę Cię zapomnieć... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

Szkoda, że nie mogę Cię zapomnieć, tak jak wszystkich wzorów matematycznych sekundę przed sprawdzianem, których uczyłam się przez cały miniony tydzień.

  Czemu tak na mnie patrzysz ?   Bo... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

- Czemu tak na mnie patrzysz ? - Bo jesteś ładna. - Przestań. - Nie mogę. - Czemu ? - Bo jesteś ładna.

Daję Ci buziaka słowami  bo... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

Daję Ci buziaka słowami, bo odległośc między nami nie pozwala dac ustami

why does your heart get broken... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

why does your heart get broken everytime you fall in love?

siedząc samotnie w domu  zaczęła... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

siedząc samotnie w domu, zaczęła zastanawiać się nad tym, co jest na prawdę ważne . zaczęła płakać . nie dlatego, że tęskniła . nie dlatego, że jej było smutno . nie dlatego, że jej czegoś brakowało . płakała, bo nie wiedziała na kim jej teraz zależy, nie widziała sensu bycia .

Ludzie pytają mnie:  Masz chłopaka?... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

Ludzie pytają mnie: "Masz chłopaka?" Na co ja odpowiadam: "Nie szukam." Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem.

i choćby ta dziwka zwana sercem... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

i choćby ta dziwka zwana sercem miała przestać w odsieczy pompować mi krew i tak Cię stamtąd wydrapię. chociażby łyżeczką od herbaty.

potrzebuję przyjaciela. PRAWDZIWEGO... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

potrzebuję przyjaciela. PRAWDZIWEGO przyjaciela. któremu mogłabym się wypłakać i ponarzekać jakie to moje życie jest beznadziejne, poradzić się w każdej sprawie, który piekłby ze mną babeczki, chodził na długie spacery, z którym nawet milczenie byłoby ciekawe. Broniłby mnie przed całym złem tego świata. Zawsze wiedział kiedy mówię prawdę, a kiedy nie i widząc, że coś u mnie nie tak, po prostu przytuliłby mnie i czekał aż sama zechcę mówić. Jeździł ze mną na zakupy, urządzał bitwy na poduszki. Po prostu który byłby ze mną zawsze kiedy tylko bym potrzebowała.

  wiesz co jest najstraszniejsze... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

- wiesz co jest najstraszniejsze , córeczko . ? - co . ? - kiedy mając 15 lat jesteś tak strasznie zakochana , ale boisz się zrobić pierwszy krok i czekasz aż On go zrobi . ale się nie doczekasz . po dwudziestu latach spotykacie się i okazuje się , że On był w Tobie szaleńczo zakochany , ale bał się odrzucenia.

Mam już dosyć tłumaczenia sobie... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

Mam już dosyć tłumaczenia sobie, że to tylko głupie zauroczenie.

kiedy życie daje Ci sto powodów do... teksty

whitedove dodano: 12 lipca 2011

kiedy życie daje Ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu ;) !!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV