głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whateveer Stajesz się częścią mnie skarbie. Nie chcę być dla Ciebie wszystkim chcę być dla Ciebie kimś przy kim nie musiałbyś już niczego szukać. Nie wyobrażam sobie życi

whateveer

whateveer.moblo.pl
Stajesz się częścią mnie skarbie.
Stajesz się częścią mnie  skarbie. teksty

whateveer dodano: 2 listopada 2013

Stajesz się częścią mnie, skarbie.

Nie chcę być dla Ciebie wszystkim... teksty

whateveer dodano: 2 listopada 2013

Nie chcę być dla Ciebie wszystkim, chcę być dla Ciebie kimś, przy kim nie musiałbyś już niczego szukać.

Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. teksty

whateveer dodano: 2 listopada 2013

Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.

Najbardziej uwielbiam patrzeć Ci w... teksty

whateveer dodano: 2 listopada 2013

Najbardziej uwielbiam patrzeć Ci w oczy i uśmiechać się do Ciebie, wtedy kiedy Ty uśmiechasz się do mnie i Twoje oczy wpatrują się w moje.

Mam taką małą zachciankę: przytul... teksty

whateveer dodano: 2 listopada 2013

Mam taką małą zachciankę: przytul mnie i już nie puszczaj.

Co Ty na to  by złapać się za... teksty

whateveer dodano: 2 listopada 2013

Co Ty na to, by złapać się za ręce i iść razem na koniec świata? Może zdążymy wrócić przed śmiercią. To będzie piękne, że od początku do końca trzymaliśmy się razem za ręce.

Uwielbiam ten moment  kiedy idąc z... teksty

whateveer dodano: 2 listopada 2013

Uwielbiam ten moment, kiedy idąc z Tobą, mam świadomość, że żadna z przechodnich, już Ciebie nie zdobędzie.

Obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

whateveer dodano: 1 listopada 2013

Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.

Chciałabym robić Ci poranną kawę... teksty

whateveer dodano: 28 października 2013

Chciałabym robić Ci poranną kawę, czuć Twój zapach wciąż na swojej skórze, obserwować Twoje rzęsy, gdy śpisz i mieć pewność, że zawsze, kiedy będę chciała się cofnąć, trafię w Twoje silne, bezpieczne ramiona.

boję się  że pewnego dnia go... teksty

whateveer dodano: 28 października 2013

boję się, że pewnego dnia go stracę. że odczytam, albo usłyszę od niego wiadomość, że nie ma sensu dłużej pisać, spotykać się. boję się, że pewnego dnia przestanie mnie kochać. to taki uciążliwy strach. z każdym dniem coraz większy i większy.................

A mógłbyś przyjść tutaj na... teksty

whateveer dodano: 28 października 2013

A mógłbyś przyjść tutaj na chwilę, by spełnić sobą kilka moich marzeń? Nie zatrzymam Cię na długo. Obiecuję. Chcę tylko spojrzeć w Twoje oczy, zobaczyć Twój uśmiech i się przytulić. Dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie to wszystko czego pragnę. Jesteś przecież dla mnie całym światem :*

Nie możesz porównać mnie do innych... teksty

whateveer dodano: 28 października 2013

Nie możesz porównać mnie do innych, bo nigdy nie byłam jak tak reszta dziewczyn. Zawsze wyróżniało mnie coś z tłumu, zawsze chodziłam swoimi ścieżkami i często działałam nieprzewidywalnie. Nie chciałam być taka typowa i schematyczna jak inne. Nie bawiło mnie szukanie chłopaka na tydzień, aby tylko poszerzyć swoją listę. To było zajęcie dobre dla reszty dziewczyn z osiedla. Ja wolałam mieć wielu przyjaciół i kumpli, na których mogłam zawsze liczyć. Nie kopiowałam też pozostałych dziewczyn nakładając na siebie sporą ilość makijażu i ubierając wyzywające ciuchy. Nie chwaliłam się tym co mam, nie oceniałam reszty ludzi, nie żyłam na pokaz, nigdy nie bałam się powiedzieć swojego zdania i walczyć o swoje. Starałam się być sobą, inną od wszystkich. Starałam się dążyć do doskonałości, aby zaskakiwać każdym swoim nowym ruchem. Ciągle chcę być jedyną w swoim rodzaju, bo po co kopiować innych i udawać kogoś kim wcale się nie jest?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV