głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka traktował ją jak dziecko. skrupulatnie zapinał kurtkę kiedy tylko zrywał się wiatr. starł ze ściereczką w ręku za każdym razem kiedy coś jadła pedantycznie ją p

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
traktował ją jak dziecko. skrupulatnie zapinał kurtkę kiedy tylko zrywał się wiatr. starł ze ściereczką w ręku za każdym razem kiedy coś jadła pedantycznie ją przy
traktował ją jak dziecko.... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

traktował ją jak dziecko. skrupulatnie zapinał kurtkę, kiedy tylko zrywał się wiatr. starł ze ściereczką w ręku, za każdym razem kiedy coś jadła, pedantycznie ją przy tym karmiąc. kęs po kęsie. głaskał po głowie jak kilkuletnią dziewczynkę, nazywając swoją 'maleńką'. Budził co rano i usypiał co noc. Gładził jej włosy i szeptał, że jest najpiękniejsza. Rozpieszczał jak mała dziewczynę. Tylko swoją...na zawsze. Jego nadopiekuńczość, troskliwość i ta czasem nad wyraz przesadna czułość pozwalała jej się poczuć jak za czasów dzieciństwa. był jej osobistym wehikułem czasu.

cześć momencie w moim życiu... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

cześć momencie w moim życiu, którego nie jestem w stanie opisać nawet najbardziej słonymi łzami, którymi karmię codziennie złudzenia, że będzie dobrze. witam cię w moich skromnych progach. rozgość się. zaraz przygotuję pościel, zgadując, że pozostaniesz na długo.

jedyną racjonalną czynnością... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

jedyną racjonalną czynnością jaką powinnam teraz wykonać to utopić się w kieliszku wódki. szybko bezboleśnie i jeszcze w towarzystwie tego, który rozumie mnie najlepiej.

a jak kiedyś spotkam tego kogoś... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

a jak kiedyś spotkam tego kogoś, kto robi to coś z moim życiem to zabawię się w sadystę...obiecuję !!!

prawdziwy mężczyzna to nie ten... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

prawdziwy mężczyzna to nie ten, który poda Ci rękę, kiedy przewrócisz się, potykając o sznurówkę swoich trampek. prawdziwy mężczyzna to ten, który Ci je osobiście zawiąże, nie zważając na Twoje protesty, że nie trzeba bo skoro w szpilkach się nie zabiłaś to w trampkach tym bardziej Ci to nie grozi.

jedyne czego teraz chcę to spać.... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

jedyne czego teraz chcę to spać. nie ważne czy po proszkach popitych tanim winem, czy ze zmęczenia po nieusilnym walczeniu ze samą sobą. chcę spać. kiedy śpię, nie jestem smutna. nie jestem wściekła. nie jestem samotna. w ogóle, nie jestem.

i ja  pechowa królowa męczennic... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

i ja, pechowa królowa męczennic znalazłam swoją miłość. wyrażam ją dość specyficznie. nie oddam Cię nikomu. a kiedy przytulam, lubię mieć wrażenie, że słyszę łomot Twoich łamiących się żeber. sadystyczna namiętność.

szept jest najbardziej podniecającą... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

szept jest najbardziej podniecającą formą rozmowy. lubię kiedy szepczesz w moje usta. rozchylone, gotowe i zwarte do konwersacji. mimo sprzeciwów, zapełniające się Twoim oddechem zamiast słowami odpowiedzi.

najgorsze  są noce. wspomnienia... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

najgorsze, są noce. wspomnienia dopadają wtedy najmocniej. starasz się na nowo stać małą dziewczynką kurczowo zwijającą się pod kocem. a one wychodzą. wypełzają jak potwory spod łóżką i duszą. duszą Cię płaczem perfekcyjnie przyciskając do poduszki. odbierając Ci oddech, zrzucając głaz na Twoją klatkę piersiową. chcesz zamknąć powieki, ale masz zakaz. dławisz się wspomnieniami, wyrzutami sumienia i świadomością, że zapewne wyczerpałaś swój limit na szczęście. zapewne nie na tyle dobrze, na ile miałaś szansę.

jedyne czego pragnę na te święta... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

jedyne czego pragnę na te święta to spokoju. ucieczki. obudzenia się z koszmaru,którego nieusilnie staram się pozbyć poprzez szczypanie się po ciele każdego ranka. łudzę się, że to wszystko jest tylko imaginacją. zostawiłam koło łóżka filiżankę po kakao. codziennie rano budzę się i przecierając oczy spoglądam na nią. z nadzieją, że znowu poczuję zapach brązowego napoju. znowu ujrzę unoszącą się parę. znowu obrócę się, żeby dostać całusa w czoło i gwałtownie objąć Cię w pasie. ale z każdym porankiem uświadamiam sobie, że chęć tego wszystkiego jest znikomą abstrakcją, a od rzeczywistości nie ma ucieczki.

granica między miłością a... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

granica między miłością a nienawiścią jest tą najłatwiejszą do przekroczenia. dlatego kochaj ostrożnie, nienawidź doszczętnie.

oglądam nasze zdjęcia  a dym z... teksty

wdmalutka dodano: 5 stycznia 2012

oglądam nasze zdjęcia, a dym z papierosa przedłuża mi chwilę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV