głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka już mnie to wkurwia wszystko tutaj czasem kurde nie oczekuję ciągłego bycia przy mnie nie chcę żebyś rezygnował z kumpli których znasz od lat dlatego że poznałe

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
już mnie to wkurwia wszystko tutaj czasem kurde
już mnie to wkurwia wszystko tutaj... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

już mnie to wkurwia wszystko tutaj czasem kurde

nie oczekuję ciągłego bycia przy... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

nie oczekuję ciągłego bycia przy mnie , nie chcę żebyś rezygnował z kumpli których znasz od lat dlatego , że poznałeś dziewczynę , pij sobie to ulubione piwo i pal papierosy , bądź dla innych tym zimnym draniem . nie zmieniaj swoje życia dla mnie , nie oczekuję tego . jedynie czego wymagam to poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia którego mi brakuje , chcę zwrócić się do Ciebie z każdym problemem , chcę żeby każdy mój problem był także Twoim , nie pocieszaj mnie bo to nic nie da , po prostu bądź przy mnie , przytul i czasem pocałuj w czoło . kochaj mnie - niczego więcej nie chcę .

Chyba już najwyższa pora zapomnieć... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

Chyba już najwyższa pora zapomnieć, ty pójdziesz w swoją stronę, a ja w swoją, i żadne z nas się nie odwróci by zatrzymać drugie pani P.

zupełnie inaczej się funkcjonuje ze... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

zupełnie inaczej się funkcjonuje ze świadomością , że ktoś Cię kocha . zupełnie inaczej się żyje , gdy ma się dla kogo .

ja wcale nie chciałam Cię kochać.... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

ja wcale nie chciałam Cię kochać. nie chciałam codziennych spotkań, przytuleń, pocałunków. długich rozmów i telefonów. początkowej przyjaźni i wzajemnej pomocy. nie wymuszałam głębokich spojrzeń i nieśmiałych uśmiechów. pierwszych podań ręki i pierwszego ' cześć ' . nie musieliśmy się tam, wtedy spotkać i sprawić o mocniejsze bicie serca. tak chciał los, to przeznaczenie nadało Naszemu życiu miano ' miłości ' . prawda?

i nagle w Naszym życiu pojawia się... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

i nagle w Naszym życiu pojawia się ta cholernie ważna osoba. ten ktoś dla kogo nawet w najbardziej pochmurne popołudnie potrafimy odnaleźć promień słońca. ktoś, z kim zaczynamy dzielić się kołdrą, i kto sprawia, że poranki stają się piękniejsze. ktoś dla kogo dzielimy jabłko na pół i robimy drugą filiżankę kawy. osoba, która sprawia, że wieczory nie są już samotne, a spacery ze słuchawkami wydają się być niczym w porównaniu do wędrówki we dwoje ze splecionymi rękoma. ktoś dzięki komu Nasze życie nabiera sensu, i dla kogo chcemy żyć. / veriolla

Każdego ranka pragnęła  aby... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

Każdego ranka pragnęła, aby czyjeś palce wędrowały wzdłuż jej kręgosłupa. Każdego ranka potrzebowała dotyku i bliskości.

Jeśli ktoś złamie ci serce  po... teksty

wdmalutka dodano: 26 luty 2012

Jeśli ktoś złamie ci serce, po prostu przywal mu twarz. Poważnie, po prostu przywal mu w twarz i idź na jakieś lody.

:  teksty wdmalutka dodał komentarz: :* do wpisu 26 luty 2012
i to pomaga teksty wdmalutka dodał komentarz: i to pomaga do wpisu 26 luty 2012
jakie to kochane teksty wdmalutka dodał komentarz: jakie to kochane do wpisu 26 luty 2012
Wymyka się z domu  nie chce ufać... teksty

wdmalutka dodano: 25 luty 2012

Wymyka się z domu, nie chce ufać nikomu, bezbronny, samotny, bez szans... Oczy jego ogromne, od lat nieprzytomne, zwierciadłem duszy zostały.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV