głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka lubię ironię. lubię ludzi którzy ją wyłapują. i w ogóle wiedzą czym jest. lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. musi to być mężczyzna

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
lubię ironię. lubię ludzi którzy ją wyłapują. i w ogóle wiedzą czym jest. lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. musi to być mężczyzna w grę
lubię ironię. lubię ludzi  którzy... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

lubię ironię. lubię ludzi, którzy ją wyłapują. i w ogóle wiedzą czym jest. lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. musi to być mężczyzna, w grę wchodzi wtedy element flirtu. ach.. Tak rzadkie to zjawisko.

mówią że najpiękniejszy uśmiech... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

mówią że najpiękniejszy uśmiech ma ten kto wiele wycierpiał. już wiem dlaczego wszyscy się tak nim zachwycają

nie ubieraj tego rozciągniętego... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

nie ubieraj tego rozciągniętego dresu - ubierz tą nową śliczną sukienkę. nie zakładaj adidasów - ubierz czarne szpilki. nie maluj ust błyszczykiem - potraktuj je kurewską czerwienią. nie pozwól na zaszklone oczy - pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz - uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś.

zawsze mam zimne dłonie. niektórzy... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

zawsze mam zimne dłonie. niektórzy mówią, że to z powodu słabego krążenia, inni twierdzą, że takie osoby są dobre w łóżku. słyszałam też przesądy o gorącym sercu, dziewictwie i byciu niekochaną. osobiście uważam, że jest to oznaką zajebistości

Cz.2.Gdy się przy czymś upiera  to... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

Cz.2.Gdy się przy czymś upiera, to przesadza, a gdy się nie upiera, to nie wie czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna. Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś – to znaczy, że przewróciło się jej w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupią kurą. Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana. Wtedy też będzie wiedzieć, że gdy dostaje furii – to jej się tylko tak zdaje. W każdym razie, może być pewna, że nie ma żadnych prawdziwych powodów do gniewu i powinna udać się po poradę do psychoterapeuty.

Cz.1.Dziewczynka  gdy stanie się... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

Cz.1.Dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie. A w szczególności zrozumie, że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli. Gdy jej się chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna. Gdy się cieszy, to się wygłupia, albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać, to się mizdrzy, a gdy się kimś zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna.

bo ona lubi wiedzieć   że jest... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

bo ona lubi wiedzieć , że jest potrzebna - że ktoś ją potrzebuje...lubi widzieć uśmiech na twarzach innych... lubi czasem usłyszeć: "Dobrze,że jesteś"...lubi widzieć "ten blask w oku"...lubi czuć "to coś"... lubi,gdy koło niej są ludzie których kocha...lubi przytulić się do bliskiej osoby i nie pytać o nic. ot, tak

Małe świństwa mówi się... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem?

Nie wiem nawet gdzie tu w tym... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

Nie wiem nawet gdzie tu w tym wszystkim sens?!

rzeczywistość upadła na... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

rzeczywistość upadła na wyobraźnię. zgniatając ją swoim ciężarem.

Jeszcze przyjdzie taki dzień  że... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

Jeszcze przyjdzie taki dzień, że tak się spijesz, że położysz spodnie do łóżka, a siebie powiesisz na krześle.

jeśli kiedykolwiek będę musiała... teksty

wdmalutka dodano: 13 lipca 2011

jeśli kiedykolwiek będę musiała wybierać związek lub przyjaźń z chłopakiem - wybiorę przyjaźń , bo przyjaźń dla mnie równa się z szacunkiem dla drugiej osoby , który nigdy nie powinien się kończyć , a każdy kolejny związek i tak się rozpierdoli. więc wybierając przyjaźń wybieram całe życie z tą osobą , a nie kilka miesięcy dobrej znajomości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV