głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia Fałszywym ludziom pluję w twarz proste. Ty bajerujesz do Niego pół roku ja potrafię przylizać go w jeden wieczór. Nie nie jestem szmatą. Po prostu mam coś czego

waniilia

waniilia.moblo.pl
Fałszywym ludziom pluję w twarz proste.
Fałszywym ludziom pluję w twarz... teksty

waniilia dodano: 6 maja 2011

Fałszywym ludziom pluję w twarz - proste.

Ty bajerujesz do Niego pół roku  ja... teksty

waniilia dodano: 6 maja 2011

Ty bajerujesz do Niego pół roku, ja potrafię przylizać go w jeden wieczór. Nie, nie jestem szmatą. Po prostu mam coś czego Tobie brakuje. Klasa. Nie narzucam się, a mam. Bezcenne.

www.formspring.me waniiliowa PYTANIA! teksty

waniilia dodano: 6 maja 2011

Stałam  oparta o ścianę z... teksty

waniilia dodano: 5 maja 2011

Stałam, oparta o ścianę z papierosem w dłoni. Obok mnie przyjaciółka, dwie koleżanki i kolega. Nie zauważyłam obecności jednej osoby. To był On. Rozkminiałam co mam zrobić, jak się zachować. Zaskoczył mnie tym, iż sam zmienił miejsce. Był na przeciwko mnie! Jego brązowe tęczówki przeszywały mnie na w skoś. 'Wiem, że mieliśmy się dziś spotkać, ale nie spałem całą noc, więc nic nie obiecuję, dobrze? Mam nadzieję, że się nie obrazisz.. Odbijemy to. :)' Kiwałam głową, w rytm muzyki płynącej obok. Brakło mi słów. Uśmiechał się promiennie, patrzył przez dłuższą chwilę, aż nabrałam ochoty przytulić go najmocniej jak potrafię. Nie zrobiłam tego. Żałuję.

JUŻ ZA 3 GODZINY BĘDĘ   ADRIANNĄ... teksty

waniilia dodano: 3 maja 2011

JUŻ ZA 3 GODZINY BĘDĘ - ADRIANNĄ ANASTAZJĄ, CO WIĄŻE SIĘ Z JEDNYM. BIERZMUJEMY SIĘ DZISIAJ. ;3

www.formspring.me waniiliowa PYTAJCIE! teksty

waniilia dodano: 3 maja 2011

Nie pozwól na to by miłość stała... teksty

waniilia dodano: 3 maja 2011

Nie pozwól na to by miłość stała się Twoją rutyną.

To nie był dobry dzień. Na... teksty

waniilia dodano: 3 maja 2011

To nie był dobry dzień. Na propozycję imprezy u kolegi, wahała się, jednak po namowach przyjaciółki zdecydowała się pójść. W razie stresu kupiła paczkę L&M-ów z kulką. Wypiła piwo, zapaliła papierosa. Chwilę później zaproponowała spacer znajomemu. Poszli. Pocałunki przyszły same. Zdecydowanie zbyt namiętne. Wrócili do innych. Resztę wieczoru spędzili zamknięci w pokoju, w towarzystwie kilku piw, całując się i rozmawiając. Przez większą część nocy, nie mogła zasnąć. -'Znowu zaczęłam imprezować. Znowu będę bawić się facetami.' - pomyślała. Wiedziała, że to złe, aczkolwiek nie bała się. Dziś już nie.

Kochała go mimo wad. Akceptowała... teksty

waniilia dodano: 3 maja 2011

Kochała go mimo wad. Akceptowała nawet to, iż jest narkomanem, zwyczajnym ćpunem. Jego uśmiech doskonale zakrywał wszystkie wady, a blask oczu, z rozszerzonymi źrenicami zabijał ból, władający nią od środka, na samą myśl o tym, jak bardzo się niszczy.

'Miłość  zajawka  talent   to... teksty

waniilia dodano: 3 maja 2011

'Miłość, zajawka, talent - to wszystko od Boga.' - Dzisiaj Boże podziękuję Ci za to wszystko co mi podarowałeś. Cierpię. Często, mocno, ale to nieistotne. Chcę być bliżej Ciebie, dzisiaj będę miała na to okazję.

Kocham Cię. Miłość platoniczna... teksty

waniilia dodano: 2 maja 2011

Kocham Cię. Miłość platoniczna jest najbezpieczniejsza. Dotychczas widywaliśmy się często w gronie wspólnych znajomych, dziś nasze drogi pokomplikowały się. Mogłam legalnie spoglądać w Twoje tęczówki, odwzajemniać uśmiech, jakim mnie obdarzałeś i być równie nieśmiała jak Ty. Dzisiaj wymieniamy wiadomości, o których jeszcze niedawno mogłam zwyczajnie pomarzyć. Jak dobrze, iż nie wiesz, że pisząc - lubię Cię, kłamię.

Wytrzymałam siedem dni bez Twojego... teksty

waniilia dodano: 2 maja 2011

Wytrzymałam siedem dni bez Twojego uśmiechu, nie pozwól czekać mi dłużej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV