głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia Po raz kolejny byłam nienaturalnie otwarta. Trzepotałam długimi rzęsami zakręcałam brązowe loki na palec uśmiechałam się. Wewnątrz serce krwawiło ale nie mogłam

waniilia

waniilia.moblo.pl
Po raz kolejny byłam nienaturalnie otwarta. Trzepotałam długimi rzęsami zakręcałam brązowe loki na palec uśmiechałam się. Wewnątrz serce krwawiło ale nie mogłam zmar
Po raz kolejny byłam nienaturalnie... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2011

Po raz kolejny byłam nienaturalnie otwarta. Trzepotałam długimi rzęsami, zakręcałam brązowe loki na palec, uśmiechałam się. Wewnątrz serce krwawiło, ale nie mogłam zmarnować tej idealnej szansy. Przystojny brunet, o czekoladowych oczach, to mój ideał. Porzuciłam przeszłość. Włączyłam stare umiejętności. – Masz piękne oczy, wiesz? – wyszeptałam. Gdy usłyszałam odpowiedź, zdałam sobie sprawę, iż będzie mój, tylko dla mnie.

kiedyś zrozumiesz  że nigdy nie... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2011

kiedyś zrozumiesz, że nigdy nie kłamię, gdy mówię o miłości.

wiem  mój mężczyzna to książę z... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2011

wiem, mój mężczyzna to książę z bajki. oglądamy zachody słońca, spadające gwiazdy, nosi mnie na rękach, ociera łzy gdy płaczę. dla mnie rozwalił kilka szafek w pokoju, wywieźli go. czekał. myślał. byłam częścią pamiętnika, który wtedy prowadził. wrócił. zaleczył rany wszystkie rany na poranionym serduszku. pomyślałabyś, że jest ode mnie młodszy? to nieprawdopodobne, prawda? po raz kolejny mam zajebiste szczęście.

nawet taka suka bez uczuć  potrafi... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2011

nawet taka suka bez uczuć, potrafi się zakochać.

perfekcyjnie całuję  perfekcyjnie... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2011

perfekcyjnie całuję, perfekcyjnie bajeruję, perfekcyjnie rozkochuję.

jest tylko jedna opcja. albo z Tobą... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2011

jest tylko jedna opcja. albo z Tobą, albo wcale. być razem albo zginąć.

Jego szept  wprost do ucha... teksty

waniilia dodano: 1 sierpnia 2011

Jego szept, wprost do ucha, wywoływał u mnie dreszcze, doskonale o tym wiedział. serce biło mi szybciej, głośniej, jakby chciało wyskoczyć. czerwieniłam się. a On zamiast przestać, robił tak dalej, by obserwować jak słodko wyglądam z rumieńcami na pyzatych policzkach.

pierdolicie głupoty. przyjaźń... teksty

waniilia dodano: 1 sierpnia 2011

pierdolicie głupoty. przyjaźń między facetem a kobietą istnieje. jestem tego pewna. mam cudownych braci, każdy pomaga mi inaczej, robią wszystko bym była szczęśliwa, przytulają mnie gdy płaczę, poratują fajką, wypiją lecha na pół. kocham ich, po prostu.

wyobraźcie sobie  że wykorzystałam... teksty

waniilia dodano: 1 sierpnia 2011

wyobraźcie sobie, że wykorzystałam wielu kolesi, bawiłam się nimi jak chciałam. rozkochiwałam, rzucałam i tak w kółko. wiecie dlaczego? powód jest prosty. bajerowali do moich przyjaciółek, rzucali jak jak szmaty. śmieszy mnie setny wpis o tym, iż nie umiecie poradzić sobie z jednym głupkiem. dziewczyny weźcie się w garść. niszczcie te ich Barbie, tak należy, tak trzeba. walczcie o swoje, a nie siedzicie i nie robicie totalnie nic! do roboty, wierzę w was, pokonajmy pokolenie małych dziwek.

w moich oczach umarłeś już dawno. teksty

waniilia dodano: 29 lipca 2011

w moich oczach umarłeś już dawno.

chyba zasługuję na jedno słowo od... teksty

waniilia dodano: 29 lipca 2011

chyba zasługuję na jedno słowo od Ciebie. takie na literę 'p'. chodzi mi o przepraszam.

masz prawo mnie jechać  nie jestem... teksty

waniilia dodano: 29 lipca 2011

masz prawo mnie jechać, nie jestem idealna, ale przynajmniej jestem więcej od większości warta. mam ziomków, prawdziwych, nie na pokaz. żadna z moich dziewczyn nie odbije mi faceta. mają szacunek do siebie, którego niektórzy nie mają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV