głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia znasz te uczucie kiedy patrzysz na najukochańszą osobę. całujesz ją przytulasz widzisz uśmiech który codziennie daje Ci moc do dalszej egzystencji w złym świeci

waniilia

waniilia.moblo.pl
znasz te uczucie kiedy patrzysz na najukochańszą osobę. całujesz ją przytulasz widzisz uśmiech który codziennie daje Ci moc do dalszej egzystencji w złym świecie.
znasz te uczucie kiedy patrzysz na... teksty

waniilia dodano: 20 maja 2012

znasz te uczucie, kiedy patrzysz na najukochańszą osobę. całujesz ją, przytulasz, widzisz uśmiech, który codziennie daje Ci moc, do dalszej egzystencji w złym świecie. w brzuchu fruwają motylki, szczerzysz się nieustannie, wierzysz, iż jebany fuks nigdy się nie skończy, że zawsze będzie chciał być Twój, nie odepchnie Cię, nie opuści.

od dziecka ludzie powtarzali mi iż... teksty

waniilia dodano: 15 maja 2012

od dziecka, ludzie powtarzali mi, iż mam piękne oczy. niestety ostatnio przestali to robić. nie dlatego, że nagle zmieniły się z niewyjaśnionych powodów, po prostu zakrywam je ciemnymi okularami we wszystkich kolorach tęczy. za zasłoną rzęs kryją się moje emocje, wystarczy jedno spojrzenie, by je dostrzec. ostatnio cierpię, nie chcę nikogo martwić.

pamiętam każdą rozmowę. pamiętam... teksty

waniilia dodano: 15 maja 2012

pamiętam każdą rozmowę. pamiętam każdy pocałunek. pamiętam, że boisz się fryzjera. pamiętam, że lubisz winogrona. pamiętam, sytuację kiedy na zająca powiedziałeś królik. pamiętam, wszyskie kłótnie. pamiętam, Twoje marudzenie. pamiętam, Twoje delikatne dłonie. pamiętam, gdzie masz łaskotki. pamiętam, o tym, że mnie kochasz. chociaż czasami.. czasami marzę by o tym zapomnieć.

mam w dupie ludzi. miałam ich wtedy... teksty

waniilia dodano: 12 maja 2012

mam w dupie ludzi. miałam ich wtedy, gdy zaczynałam związek z dwa lata młodszym chłopakiem, gdy zaciągałam się fajką na rondzie, gdy nagrywałam kolejną nutę i tworzyłam kolejne wersy dla chłopaków z osiedla.

niby Ci ufam. niby wiem że już... teksty

waniilia dodano: 12 maja 2012

niby Ci ufam. niby wiem, że już więcej mnie nie zdradzisz. ale pięści zaciskaja mi się na widok każdej dziewczyny, która z Tobą rozmawia.

nie lubię ludzi którzy udają że... teksty

waniilia dodano: 12 maja 2012

nie lubię ludzi, którzy udają, że kochają.

nie boję się pająków. nie boję... teksty

waniilia dodano: 10 maja 2012

nie boję się pająków. nie boję się węży. nie boję się ciemności. nie boję ciasnych pomieszczeń. nie boję się przesądów. nie boję się lekarzy, nawet dentysty. nie boję się fryzjera. nie boję się bólu. nie boję się śmierci. nie boję się tłumu. boję się samotności, boję się jedynie tego, że Cię stracę.

siemanko witaj w moim pojebanym... teksty

waniilia dodano: 10 maja 2012

siemanko, witaj w moim pojebanym serduchu.

stare kawałki Rahima w głośnikach... teksty

waniilia dodano: 10 maja 2012

stare kawałki Rahima w głośnikach, żółte Frugo w szklaneczce, czekolada z orzechami obok, laptop na kolanach, brakuje mi jeszcze przystojnego chłopaka, którego oczy czarują mnie każdego dnia.

niesamowita radość gdy dowiadujesz... teksty

waniilia dodano: 10 maja 2012

niesamowita radość, gdy dowiadujesz się, że Twój idol występuje na zadupiu, w którym mieszkasz - KOCHAM PIHA! ;3

dziiięki   teksty waniilia dodał komentarz: dziiięki ; * do wpisu 8 maja 2012
przy Tobie mogę się schować   teksty waniilia dodał komentarz: przy Tobie mogę się schować ; * do wpisu 7 maja 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV