głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia jeszcze nie tak całkiem dawno odliczałam dni do wakacji wtedy byłeś mój wiedziałam że najpiękniejsze dni całego roku spędzimy razem. teraz nienawidzę lata a uwi

waniilia

waniilia.moblo.pl
jeszcze nie tak całkiem dawno odliczałam dni do wakacji wtedy byłeś mój wiedziałam że najpiękniejsze dni całego roku spędzimy razem. teraz nienawidzę lata a uwielbia
jeszcze nie tak całkiem dawno... teksty

waniilia dodano: 8 czerwca 2010

jeszcze nie tak całkiem dawno odliczałam dni do wakacji, wtedy byłeś mój, wiedziałam, że najpiękniejsze dni całego roku spędzimy razem. teraz nienawidzę lata, a uwielbiam zimę, bo w zimowe popołudnia i wieczory byłam twoja, ale równocześnie nie musiałam dzielić się Tobą.

nadeszła wiosna  cały świat... teksty

waniilia dodano: 8 czerwca 2010

nadeszła wiosna, cały świat wypełniony jest chorą czułością. wszyscy wierzą w miłość do grobowej deski, a mają po kilkanaście lat i tyle życia przed sobą. po kilku dniach, tygodniach, miesiącach zostają samotni. niektórzy płaczą, nie dają sobie rady, a nawet popełniają samobójstwo, inni zaś szukają kogoś innego lub czekają do następnej wiosny, by odnaleść szczęście.

nie jestem zakochana w nim  tylko w... teksty

waniilia dodano: 8 czerwca 2010

nie jestem zakochana w nim, tylko w jego błękitnych, dużych i błyszczących oczach.

bliska mi osoba poprosiła mnie bym... teksty

waniilia dodano: 8 czerwca 2010

bliska mi osoba poprosiła mnie bym nie popełniała jej błędów, a mimo tego uparcie dążyłam by robić to samo co ona. chyba jest moją największą idolką.

mimo tego idiotycznego zachowania... teksty

waniilia dodano: 8 czerwca 2010

mimo tego idiotycznego zachowania, jesteś naprawdę inteligentny. ludzie Cię zmienili, wiem. tak łatwo ulegasz wpływom, ale ja na to nic nie poradzę. nie jestem już Twoja i ja nie posiadam Ciebie, a szkoda, bo wszystko układałoby się inaczej.

któregoś dnia podsłuchałam... teksty

waniilia dodano: 8 czerwca 2010

któregoś dnia podsłuchałam rozmowę mojej mamy z przyjaciółką, właściwie jej mały fragment. - a Twoja mała jak schudła. - jeszcze jej mało, mówi, że z pięć kilogramów w dół i będzie okey, ale ja uważam, że już powinna przestać. - a tam, jak chce niech się odchudza. - tylko, że ona wcale tego nie robi. - niee? to niby jakim cudem? dużo po podwórku gania? - po prostu się zakochała. - ciągle go kocha? przecież tyle minęło. - nie wiem, mam nadzieję, że jej przejdzie, on nie jest warty jej miłości. potem pobiegłam do pokoju i popłakałam się, wiedziałam, że moja rodzicielka ma rację, tylko nie umiałam sobie poradzić z tym wszystkim.

ja już wanilia  D teksty waniilia dodał komentarz: ja już wanilia ;D do wpisu 8 czerwca 2010
dziękuję za podpisanie     teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję za podpisanie ; * do wpisu 7 czerwca 2010
wiem co dostaniesz ode mnie na... teksty

waniilia dodano: 7 czerwca 2010

wiem co dostaniesz ode mnie na urodziny, ten prezent opracowałam dokładnie. przyjadę do Twojej wioski, tak właśnie tej dechami zabitej, z zamkniętymi oczami trafię do Twojego domu, nacisnę dzwonek i dam Ci szesnaście balonów różnego koloru, a na każdym z nich będzie napisane, że Cię kocham. może być? podoba się?

gdybym miała wymieniać ludzi... teksty

waniilia dodano: 7 czerwca 2010

gdybym miała wymieniać ludzi, którym dużo zawdzięczam na pierwszym miejscu znalazł byś się Ty. nie dość, że dałeś mi dużo miłości to i morze łez. to zdecydowanie za dużo.

był moim słońcem. o tak  te... teksty

waniilia dodano: 7 czerwca 2010

był moim słońcem. o tak, te określenie opisuje go idealnie.

pierwszy raz w życiu boję się... teksty

waniilia dodano: 7 czerwca 2010

pierwszy raz w życiu boję się wakacji, winny tego wszystkiego jest on, mój wymarzony książę z bajki. odchodzi do liceum, nie wiem jak sobie poradzę, na kogo będę patrzeć. zdaję sobie sprawę z tego, że będziemy widywać się rzadko, a to przecież cały długi rok za nim ja tam dotrę. co ja zrobię bez jego uśmiechu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV