głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia na zakupach kupiła bluzki z dużym dekoldem by eksponować jej dość spory biust do tego figlarne kolczyki kilka par okularów i krótkie szorty. wyglądała sexownie

waniilia

waniilia.moblo.pl
na zakupach kupiła bluzki z dużym dekoldem by eksponować jej dość spory biust do tego figlarne kolczyki kilka par okularów i krótkie szorty. wyglądała sexownie kusząco
na zakupach kupiła bluzki z dużym... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

na zakupach kupiła bluzki z dużym dekoldem by eksponować jej dość spory biust, do tego figlarne kolczyki, kilka par okularów i krótkie szorty. wyglądała sexownie, kusząco. nawet mu wpadła w oko, szkoda, że tak późno.

postanowiła sobie  że spróbuje... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

postanowiła sobie, że spróbuje być szczęśliwa, cały ciepły, prawie letni wieczór obmyślała plan działania, żałowała, że wakacje już nie nadeszły, ale przecież to tylko dwa tygodnie. rano w szkole jej '' plan '' legł w gruzach, bo na horyzoncie pojawił się on. jego śliczna twarz i anielski uśmiech. zdała sobie sprawę z tego, że albo z nim, albo nie będzie szczęśliwa, przynajmniej na razie.

podszedł do mnie  w jednej sekundzie... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

podszedł do mnie, w jednej sekundzie moje doskonale ułożone życie runęło. - hej, co tam? powiedział swoim aksamitnym głosem. - wszystko w porządku. cała drżałam z podniecenia, nie wiedziałam o co mu chodzi. - chciałbym do Ciebie wrócić. w mojej głowie kłębiły się setki myśli, przecież już raz mnie skrzywdził, ale z drugiej strony pragnęłam być jego księżniczką. - nie będę nagrodą pocieszenia . odparłam dumnie i odeszłam zastanawiając się czy na pewno dobrze postąpiłam.

najbardziej nie lubię momentów... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie. / abstracion ; *

dziękuję za podpisanie    teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję za podpisanie ;* do wpisu 10 czerwca 2010
potrzebuję odrobinki szczęścia. teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

potrzebuję odrobinki szczęścia.

nie mam siły na nic  nawet historia... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

nie mam siły na nic, nawet historia, która jeszcze niedawno była dla mnie banalna jest czarną magią, a to wszystko jego wina.

jedyna rzecz  która jest mi... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

jedyna rzecz, która jest mi potrzebna to miłość. jej brak odczuwam do dziecka, tylko przez kilka miesięcy w moim całym życiu odczuwałam ją. teraz gdy jestem samotna, nie umiem sobie poradzić. staję się pusta, nie mogę oddychać, a moje serce zamienia się w kamień. nikt nie umie okazać mi tego, co on. brakuje mi obecności jedynej, bliskiej mi osoby.

znowu okazałam się ''inna''.  ja... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

znowu okazałam się ''inna''. ja również wykorzystuję facetów, ale na pewno nie tak. nie krzywdzę ich dogłębnie, nie robię im krzywdy. nie rozkochuję ich w sobie, a potem nie wyrzucam w kąt znajdując lepszego, a jeśli już muszę to zrobić jestem delikatna. jeżeli dziewczyna nasyła kogoś na chłopaka, który się w niej zakochał można nazwać ją zwykłą szmatą, nawet jeśli jest moją bliską kumpelą.

mam ochotę biegać po łące... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

mam ochotę biegać po łące, śmiać się do słońca, pić żurawinową wódkę bez przeszkód i tłumaczeń. po prostu poczuć zapach wakcji i wolności.

już całkiem niedługo powiem... teksty

waniilia dodano: 10 czerwca 2010

już całkiem niedługo powiem wszystkim bliskim mi jak bardzo mnie krzywdzą. nikt nie darzy mnie miłością, od kiedy nie mam go przy sobie jestem kompletnie samotna. zdaję sobie sprawę z tego, że nikt mnie nie kocha i nie jest mi z tym dobrze.

możesz nazwać mnie głupią... teksty

waniilia dodano: 9 czerwca 2010

możesz nazwać mnie głupią idiotką, ale wiem, że jestem nią tylko dlatego, że Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV