głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cudowne   teksty waniilia dodał komentarz: cudowne ; * do wpisu 14 listopada 2010
i ja!   teksty waniilia dodał komentarz: i ja! ;-** do wpisu 14 listopada 2010
taaak! wiesz słucham reggae już 2 5 roku. i jeszcze cover mojej ukochanej piosenki od dziecka! magia!  3 teksty waniilia dodał komentarz: taaak! wiesz, słucham reggae już 2,5 roku. i jeszcze cover mojej ukochanej piosenki od dziecka! magia! ; 3 do wpisu 14 listopada 2010
UWAAGA LASKI JUTRO MAM OLIMPIADĘ... teksty

waniilia dodano: 14 listopada 2010

UWAAGA LASKI, JUTRO MAM OLIMPIADĘ, TRZYMAJCIE KCIUKI OD DZIESIĄTEJ. TAK WIEM, ŻE NIC NIE PISŻE, PEWNIE USŁYSZĘ SŁOWA, ŻE SIĘ LANSUJE, CZY COŚ, ALE TO NIEPRAWDA! KOCHAM WAS LASECZKI! ;* ZAPRASZAM NA - WWW.FORMSPRING.ME/WANILIA & http://nk.pl/#profile/27134494. ;333

dzięki   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; * do wpisu 9 listopada 2010
Pomyślałam o jego niebieskich... teksty

waniilia dodano: 9 listopada 2010

Pomyślałam o jego niebieskich oczkach, jasnych loczkach i rozpłakałam się. Miałam tzw - dni wspomnień, najgorszy czas, jaki mógł mnie dopaść. Po kilkunastu minutach, do pokoju, wszedł mój zbawiciel. Przytulił mnie i wyszeptał do ucha - wiem, że myślisz, o nim, że tęsknisz, ale mimo tego Cię kocham. Zdałam sobie sprawę, z tego, że ja i on, będziemy razem do końca życia, a słodki misiek, będzie sam, bo nie zasługuje na żadną, nawet najgorszą lafiryndę.

Włączyłam komputer rodziców... teksty

waniilia dodano: 9 listopada 2010

Włączyłam komputer rodziców, który kiedyś należał do mnie. Z zamkniętymi powiekami, weszłam w folder ze zdjęciami, z moich urodzin. Na jednej fotografii dostrzegłam przytuloną parę, szatynka wyszczerzyła, lekko królicze zęby w kierunku aparatu, zupełnie naturalnie, blondyn również się uśmiechał, lecz widoczny był ironiczny błysk w jego oku. Na każdym następnym obrazku byli oddaleni, ale dziewczyna zawsze patrzyła się w jego stronę. Doskonale znałam te osoby, tą nastolatką byłam ja, a on - dzisiaj mój ex, dobrze grał swoją rolę w tym przedstawieniu, nazwanym miłością.

dzięki : teksty waniilia dodał komentarz: dzięki :) do wpisu 9 listopada 2010
ok :D teksty waniilia dodał komentarz: ok :D do wpisu 9 listopada 2010
Leżałam na moim małym łóżku.... teksty

waniilia dodano: 7 listopada 2010

Leżałam na moim małym łóżku. Długie, różowe słuchawki, skróciły się, przez to, jak bardzo były poplątane. Popijałam gorącą czekoladę, słuchając starych melodii. W pewnym momencie przymknęłam powieki, wymiękłam.. Tęczowe łzy, zaczęły spływać po mych policzkach, rozmazując starannie nałożony róż. Wyłączyłam się. Po pewnej chwili, nie wiem jak długiej, poczułam czyjąś dłoń, na mojej. Otworzyłam oczy, myślałam, że to jakaś koleżanka, przyszła mnie odwiedzić, jednak myliłam się. To był on, mój wymarzony chłopak, pocałował mnie delikatnie, od tamtej pory byliśmy nie rozłączni, aż to pewnego czasu..

www.formspring.me wanilia ! :D... teksty

waniilia dodano: 7 listopada 2010

www.formspring.me/wanilia ! :D zapraszam wszystkich, pytajcie o co tylko chcecie, chętnie pomogę, doradzę, czy opowiem coś o sobie! :D + specjalnie dla was NK - > http://nk.pl/#profile/27134494 . :)

dziękuję : teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję :) do wpisu 6 listopada 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV