głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vivian_d “Nie oczekuj że druga osoba będzie równie głębo­ko 'przywiązana' do Waszej przyjaźni co Ty gdyż możesz się równie głęboko rozczarować. Ale prawda wygląda tak że

vivian_d

vivian_d.moblo.pl
“Nie oczekuj że druga osoba będzie równie głębo­ko 'przywiązana' do Waszej przyjaźni co Ty gdyż możesz się równie głęboko rozczarować.
“Nie oczekuj  że druga osoba... teksty

vivian_d dodano: 28 marca 2013

“Nie oczekuj, że druga osoba będzie równie głębo­ko 'przywiązana' do Waszej przyjaźni co Ty, gdyż możesz się równie głęboko rozczarować.

Ale prawda wygląda tak  że czuję... teksty

vivian_d dodano: 18 marca 2013

Ale prawda wygląda tak, że czuję się bardziej wolna z nim niż wtedy, kiedy byłam sama. Przy nim czuję się bardziej sobą niż bez niego. Może tak wygląda prawdziwa miłość. — Emily Griffin - Coś pożyczonego

hejka śniegu  mam pytanie: możesz... teksty

vivian_d dodano: 18 marca 2013

hejka śniegu, mam pytanie: możesz wypierdalać?

Przechodzi obok mnie  jakbym była... teksty

vivian_d dodano: 17 marca 2013

Przechodzi obok mnie, jakbym była parą tenisówek, które ktoś zostawił na schodach.

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu... teksty

vivian_d dodano: 17 marca 2013

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją.

Będzie mi brakowało tego  że... teksty

vivian_d dodano: 17 marca 2013

Będzie mi brakowało tego, że Ciebie kocham. Będzie mi brakowało samotnych oczekiwań na Twoje przyjście. Będzie mi brakowało radości naszych spotkań i bólu naszych rozstań. A po pewnym czasie będzie mi brakowało tego, że już nie brakuje mi Ciebie.

Za cholerę nie mogę zrozumieć... teksty

vivian_d dodano: 17 marca 2013

Za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego wszyscy zabijają się o to, żeby ktoś im powiedział, że ich kocha. Głupcy, osobiście wolę gdy ktoś udowadnia mi czynami, że mnie kocha i nawet nie wypowiada tych dwóch słów niż zapewnia mnie co drugie słowo a później robi 100 rzeczy, które temu zaprzeczają.

Zanim zniszczymy cały świat  muszę... teksty

vivian_d dodano: 12 marca 2013

Zanim zniszczymy cały świat, muszę poprawić ocenę z matematyki

Tworząc z kimś związek  masz... teksty

vivian_d dodano: 10 marca 2013

Tworząc z kimś związek, masz świadomość, że to może się skończyć. Możecie się od siebie oddalić, spotkać kogoś innego albo po prostu się odkochać. Jednak przyjaźń nie jest grą o wszystko albo nic i dlatego zakładasz, że będzie trwała wiecznie, zwłaszcza jeśli to stara przyjaźń. Traktujesz jej trwałość jako coś oczywistego i może właśnie to stanowi o jej wartości

     – Jestem szczęśliwa. Nigdy w... teksty

vivian_d dodano: 10 marca 2013

" – Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym moim życiu nie czułam się tak dobrze. A ty? – Ja? – przytula ją do siebie – ja czuję się znakomicie. – Tak, że mógłbyś palcem dotknąć nieba? – Nie, nie tak. – Jak to, nie tak? – O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry nad niebem."

Tego się nie da naprawić. To jest... teksty

vivian_d dodano: 10 marca 2013

Tego się nie da naprawić. To jest źle zepsute.

Myślę  myślę kiedy wszystko to... teksty

vivian_d dodano: 9 marca 2013

Myślę, myślę kiedy wszystko to się skończyło, wracało tylko przez mgłę, wiesz. To jest jak kalejdoskop wspomnień. To wszystko powraca, ale on nigdy. Myślę, że część mnie wiedziała, gdy pierwszy raz go zobaczyłam, że to wszystko się wydarzy. To nie jest naprawdę to co on powiedział czy zrobił. To jest uczucie które przyszło razem z nim. Szaloną rzeczą jest to że nie wiem czy kiedykolwiek będę mogła poczuć się tak samo. I nie wiem czy powinnam to poczuć. Wiedziałam że ten świat porusza się za szybko i niszczy się za jasno, ale pomyślałam jak zło ciągnące mnie za sobą do dołu może wyglądać jak anioł który się do ciebie uśmiecha? Może to wiedział kiedy mnie zobaczył. Zgaduje że zgubiłam moją równowagę. Myślę że najgorszą częścią tego wszystkiego nie jest to że straciłam go. Ja straciłam siebie./ ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV