głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vajolla To jest Twoje życie. Rób to co kochasz i rób to często. Jeśli czegoś nie lubisz zmień to. Jeśli nie lubisz swojej pracy zwolnij się. Jeśli nie masz na coś czasu

vajolla

vajolla.moblo.pl
To jest Twoje życie. Rób to co kochasz i rób to często. Jeśli czegoś nie lubisz zmień to. Jeśli nie lubisz swojej pracy zwolnij się. Jeśli nie masz na coś czasu nie
To jest Twoje życie. Rób to  co... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

To jest Twoje życie. Rób to, co kochasz i rób to często. Jeśli czegoś nie lubisz, zmień to. Jeśli nie lubisz swojej pracy, zwolnij się. Jeśli nie masz na coś czasu, nie oglądaj TV. Jeśli szukasz miłości swojego życia, przestań. Będzie na Ciebie czekać, kiedy zaczniesz robić rzeczy, które kochasz. Przestań analizować, życie jest proste. Wszystkie emocje są piękne, kiedy jesz. Doceń każdy najmniejszy kawałek. Otwórz swój umysł ramiona i serce na nowe rzeczy i ludzi, jesteśmy zjednoczeni w naszych różnicach. Zapytaj następną napotkaną osobę jaka jest jej pasja, a potem podziel się inspirującym snem. Często podróżuj, zgubienie się pomoże Ci się znaleźć. Niektóre okazje trafiają się tylko raz, wykorzystaj je. W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz oraz rzeczy, które z nimi tworzysz. Więc wyjdź z domu i zacznij tworzyć. Żyj swoimi marzeniami i dziel się swoją pasją. Życie jest za krótkie.

  Ale potem zrozumiałem że umrę... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

- Ale potem zrozumiałem,że umrę, jeśli Cię nie pocałuję, i to wkrótce. - I zrobiłeś to. - przypomniała. To znaczy, pocałowałeś mnie. Ujął w palce kosmyk jej włosów.Był tak blisko, że czuła ciepło jego ciała, zapach mydła,skóry i włosów. - Za mało. Gdybym całował Cię przez cały dzień każdego dnia przez resztę życia, to też nie byłoby dość.

Zamiast schudnąć  tyję. Zamiast... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

Zamiast schudnąć, tyję. Zamiast zapomnieć, wspominam. Zamiast wziąć się w garść, rozklejam się jeszcze bardziej. Zamiast odejść, wracam. Zamiast kochać, nienawidzę. Zamiast nienawidzić, kocham. Zamiast śmiać się, płaczę. Zamiast żyć, umieram.

I ja też czuję się jak dziecko... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

I ja też czuję się jak dziecko, które nagle zagubiło się w mieście; cały czas kurczowo trzymało się ręki swojej matki, aby nie wpaść do obłożonych zabawkami i watą cukrową wilczych dołów. A tu ciach. Jak Ty mogłeś tak wszystko spierdolić?

Co za beznadziejne uczucie  gdy... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

Co za beznadziejne uczucie, gdy widzisz go na okrągło, a boisz się mu o tym powiedzieć jak bardzo Ci zależy, ponieważ obawiasz się odrzucenia z jego strony. I tego, że te Wasze przypadkowe spotkania, "cześć" bez znaczenia, już nie będą takie same albo po tym wszystkim wcale ich już nie będzie.

Rozbierz mnie. Słowo w słowo. A... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

Rozbierz mnie. Słowo w słowo. A zobaczysz ile noszę milczenia.

A najgorzej jest  jak zdasz sobie... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między Wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń.

Kiedyś będę żałować  że tak... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

Kiedyś będę żałować, że tak szybko się poddałam.

  Nie rozumiem. Dlaczego ci  którzy... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

- Nie rozumiem. Dlaczego ci, którzy nas kochają, mieliby nas ranić? - Ponieważ gdy w grę wchodzi miłość, ludzie czasem zachowują się po prostu głupio. Popełniają błędy, ale to znaczy, że się starają. Należy się martwić raczej, gdy ten, o kim myślisz, że cię kocha, nie rani cię, bo to oznacza, przestał się starać albo że tobie już na nim nie zależy.

Możliwe  że nie dość się... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

Możliwe, że nie dość się starasz. Łatwo się pomylić, czasem wydaje nam się, że miłość przechodzi kryzys, a to tylko naturalny etap rozwoju uczucia. To jest podobnie jak z Księżycem - widać tylko jego wycinki różnych rozmiarów, choć Księżyc jest zawsze taki sam, z jego kraterami i górami. Należy poczekać, aż Słońce oświetli jego czarne obszary. Potrzeba czasu.

Czerwona ławka jest wąska i nie ma... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

Czerwona ławka jest wąska i nie ma na niej miejsca dla dwojga, ale udaje nam się ułożyć na niej obok siebie z twarzami zwróconymi w stronę nieba. Miłość ma to do siebie, że potrafi znaleźć miejsce dla dwojga nawet tam, gdzie tego miejsca ledwo starcza dla jednego.

Ból ustąpi i kiedyś ta Twoja... teksty

vajolla dodano: 25 września 2013

Ból ustąpi i kiedyś ta Twoja pierwsza miłość śmieszna Ci się wyda, i jedyne, co Ci po niej pozostanie, to ten przeceniany przymiotnik "pierwsza". Bo ważniejsze są miłości następne, a najważniejsza jest i tak zawsze ta ostatnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV