głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unloved_ Nie nie mam Ci tego za złe ale teraz spierdalaj i więcej mi nic nie komplikuj. Pytasz czy żałuję ? Żałować można zjedzenia czekolady w drugim tygodniu diety. A

unloved_

unloved_.moblo.pl
Nie nie mam Ci tego za złe ale teraz spierdalaj i więcej mi nic nie komplikuj.
Nie  nie mam Ci tego za złe  ale... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Nie, nie mam Ci tego za złe, ale teraz spierdalaj i więcej mi nic nie komplikuj.

Pytasz czy żałuję ? Żałować... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Pytasz czy żałuję ? Żałować można zjedzenia czekolady w drugim tygodniu diety. A ja ? Ja kurwa nie mogę tego przeboleć .

  Żałujesz czasem ?     Czego? Tych... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

- Żałujesz czasem ? - Czego? Tych zajebiście wspaniałych chwil, dzięki którym mogłam iść dalej z podniesioną głową? Każdego uśmiechu, gdy odczytywałam wiadomość od niego? Nie, nie żałuję.

Możesz zniknąć  jasne. Nie odzywaj... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Możesz zniknąć, jasne. Nie odzywaj się, proszę bardzo. Spotykaj się z innymi, Twoja sprawa. Rzucaj słuchawką, zrozumiem. Mam tylko nadzieję, że nie będziesz zbytnio zawiedziony, jeśli zamienimy się rolami.

i byłaby w stanie zabić wszystkie... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

i byłaby w stanie zabić wszystkie dziewczyny na świecie . tylko po to, by on już nigdy nie zakochał się w innej .

wiesz co ? poddaję się   już nie... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

wiesz co ? poddaję się , już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach , tak jakby nigdy nie zauważył. już nie mogę. przyznaję , że cholernie boli mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. nie radzę sobie z moją podświadomością , wspomnieniami , z sercem. nie radzę sobie z samą sobą . tak. właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś i od dziś taką będziesz mnie oglądać , bo ja już nie mam sił udawać , że jest zajebiście . chociaż jest najgorzej jak tylko może. przestanę się sztucznie uśmiechać . koniec udawania .

Nigdy nie przestaniesz kogoś... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Nigdy nie przestaniesz kogoś kochać. Po prostu nauczysz się bez niego żyć.

To nie jest takie proste zapominać o... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

To nie jest takie proste zapominać o ludziach, o wspomnieniach, o tych pieprzonych nadziejach, które mi narobiłeś i o tym wszystkim co nas łączyło.

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już nie czekam aż zadzwonisz i powiesz, że żałujesz. Że nadal jestem dla Ciebie najważniejsza. Nie czytam już naszych rozmów, w których kłóciliśmy się o to, kto kogo bardziej kocha. Nie wspominam dni, kiedy wtulona w Twoje ciało nie mogłam zasnąć, bo męczyły mnie motylki w brzuchu. Kiedy całowałam Twoje usta i myślałam, że tak będzie już zawsze. Już nawet nie pamięt am zapachu Twoich perfum i Twojego głosu. Nie płaczę po nocach i nie piszę do Ciebie żałosnych sms'ów z nadzieją, że odpiszesz. Czasami przechodząc obok ławki, na której siedzieliśmy na pierwszym spotkaniu, coś łapie mnie za gardło. Ale to już nie to samo. Nie potrzebuję Cię. Męczyłam się pół roku i dopieo teraz mogę to przyznać. Zrozumiałam, że to półtora roku nic dla Ciebie nie znaczyło. Może byłam jedną z wielu. Może właśnie teraz mówisz swojej dziewczynie, że nigdy nie spotkałeś kogoś takiego. Że kochasz ją najmocniej na świecie. Chociaż zawsze mówiłeś to mi. Nie wiem. I nigdy się nie dowiem.

Chciałabym Ci napisać  że... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.

teraz chcę już tylko  żeby czasem... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

teraz chcę już tylko, żeby czasem się odezwał. dał o sobie znać mniej więcej raz w miesiącu z komunikatem, że żyje, w miarę dobrze, jeszcze jakoś to ciągnie, wyszedł z jednego bagna, ze śmiechem przypuszczając, że za chwilę wpakuje się w kolejne

mówiliśmy dużo  ale nie dużo... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

mówiliśmy dużo, ale nie dużo między nami się działo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV