głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unloved_ Odkąd ostatnio gadaliśmy spotkałem Cię przelotem w sklepie i może lepiej bo nie do końca wiem co mógłbym Ci powiedzieć. Z tamtych obietnic został pył który rozs

unloved_

unloved_.moblo.pl
Odkąd ostatnio gadaliśmy spotkałem Cię przelotem w sklepie i może lepiej bo nie do końca wiem co mógłbym Ci powiedzieć. Z tamtych obietnic został pył który rozsypał cz
Odkąd ostatnio gadaliśmy spotkałem... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Odkąd ostatnio gadaliśmy spotkałem Cię przelotem w sklepie i może lepiej, bo nie do końca wiem co mógłbym Ci powiedzieć. Z tamtych obietnic został pył, który rozsypał czas po glebie. Czytaj, że nie zostało nic, dlatego nie ma już mnie i Ciebie. Nie ma co gadać, po co udawać, że jeszcze coś nas łączy? Zdjęcia do pieca, nie ma co czekać, sprzątnij ten pierdolnik i pokaż, że mnie kochasz, odwróć się i ruszaj w pościg.

chodźmy na spacer . zakochajmy się... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

chodźmy na spacer . zakochajmy się w sobie od nowa .

największym paradoksem jest to że... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

największym paradoksem jest to,że znasz mnie jak nikt, a uwierzyłbyś w najgorszą plotkę na mój temat

Zaczęłam palić. Ale wiesz... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Zaczęłam palić. Ale wiesz dlaczego? Bo wiedziałam, że ty tego nie chcesz. Po prostu robie ci na złość, albo chce sprawdzić czy jeszcze ci na nie mnie zależy.

Może nadszedł już czas by... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Może nadszedł już czas by pogodzić się z faktem , że nawzajem robimy sobie w głowie niepotrzebny burdel i po prostu się pożegnać ?

Nigdy nie pomyślałabym   że... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Nigdy nie pomyślałabym , że będzie mi tak trudno . brakuje mi twojego zapachu , twoich ust , a najbardziej twoich silnych ramion , które prowadziły mnie przez życie . chce , abyś dał mi jeszcze jedną szansę , choć wiem , że to niemożliwe . a nawet jeśli .. to nie jestem w stanie ci tego wszystkiego powiedzieć . nie wyobrażam sobie życia bez ciebie i z każdym dniem gubię się coraz bardziej w tym , że kiedyś znów będziesz mój .

Nigdy nie pomyślałabym ze można... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Nigdy nie pomyślałabym ze można chcieć być z kimś tak bardzo, wcale go nie kochając, nigdy nie pomyślałabym ze można być tak uzależnionym od kogoś bez miłości do niego, nigdy wcześniej nie zgodziłabym się z tym, że można oddać się bez końca osobie z która nie wiążemy naszych planów na najbliższą przyszłość, nigdy wcześniej nie przyszło mi do głowy ze można kochać połowicznie, nigdy, przed Tobą.

Taki przystojny  a taki skurwiel teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Taki przystojny, a taki skurwiel

I przysięgam  że od dziś... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

I przysięgam, że od dziś przybiegając do domu , nie będę włączała GG, żeby zobaczyć czy jesteś i jaki masz opis . Obiecuję, że wychodząc gdzieś nie będę wyszukiwała Twojej twarzy . Przyrzekam , że przestane się tak żałośnie uśmiechać , gdy przyjdzie wiadomość i Ty będziesz nadawcą . Wiem , dam sobie radę . Byłeś tylko sensem mojego życia . Obiecuję - zapomnę.

Jeżeli już Ci zobojętniał... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Jeżeli już Ci zobojętniał dźwięk przychodzącej wiadomości sms to znaczy iż straciłaś nadzieję, że on kiedykolwiek napisze.

nie pierdol mi  że znaczę dla... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

nie pierdol mi, że znaczę dla ciebie tyle ile dla Romea Julia, bo chyba zapomniałeś o tym, że Romeo był przy Julii aż do śmierci, a nie odszedł z powodu jakiejś Moniki

Najgorzej jest przejść obojętnie... teksty

unloved_ dodano: 15 listopada 2012

Najgorzej jest przejść obojętnie obok kogoś z kim kiedyś chodziłaś za rękę, przytulałaś się, gadałaś godzinami, mówiłaś mu wszystko. - rzeczywistość boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV