głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unikatovaa Prawdziwa kobieta ma zasady ambicje i plany szacunek do swojego ciała kocha bezgranicznie i niezawodzi. a również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą du

unikatovaa

unikatovaa.moblo.pl
Prawdziwa kobieta ma zasady ambicje i plany szacunek do swojego ciała kocha bezgranicznie i niezawodzi. a również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą w
Prawdziwa kobieta ma zasady  ambicje... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i niezawodzi. a również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta ..

Niektóre błędy musimy powtórzyć... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

Niektóre błędy musimy powtórzyć wiele razy ponieważ nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.

Kiedy przychodzi co do czego  wszyscy... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

Kiedy przychodzi co do czego, wszyscy chcemy mieć kogoś bliskiego. Udajemy, że trzymamy dystans i że nie zależy nam na nikim. Kupa bzdur.

Czas ucieka. Czas na nikogo nie... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

Czas ucieka. Czas na nikogo nie czeka. Czas leczy rany. Wszyscy chcielibyśmy mieć więcej czasu. Czas wstać, dorosnąć. Czas zapomnieć..

I'm letting go of you... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

I'm letting go of you...

tell me what i'm supposed to do with... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

tell me what i'm supposed to do with all these left over feelings of you [ powiedz mi, co mam robić z wszystkimi tymi zostawionymi uczuciami do ciebie ]

Pomimo tego  że nie wierzysz w... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

Pomimo tego, że nie wierzysz w przypadki, powtarzam: To był po prostu zbieg okoliczności. Nigdy nie chciałam się w tobie zakochać. Samo tak jakoś wyszło.

Cisza to najgłośniejszy krzyk... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Domyśl się jak bardzo ją zraniłeś, skoro zaczęła cię ignorować
Autor cytatu: kinia10107

Z dnia na dzień wszystko zaczęło... teksty

unikatovaa dodano: 13 luty 2013

Z dnia na dzień wszystko zaczęło się psuć. oddech był cięższy, każdy pocałunek krótszy i mniej czuły. przytulenie na przymus, niechęć, kiedy tylko znaleźliśmy się w swoich ramionach. 'nie jest tak jak dawniej' i Jego krótkie przypieczętowanie - 'kocham inną'.
Autor cytatu: kinia10107

może kiedyś zrozumiesz ile tak... teksty

unikatovaa dodano: 11 luty 2013

może kiedyś zrozumiesz ile tak naprawdę znaczysz dla mnie. może kiedyś zrozumiesz ile czasu płakałam by zapomnieć, choć rozdrapywałeś rany na nowo. może przypomnisz sobie, że jeszcze istnieję, że nadal tęsknię i co dzień marzę o tym by cię ujrzeć. może jeszcze kiedyś usłyszę twój głos i spojrzę prosto w te niebieskie tęczówki. może zatęsknisz i zrozumiesz co straciłeś, ale ja już nie wrócę. nigdy więcej nie dam ponieść się wirowi miłości, bo to mnie niszczy i zabija od środka. przysięgam, że nigdy więcej o tobie nie wspomnę, że nie zastanowię się co robisz i gdzie jesteś, tylko wiesz co jest najgorsze? najgorsze jest to, że ja codziennie się tak oszukuję.
Autor cytatu: kinia10107

Wiesz  wciąż za nim tęsknie... teksty

unikatovaa dodano: 11 luty 2013

Wiesz, wciąż za nim tęsknie, pomimo tego że wiem, że on już nic nie czuje, że dawno zapomniał, ale podobno jeżeli ktoś Ci się śni to tęskni za Tobą, więc wciąż mam nadzieję kiedy pojawiasz się w moich snach, naiwna jestem wiem.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

najbardziej boli fakt  gdy... teksty

unikatovaa dodano: 10 luty 2013

najbardziej boli fakt, gdy dowiadujesz się, że wszystkie wypowiedziane słowa były jedną wielką ściemą. najgorzej dołuje to, że byłaś święcie przekonana co do jego miłości wobec ciebie, a on tak perfidnie się tobą bawił. wmawiasz sobie, że już ci przeszło, że się pozbierałaś, ale wystarczy spotkać go przypadkiem na ulicy, a wspomnienia uderzają cię z całej siły w twarz. upadasz i nie masz siły wstać, bo nie masz nikogo, komu mogłabyś naprawdę zaufać. wszystkie problemy trzymasz w sobie, twierdząc, że dasz radę, bo jesteś silna, ale to zabija cię od środka i nadejdzie dzień, kiedy upadniesz i już nie wstaniesz przykryta nawałem wspomnień.
Autor cytatu: kinia10107

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV