głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
uklajowa nie kochana nic Ci nie da pociągnięcie mnie z bara. no może jedynie tyle że miałaś okazje otrzeć się o taką zajebista osobę jak ja. ? Stałam się wredna i chamsk

uklajowa

uklajowa.moblo.pl
nie kochana nic Ci nie da pociągnięcie mnie z bara. no może jedynie tyle że miałaś okazje otrzeć się o taką zajebista osobę jak ja. ?
nie  kochana nic Ci nie da... teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

nie, kochana nic Ci nie da pociągnięcie mnie z bara. no może jedynie tyle , że miałaś okazje otrzeć się o taką zajebista osobę jak ja. /?

Stałam się wredna i chamska.... teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

Stałam się wredna i chamska. Zaczęłam się luźno ubierać i nosić trampki. Moje odzywki już nie są takie miłe jak parę lat temu. Właśnie teraz czuje się na prawdę sobą. Nie muszę nikogo udawać. Dobrze mi z tym i w dupie mam to, ze moim rodzicom się to nie podoba.. Oni i tak myślą, że jestem taka przez 'złe' towarzystwo, a ja lepszego towarzystwa nie znam, bo tylko Oni ze mną wytrzymują. Dziękuję Im za to ;*/?

najbardziej boli gdy najbliżsi i... teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

najbardziej boli gdy najbliżsi i przyjaciele nie pokładają w Tobie wiary . uważają , że nie jesteś w stanie czegoś osiągnąć . wprost przeciwnie . stawiają na Twój upadek , na Twoją porażkę . klęskę w zamierzonym celu . wyśmiewają Twoją chorą nadzieję . nie masz wtedy oparcia i motywacji w nikim prócz siebie . jednak później , kiedy uda Ci się dojść do wymarzonego miejsca na świecie , wszyscy są koło Ciebie , gratulują Ci . wtedy Ty jednak wiesz , że tak na prawdę w chwilach kiedy potrzebowałeś ich na prawdę , oni byli gdzieś daleko . olali Cię . pozostawili samemu sobie ./?

widzisz te dzieciaki ? one dziś nie... teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

widzisz te dzieciaki ? one dziś nie grają na boiskach w piłkę - oni na nich piją. dziś podwórka zastępują im domy, a dragi - obiady. te domy, te osiedla - nie dają im perspektyw na lepszą przyszłośc. rodzice alkoholicy, których głównym celem jest kolejna flaszka - nie obiad. i Ty śmiesz mówić o tych dzieciakach margines ? to wytłumacz mi , kto sprawił , że są tym marginesem ? bo na pewno mają większe ambicje niż szlajanie się po osiedlach i kitranie w bramach.../?

Bo mimo wszystko mam jedną zaufaną... teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

Bo mimo wszystko mam jedną zaufaną osobę, której mogę powiedzieć wszystko, której bezgranicznie ufam, za którą skoczyłabym w ogień i dla której byłabym zdolna do najgorszych rzeczy. A reszta? Reszta fałszywych dwulicowych pysków może się pieprzyć.

 Kurwa!  Nie pytałam Cię o zawód... teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

-Kurwa! -Nie pytałam Cię o zawód...

Pewna dziewczyna zapytała mnie... teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

Pewna dziewczyna zapytała mnie, dlaczego gdy mężczyzna sypia z wieloma kobietami jest nazywany bogiem, a gdy kobieta sypia z wieloma mężczyznami, to jest dziwką. Dlaczego ? Odpowiedziałam, że gdy jeden klucz otwiera kilka zamków, jest dobrym kluczem. Jednak gdy jeden zamek da się otworzyć przez kilka kluczy, jest do dupy./?

i to ponowne  głośne   JA PIERDOLE ! teksty

uklajowa dodano: 18 luty 2011

i to ponowne, głośne - JA PIERDOLE !

Nie odnosisz czasem wrażenia  że... teksty

uklajowa dodano: 14 luty 2011

Nie odnosisz czasem wrażenia, że jesteś chujem ?/?

przyjaciel to nie tylko ktoś kto... teksty

uklajowa dodano: 14 luty 2011

przyjaciel to nie tylko ktoś kto mówi ci to co chcesz usłyszeć. to też ktoś kto potrafi Ci przypierdolić gdy widzi, że rujnujesz sobie życie

język to mięsień czy kość?   no... teksty

uklajowa dodano: 13 luty 2011

język to mięsień czy kość? - no mięsień. - to może się posiłujemy? :D

mówisz   że to jebany margines... teksty

uklajowa dodano: 13 luty 2011

mówisz , że to jebany margines społeczny - bo ćpają, piją , rozwalają przystanki, napierdalają się na środku drogi, wyrywają ławki , malują po murach, chodzą w kapturach na głowach i odpierdala im szajba ? chuj mnie to boli - ja kocham tych zdemoralizowanych ludzi, i zabiłabym za te mordy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV