głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Dzisiaj całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie już nie jes

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Dzisiaj całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie już nie jesteś
Dzisiaj  całkiem przypadkiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

Dzisiaj, całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie, ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie, już nie jesteś królem mojego życia. Teraz ja rządzę swoim światem.

To  że wspominam o Nim coraz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

To, że wspominam o Nim coraz rzadziej, nie znaczy, że o Nim zapominam. On nadal jest w moim sercu. Zawsze tam będzie.

Brakuje mi NASZYCH rozmów  NASZYCH... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

Brakuje mi NASZYCH rozmów, NASZYCH spacerów, NASZYCH spraw, NASZYCH kłótni, brakuje mi czasu, kiedy wszystko było NASZE, a nie takie jak teraz.. Twoje, lub moje.

Najgorzej jest udawać przed samą... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 czerwca 2014

Najgorzej jest udawać przed samą sobą. Obiecujesz sobie, że od jutra wszystko się zmieni. Mija tydzień, a ty nadal stoisz w tym samym miejscu, Twoje rany nie zabliźniły się ani trochę. Wmawiasz sobie, że jest lepiej. Unosisz głowę do góry i połykasz łzy, bo masz dość bycia słabą. Wewnętrznie cała się trzęsiesz i nie ma już w Tobie nic, co walczy. Próbujesz sprzedać wszystkim baję o byciu szczęśliwym, a w rzeczywistości modlisz się, żeby ktoś odłączył Cię od tego bólu, jak od respiratora.

Dużym problemem większości ludzi... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 czerwca 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, którą wydaje im się być idealna.

Dlaczego tak jest  że ludzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 czerwca 2014

Dlaczego tak jest, że ludzie odchodzą? Że przestaje im zależeć? Że obiecują nie wiadomo co, a potem i tak ich nie ma. Uzależnią nas od siebie, od swojej obecności, zapachu, bliskości a potem tak po prostu odchodzą. Beż żadnej konkretnej przyczyny. My szukamy błędów u siebie, myślimy co zrobiliśmy źle, a tak naprawdę to całkowicie nie nasza wina. Tęsknie za wieloma osobami, którzy zabawili się moimi uczuciami, dla których byłam kaprysem, przelotną zachcianką, nikim. To zawsze mi najbardziej zależy, to zawsze ja najbardziej cierpię

Najgorsza w zakończeniach jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

Najgorsza w zakończeniach jest świadomość, że czeka nas żmudne zadanie zaczynania wszystkiego od nowa.

Są wieczory  kiedy oddałabym... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

Są wieczory, kiedy oddałabym wszystko za choć minutę Twojej obecności, a są wieczory, gdy z takim dziwnym spokojem zasypiam, gdybym nie wiedziała kompletnie nic.

Postanowiłam  że zaczynam nowy... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

Postanowiłam, że zaczynam nowy rozdział. Nie będę popełniać błędów które już popełniłam. Nie będę wracać do przeszłości, żyję teraźniejszością.

Nigdy nie przestawaj wierzyć w... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

Nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie , tylko dlatego , że inni zaczynają w Ciebie wątpić ..

 Kiedyś była inna     Masz rację... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

-Kiedyś była inna - Masz rację , zmieniła się , a wiesz dlaczego ? Bo kiedyś była szczęśliwa , wciąż się śmiała , jej oczy błyszczały , gdy na niego patrzyła . Była zakochana , A teraz ? Została sama , jej oczy są puste , bez żadnego wyrazu . Udaje szczęśliwą , a tak naprawdę w nocy płacze w poduszkę bo już sobie nie radzi . I wiesz co jest najgorsze ? Pomimo tego , że ją zranił , patrząc na niego , jej oczy znów są takie jak dawniej ..

W pewnej chwili uświadomiłam sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

W pewnej chwili uświadomiłam sobie, że póki nie wypełnię pustki, którą po sobie pozostawił, będę nikim. Bo nic nie zostało we mnie z człowieka, gdy całymi dniami włóczę się, otaczając jedynie pustką. I nie zaznam więcej miłości, nie przeżyję pięknych chwil, ani nie pozwolę na to, by ktoś mnie kiedyś pokochał. Nie, jeśli w końcu nie zjawi się ktoś, kto znów nada sens mojej rzeczywistości, jakże szarej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV