głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoje_szczescie Nie chcę niczego mieć dopóki nie znajdę takiego miejsca w którym ja i otoczenie będziemy do siebie pasować. Nie wiem jeszcze gdzie to jest ale wiem dokładnie j

twoje_szczescie

twoje_szczescie.moblo.pl
Nie chcę niczego mieć dopóki nie znajdę takiego miejsca w którym ja i otoczenie będziemy do siebie pasować. Nie wiem jeszcze gdzie to jest ale wiem dokładnie jak tam
 Nie chcę niczego mieć  dopóki nie... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

"Nie chcę niczego mieć, dopóki nie znajdę takiego miejsca, w którym ja i otoczenie będziemy do siebie pasować. Nie wiem jeszcze gdzie to jest, ale wiem dokładnie jak tam będzie."

Życie jest za krótkie by codziennie... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. Więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i uwierz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

 Nie jestem idealna  popełniam... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

"Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię `przepraszam` lub `kocham` mówię serio, a nie na niby."

Skończ w końcu doszukiwać się... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Skończ w końcu doszukiwać się problemów. Przestań się bać. Zacznij mówić. Mów o tym co czujesz. Bez wstydu. Bez martwienia się o to co sobie pomyśli. Milcząc kopiesz sobie większy dołek. Bądź taką jaką byłaś pare miesięcy temu. Wolną, beztroską, z marzeniami i podniesioną głową. Jeśli coś ma runąć to runie i tak. Nie zmienisz tego co zapisane. Skończ szukać u siebie wad, winy za to co się stało dotychczas. Przecież jest cudownie. Nie zepsuj tego. Żyj. I się nie zatrzymuj.

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem można nazwać przyjaźnią? Gdy po tysiącu kłótniach, miliardzie przykrych słów, tysiącu rozstaniach, tysiącu cichych dni, kilkunastu miesiącach nie widzenia się Ty wciąż masz ochotę opowiedzieć wszystko dzwoniąc o 3 rano do tej właśnie osoby -Twojego przyjaciela.

Najwyższa pora przestać czekać na... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Najwyższa pora przestać czekać na coś co się nie wydarzy. Znów wolno zachłysnąć mi się nocnymi spacerami, czekaniem na wschód słońca w parku i niekontrolowanym śmiechem. Czasem tylko jeszcze chciałabym przytulić się do ciszy. Ale to nic. Mamy piękne życia...

Czasami jest tak źle  że człowiek... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Czasami jest tak źle, że człowiek siada wygodnie i zaczyna się śmiać.

 Przyjaciele to ludzie  którzy... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

"Przyjaciele to ludzie, którzy pytają, jak minął Ci dzień, którzy podają Ci paczkę chusteczek, gdy płaczesz, którzy o północy wpuszczają Cię do swojego mieszkania, piją z Tobą wódkę, a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg, którzy przed podróżą mówią Ci: „uważaj na siebie”, którzy o drugiej nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i przez godzinę słuchają, jak przeklinasz życie."

“ Jedźmy do Lizbony  Barcelony... teksty

twoje_szczescie dodano: 16 kwietnia 2012

“ Jedźmy do Lizbony, Barcelony, Paryża albo Rzymu. Jedźmy, upijmy się i gubmy między uliczkami. Siądźmy na schodach i oglądajmy wschody słońca. I zapomnijmy o całym świecie. ”

Pomaluję świat na czerwono. Ty... teksty

twoje_szczescie dodano: 6 kwietnia 2012

Pomaluję świat na czerwono. Ty pomaluj na żółto. Otrzymamy smak pomarańczy. Pestki wyłuskamy patyczkami szczęścia i spijemy z palców słodycz miłości.

Kazdy z nas nosi swoje kredki... teksty

twoje_szczescie dodano: 6 kwietnia 2012

Kazdy z nas nosi swoje kredki, którymi rysuje swój świat. Gdy skończą się ciepłe kolory, nasze życie nabiera ponurych barw. Wtedy też czujemy wzmożoną potrzebę ucieczki do innej kolorowanki...

Trzeba się śmiać  wariatkę grać... teksty

twoje_szczescie dodano: 6 kwietnia 2012

Trzeba się śmiać, wariatkę grać, wesołym być, z życia drwić...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV