głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoje_szczescie 19:55 “ Spotykamy kogoś na swej drodze zupełnie przypadkowo jak przechodnia w parku lub na ulicy przeważnie darujemy mu tylko spojrzenie ale nieraz całe życie.

twoje_szczescie

twoje_szczescie.moblo.pl
19:55 “ Spotykamy kogoś na swej drodze zupełnie przypadkowo jak przechodnia w parku lub na ulicy przeważnie darujemy mu tylko spojrzenie ale nieraz całe życ
19:55        “    Spotykamy kogoś... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 kwietnia 2012

19:55 “ - Spotykamy kogoś na swej drodze, zupełnie przypadkowo, jak przechodnia w parku lub na ulicy, przeważnie darujemy mu tylko spojrzenie, ale nieraz całe życie. Nie wiem, dlaczego tak jest, kto i dlaczego przecina nasze drogi? I dlaczego nagle dwie drogi stają się jedną. Jak to się dzieje, że dwoje dotychczas zupełnie obcych sobie ludzi chce iść nią razem. Twój ojciec uważał, że to miłość i że nie istnieją przypadkowe spojrzenia. ” — Janusz L. Wiśniewski, "Bikini"

“ Bądź tu i teraz. Po prostu tu i... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 kwietnia 2012

“ Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po prostu teraz. Bez oczekiwań i bez obaw, bez jutra i bez wczoraj, bez utrzymywania i bez odpychania. Z pełną przytomnością – tu i teraz. ”

“ Niektórzy po prostu są na... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 kwietnia 2012

“ Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną, do której będzie wracać się przez lata, nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci, którym zawdzięcza się choć jeden wers, są pomimo. Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś, dzięki czemu jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. ”

“ chcemy być podziwiane  adorowane... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 kwietnia 2012

“ chcemy być podziwiane, adorowane, ubóstwiane. chcemy kwiatów, baloników w kształcie serduszek, ciastek z galaretką, świeżych truskawek i szampana. pragniemy być zaskakiwane, otoczone opieką i miłością każdego dnia. każdego dnia chcemy czuć się wyjątkowo. chcemy kogoś, kto doceni nową fryzurę, lakier na paznokciach i godzinne stanie przed lustrem z własnoręcznie wykonaną maseczką. wierzymy, że spotkamy kogoś, kto nagra specjalnie dla nas składankę z muzyką na okres. kto ugotuje nam ciepłą zupę a potem położy się obok i mocno nas przytuli. będzie otwierał przed nami drzwi i dbał o to by nigdy nie było nam zimno. potrzebujemy wsparcia i zrozumienia, szczególnie wtedy gdy wydaje się, że nie da się nas zrozumieć. chcemy kogoś, kto będzie dla nas delikatny i czuły a jednocześnie męski i stanowczy. będzie cierpliwy i nigdy nie da za wygraną. być może jesteśmy zbyt wymagające, ale mamy do tego prawo. jesteśmy kobietami. ” — doubleespresso

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy, ale zatęsknisz, wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz, że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda rozmowa. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

Chcę kogoś kto wyciągnie mnie na... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Chcę kogoś kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich. Chcę kogoś kto w środku nocy zadzwoni po to, by powiedzieć mi jak bardzo chciałby być teraz ze mną. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimie gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, pocałunków tych prostych bez pożądania, ale i tych, przy których zapominasz że istnieje świat wokół.

Jeśli jesteś bliską mi osobą i... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Jeśli jesteś bliską mi osobą i jeśli mam Cię w sercu - pamiętaj : nie dam Ci zginąć. Nie pozwolę na to byś upadł na dno. Nigdy nie zostawię Cię samego. Choćbym miała stoczyć się z Tobą - nigdy nie pozwolę Ci byś zrobił to sam.

co się dzieje z człowiekiem gdy... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

co się dzieje z człowiekiem gdy pęka mu serce? - nic. zupełnie nic. przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham.. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu.

Nie chcę faceta  który zapuka do... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Nie chcę faceta, który zapuka do mojego serca, niepewnie zapyta czy może wejść i przeprosi za to, że a nuż przeszkadza. Chcę takiego, który wpadnie trzaskając drzwiami, z włosami w nieładzie, błyskiem w oku i fajką w ustach. Chcę kogoś, kto rozkochując mnie w sobie, trochę namiesza.

 Jeśli ludzi coś do siebie ciągnie... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

"Jeśli ludzi coś do siebie ciągnie, to muszą się spotkać, choćby stawiali na swojej drodze najrozmaitsze przeszkody, bombardowali się ukrytymi znaczeniami, błędnie interpretowali swoje zachowania, mijali się tam, gdzie powinni się spotkać i tak dalej."

 Nie umiesz szczęścia zauważyć?... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

"Nie umiesz szczęścia zauważyć? Może za wysoko patrzysz.. Niżej, niżej. Tu gdzie chodnik, ulice, domy.. Nie o to chodzi. Spójrz na ludzi.. Chodzi o nich!"

Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy... teksty

twoje_szczescie dodano: 17 kwietnia 2012

Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się, Znaczy nigdy się nie zaczęło, Gdyby prawdziwie się zaczęło, Nie skończyłoby się, Skończyło się, bo się nie zaczęło. Cokolwiek prawdziwie się zaczyna, Nigdy się nie kończy... /Edward Stachura

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV