głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoje_szczescie Nie cze­kam na bu­kiet pięknych słów które jak każe tradycja mają nieść dob­ro troskę i miłość w te dni… ta­kie zaz­wyczaj układa się na pot­rzebę chwili lecz b

twoje_szczescie

twoje_szczescie.moblo.pl
Nie cze­kam na bu­kiet pięknych słów które jak każe tradycja mają nieść dob­ro troskę i miłość w te dni… ta­kie zaz­wyczaj układa się na pot­rzebę chwili lecz ba
Nie cze­kam na bu­kiet pięknych... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 sierpnia 2013

Nie cze­kam na bu­kiet pięknych słów które, jak każe tradycja mają nieść dob­ro, troskę i miłość w te dni… ta­kie zaz­wyczaj układa się na pot­rzebę chwili lecz bar­dzo szyb­ko przemijają z no­wym wiatrem jak po­ry ro­ku...w zapomnienie. jeśli chcesz… przyjdź i przemów ludzkim głosem zwyczaj­nym, ciepłym ta­kim od serca i powiedz że ra­dujesz się bo jestem… i bądź proszę już zaw­sze człowiekiem nie tyl­ko w tę noc w której na­wet zwierzęta pot­ra­fią przemawiać ludzkim głosem...

 możesz na mnie patrzeć  nawet... teksty

twoje_szczescie dodano: 23 sierpnia 2012

"możesz na mnie patrzeć, nawet głęboko w oczy, nawet godzinami, dniami czy nocami, ale i tak się nie dowiesz co mi chodzi po głowie, co zrobiłam w życiu, a czego nie, czego żałuję, z czego jestem dumna, przez co jest mi wstyd, o czym marzę, czego się boję, co mi zawdzięczasz, o co możesz mnie obwiniać. możesz oceniać mnie po kilku ruchach, bo przecież całego mojego życia nie znasz i nie poznasz nigdy, ale pamiętaj, że to co widzisz, to tylko, część mnie, nie zawsze wiarygodna, bo przecież każdy z nas posiada pełno masek z różnych wycieczek wgłąb siebie, z tych, na których się było z bliskimi, ze swoimi emocjami, sukcesami i problemami.*"

Tak łatwo przyszło to  zobaczyłeś... teksty

twoje_szczescie dodano: 7 lipca 2012

Tak łatwo przyszło to, zobaczyłeś ją, zobaczyłeś cel tak łatwo przyszło to, to na pewno to, to na pewno sen. Sama znalazła Cię nie wiadomo jak, nie wiadomo skąd i nagle wierzysz jej i nagle ufasz jej bezgranicznie - błąd! To łatwo przyszło i łatwo poszło i co jest grane tak szybko zwiała i zapomniała i skasowała dane I jak zrozumieć to, że tak miało być, pochować żale i sam ze sobą wśród szalonych fal dryfować dalej. Co przyniesie los, czy zostanie już tylko żal, gdy zabierze więcej niż mi dał? Zabierze więcej !

nie mogę zasnąć  myślę nocami... teksty

twoje_szczescie dodano: 7 lipca 2012

nie mogę zasnąć myślę nocami za rękę wciąż trzymam cię nie mogę zasnąć niezapomniany przeżyłem z tobą dziś dzień czy myślisz tak samo jak ja zastanawia mnie, co mogło tak opętać nas jak słońce dotykasz mych ust nie sprzeciwiam się to pragnienie zabija mnie...

ozkwitasz nagle jak kwiat   co dzien... teksty

twoje_szczescie dodano: 7 lipca 2012

ozkwitasz nagle jak kwiat, co dzien zrywam cię mijam i słyszę twoj głos, nie widzę, lecz wiem, że to ty, stoisz obok gdzieś dotykasz mnie zapachem swym... ref. nie mogę zasnąć myślę nocami za rękę wciąż trzymam cię nie mogę zasnąć niezapomniany przeżyłem z tobą dziś dzień czy myślisz tak samo jak ja zastanawia mnie, co mogło tak opętać nas jak słońce dotykasz mych ust nie sprzeciwiam się to pragnienie zabija mnie... ref.nie mogę zasnąć myślę nocami za rękę wciąż trzymam cię nie mogę zasnąć niezapomniany przeżyłem z tobą dziś dzień

.. Jestem ulotna jak chwila... teksty

twoje_szczescie dodano: 28 czerwca 2012

.. Jestem ulotna jak chwila, nierealna jak marzenie, nieuchwytna jak wiatr, nietrwała jak miłość..

Dotknij miłość  zatrzymaj wiatr... teksty

twoje_szczescie dodano: 28 czerwca 2012

Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, uchwyć chwilę, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości, pożartuj z uśmiechem i dopiero wtedy mów o wolności.

a kiedy ktoś chciał ją pocałować... teksty

twoje_szczescie dodano: 28 czerwca 2012

a kiedy ktoś chciał ją pocałować, odchylała głowę, kokieteryjnie zagryzając wargi. była na wyciągnięcie ręki, ale nigdy osiągalna. nigdy na tyle, aby był w stanie ktoś ją mieć i zaprzestać jej zdobywania.

Nie obiecuję ci  że zapomnisz.... teksty

twoje_szczescie dodano: 28 czerwca 2012

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem...Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.

dziś nie odbieram telefonów... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 czerwca 2012

dziś nie odbieram telefonów , przetańczę całą noc , upiję się do nieprzytomności , zagadam z byle kim .. choć na chwilę chce zapomnieć o tobie .

 Tak właśnie robią młodzi ludzie.... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 czerwca 2012

"Tak właśnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im sie, że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień, za miesiąc, ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie, czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno." -Izabela Sowa "Cierpkość wiśni"

Mówisz  ze kochasz deszcz  a... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 czerwca 2012

Mówisz, ze kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna grzać. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, gdy mówisz, że kochasz mnie. /e.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 35 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV