głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoja.zguba To zimno które przenika moją klatkę piersiową .. już nawet dres mnie przed tym nie chroni .. Czasami wstydzę się swojego genetycznego pochodzenia ... Odgrywamy

twoja.zguba

twoja.zguba.moblo.pl
To zimno które przenika moją klatkę piersiową .. już nawet dres mnie przed tym nie chroni ..
To zimno które przenika moją... teksty

twoja.zguba dodano: 25 listopada 2011

To zimno które przenika moją klatkę piersiową .. już nawet dres mnie przed tym nie chroni ..

Czasami wstydzę się swojego... teksty

twoja.zguba dodano: 24 listopada 2011

Czasami wstydzę się swojego genetycznego pochodzenia ...

Odgrywamy w życiu skrajnie różne... teksty

twoja.zguba dodano: 24 listopada 2011

Odgrywamy w życiu skrajnie różne role, lecz w nocy, ukazujemy swe prawdziwe oblicze .

A miałam dzisiaj już nie kląć... teksty

twoja.zguba dodano: 22 listopada 2011

A miałam dzisiaj już nie kląć .... Kurwa .. i znowuu, jestem chyba uzależniona .. ja pierdole ..

Co gdybym powiedział że ni jestem... teksty

twoja.zguba dodano: 19 listopada 2011

Co gdybym powiedział że ni jestem jak inni . Co gdybym powiedział że nie jestem tylko kolejnym ..

Nie mając tajemnic  nie byłabym... teksty

twoja.zguba dodano: 17 listopada 2011

Nie mając tajemnic, nie byłabym człowiekiem .

Część 5 OSTATNIA :   Nie dostałam... teksty

twoja.zguba dodano: 17 listopada 2011

Część 5 OSTATNIA : - Nie dostałam żadnej wiadomości . Ale kurwa ! Nie musiałes zrywać ! Myślałąm żę zrobiłeś to dlatego że mnie nie kochasz i żę znalazłes sobie nową . Czemu nie powiedziałęś mi tego wprost ? - Nie .. bałem się Ci to powiedzieć . Bałem się żę tego nie zrozumiesz i żę sie na mnie wydrzesz, a ja nienawidze jak się denerwujesz . Niegdy ! Niegdy bym nie wybrał innej laski . Kocha Ciebie i tylko Ciebie . Przytulił ją jeszcze mocniej . Nie wyrywała się . Wtuliła się w jego ramię . Odchylił głowę. Ona zrobiła to samo by zobaczyć co się dzieje . Zauważyła łzy na jego policzku . Po krótkiej chwili pocałował ją . Była teraz najszczęśliwaszą osobą na świecie .

Część 4 :  Zaczęli się szarpać... teksty

twoja.zguba dodano: 17 listopada 2011

Część 4 : Zaczęli się szarpać . Złapał ją mocno, tak żę nie mogła ruszać rękami . - I czego Ty ode mnie chcesz !? - spytała, a gorzkie łzy popłynęły jej po po policzku . - Kocham Cię ! Nic więcej ... - Kochasz mnie ?! Chyba sobie żartujesz ! Odszedłeś ! Zostawiłeś mnie .. - Dobrze wiesz żę nie zrobiłem tego bo chciałem . - O czym Ty mówisz ? - Wy7słałem Ci wiadomość na gg . Tam wszystko wyjaśniłem . Nie mogłem z Tobą być . Musiałem wyjechać . Mój brat był chory i musieliśmy pojechać z Nim do Niemiec . Białaczka nie dała za wygraną . Musiałem przygoować pogrzeb . Wyszystko poszło się jebać . Nie chciałem ębyś cierpiała przez odległość .

Część 3 :   Boże czemu jesteś... teksty

twoja.zguba dodano: 17 listopada 2011

Część 3 : - Boże czemu jesteś taki okrutny ? Jeśli istniejesz to czemu ? - powiedziała wydychając dym . - Czasami ten koleś u góry nie ma wpływu na nie które rzeczy ... - odezwał się głos powoli zbilżający się do niej . Nie widziała jego właściciela ale doskonale wiedziała kto to . Szybko upiła jeszcze kilka łyków trunku . - Po co to robisz ? Czemu się trujesz ? - Naprawdę jestes takie głupi, czy tylko udajesz ? - Chcesz mi powiedzieć że to wszystko tylko dlatego żę zerwaliśmy ?! - Dobrze wiesz że tak . Kochałam Cię ! - Nadal kochasz . - Może i tak . Co Cię to obchodzi ? Lepiej idź już stąd ! - wciągnęła dym z papierosa . - Myślisz że jak zerwaliśmy to juz mnie nie obchodzisz ?! . Dziewczyna nie miala ochoty opowiadac na to pytanie . Wstała i próbowała odejść, ale chłopak ją złapał .

Przygotować się psychicznie... teksty

twoja.zguba dodano: 16 listopada 2011

Przygotować się psychicznie, najważniejsze to przygotować się psychicznie .... gdzie jest moja wódka ?

Część 2 :    To pretensjonalny... teksty

twoja.zguba dodano: 16 listopada 2011

Część 2 : - To pretensjonalny dupek . Myśli tylko o tym żeby przelecieć wszystkie laski w naszej szkole . Nie zależy mu na żadnej dziewczynie . Nie wiem czym się zachwycacie . Jest taki sam jak wszyscy faceci . - Dlaczego tak myślisz ? - zapytała druga . - A tak nie jest ? Wszyscy faceci są tacy sami a on to świnia . - odpowiedziała spokojnie . Przyjaciólki przyjęły do wiadomości że Magda nie ma zamiaru ani słyszeć ani wypowiadać się na temat chłopaków . Wróciła do domu, zjadła obiad . Jej rodziców jeszcze nie było i długo miało nie być . Nasypała jedzenie kotu i pocałowała go w głowę . Przebrała się, pomalowała oko czarną kredką . Wyszła . Podąrzała w stronę murku który znajdował się na polanie za blokami . Wyciągnęła Bolsa i pociągnęła pierwszy łyk .Położyła butelkę na murku, koło swojej nogi . Z kieszeni skórzanej kurtki wyjęła paczkę fajek i zapaliła jedną .

Część 1 : Mróz już dopadł... teksty

twoja.zguba dodano: 16 listopada 2011

Część 1 : Mróz już dopadł drzewa . Praktycznie wszystkie liście opadły, leżą teraz na ziemi, przykryte szronem . Minął już rok odkąd ostatni raz go widziała . Nie odzywał się, nie pisał, nie dzwonił . W sumie czemu miałby to robić, w końcu już nie byli razem ? Ale przecież byli tak długo ze sobą . Te dziewięć miesięcy swoje robi . Był jedyny . Poświęciła mu się bezgranicznie . Wracał teraz do domu ze szkoły . Szły z Nia dwie przyjaciółki, które zawsze potrafiły ją rozbawić .Ale nie dzisiaj . Nie wiedziały że ona jeszcze rozpamiętuje JEGO .Nie chciała żeby wiedziały . Nic nie mówiła a one nie pytały . Przyjaciółki rozmawiały teraz gorliwie na temat pewnego szkolnego przystojniaka z klasy wyżej . Dziewczyna nie była w temacie . Zamyśliła się jak zawsze . Zresztą, nie interesowali ją inni.On był na pierwszym miejscu . - A co Ty o nim uważasz Magda ? - spytała jedna z koleżanek . - Cooo ? - zapytała wyrwana przez rzeczywistość . - No co sądzisz o Maćku ze starszej klasy ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV