głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
trzymajfason serce mi sie kroi gdy patrze na tych marnujących sie gnoji. przy nim nawet bycie dziecinnym ma jakiś cel. wiesz czym sie róznimy? ja mówię serio ty mówisz w żar

trzymajfason

trzymajfason.moblo.pl
serce mi sie kroi gdy patrze na tych marnujących sie gnoji.
serce mi sie kroi gdy patrze na tych... teksty

trzymajfason dodano: 20 listopada 2011

serce mi sie kroi gdy patrze na tych marnujących sie gnoji.

przy nim nawet bycie dziecinnym ma... teksty

trzymajfason dodano: 19 listopada 2011

przy nim nawet bycie dziecinnym ma jakiś cel.

wiesz czym sie róznimy? ja mówię... teksty

trzymajfason dodano: 19 listopada 2011

wiesz czym sie róznimy? ja mówię serio, ty mówisz w żartach.

mówi że sie nie przejmuje moim... teksty

trzymajfason dodano: 19 listopada 2011

mówi, że sie nie przejmuje moim zdaniem a za wszelką cene chce mi udowodnic ze nie mam racji.

lubie ten moment w naszej rozmowie... teksty

trzymajfason dodano: 19 listopada 2011

lubie ten moment w naszej rozmowie kiedy mówię że musze juz iśc a ty odpowiadasz 'to ja też już pójdę' niby zwykłe, a cieszy.

nawet przejście 3 kilometrów żeby... teksty

trzymajfason dodano: 19 listopada 2011

nawet przejście 3 kilometrów żeby sie dostac do domu ma sens, jeśli masz od kogo wracac.

głowa do góry. doskonale wiem co przezywasz ile dla ciebie znaczył i jak ci jest trudno bo sama to przerabiałam tylko że ja sie rozstałam z chłopakiem po 2 latach bycia razem niewiele więcej ale mysle że tak samo bolało jak Ciebie. Nie dziwie sie że sie tak zachowujesz bo skoro byliscie rok to musiało to byc naprawde silne uczucie i nie da się od tak tego wszystkiego przekreślic. Płacz ile chcesz  podobno łzy pomagaja.. nieładnie to brzmi ale w rzeczywistoci naprawde tak jest. Mówisz że on ma cie daleko w dupie? własnie z nimi tak jest zawsze to my jesteśmy bardziej poszkodowane jeśli chodzi o uczucia i wogle. Po prostu nie dojrzał do tego moze i nie rozumie co się stało że cie zranił.. chłopak to chłopak i nie warto się przejmowac.. pocierpisz troche i ci przejdzie aczkolwiek będziesz twardsza jeśli jeszcze kiedyś będziesz w takich sytuacjach :  trzymaj się. teksty trzymajfason dodał komentarz: głowa do góry. doskonale wiem co przezywasz, ile dla ciebie znaczył i jak ci jest trudno bo sama to przerabiałam, tylko że ja sie rozstałam z chłopakiem po 2 latach bycia razem, niewiele więcej ale mysle że tak samo bolało jak Ciebie. Nie dziwie sie że sie tak zachowujesz bo skoro byliscie rok to musiało to byc naprawde silne uczucie, i nie da się od tak tego wszystkiego przekreślic. Płacz ile chcesz - podobno łzy pomagaja.. nieładnie to brzmi ale w rzeczywistoci naprawde tak jest. Mówisz że on ma cie daleko w dupie? własnie z nimi tak jest, zawsze to my jesteśmy bardziej poszkodowane jeśli chodzi o uczucia i wogle. Po prostu nie dojrzał do tego, moze i nie rozumie co się stało że cie zranił.. chłopak to chłopak, i nie warto się przejmowac.. pocierpisz troche i ci przejdzie, aczkolwiek będziesz twardsza jeśli jeszcze kiedyś będziesz w takich sytuacjach :-) trzymaj się. do wpisu 19 listopada 2011
Brzydze sie tobą i nie dlatego że... teksty

trzymajfason dodano: 17 listopada 2011

Brzydze sie tobą i nie dlatego że jesteś brzydka, brzydzę sie twoim zachowaniem, komu ty chcesz zrobic z mózgu pranie? weź przemyśl to co robisz bo sama sobie szkodzisz, dwulicową dupą swiecisz na wszystkie strony, wyciągasz te szpony i komu ty grozisz? weź sie obczaj jak ty wogle wyglądasz, idziesz ulica i sie rozglądasz czy sie na ciebie gapią bo myslisz jaka to jesteś piękna, dziewczyno na ryju masz wypisane że jesteś ostro pierdolnięta !

zazdroszczę ci.. teksty trzymajfason dodał komentarz: zazdroszczę ci.. do wpisu 15 listopada 2011
Nie raz w życiu bywało ziomek że... teksty

trzymajfason dodano: 12 listopada 2011

Nie raz w życiu bywało ziomek, że ci sie cos rozpierdalało ale nie łam sie bo to powód do smutku, wkońcu dojdziesz do skutku że coś źle zrobiłeś, że wiele osób przez to skrzywdziłeś więc trzymaj się twardo bo twoje życie jest twoją kartą!

Jeszcze ten jeden dotyk uśmiech... teksty

trzymajfason dodano: 12 listopada 2011

Jeszcze ten jeden dotyk, uśmiech Twój jak serca promyk Znów się uśmiechasz

zobacz gleba psy i łzy jego mamy. teksty

trzymajfason dodano: 11 listopada 2011

zobacz, gleba, psy i łzy jego mamy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV