głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
trzymajfason najbardziej n cierpi ten kto ma samochód wille z basenem zapewnione wszystkie atrakcje a nie ma w sobie ani grama miłosci nie kochac to najwiekszy ból na z wszy

trzymajfason

trzymajfason.moblo.pl
najbardziej n cierpi ten kto ma samochód wille z basenem zapewnione wszystkie atrakcje a nie ma w sobie ani grama miłosci nie kochac to najwiekszy ból na z wszystki
najbardziej n cierpi ten kto ma... teksty

trzymajfason dodano: 8 marca 2013

najbardziej n cierpi ten kto ma samochód, wille z basenem, zapewnione wszystkie atrakcje a nie ma w sobie ani grama miłosci, nie kochac to najwiekszy ból na z wszystkich jakie są..

zawsze wspieram cię do końca wierze... teksty

trzymajfason dodano: 8 marca 2013

zawsze wspieram cię do końca wierze, zapewniam, i wmawiam że wszystko dobrze sie potoczy, bo trzeba byc dobrej myśli, a tak naprawdę nie spie nocami, nie mogę sie skupic na lekcjach, i pękam ze strachu na samą myśl że moge cie stracic.

z każdym kolejnym dniem  z każdą... teksty

trzymajfason dodano: 6 marca 2013

z każdym kolejnym dniem, z każdą godzina i minutą czuje, że moje pojebane serce próbuje dac mi do zrozumienia, że tylko z tobą mogę byc szczęsliwa. niewiem co czuje. tak wiele facetów w moim zyciu chciało i chce odegrac twoją role w moim życiu, chce zapewnic mi bezpieczenstwo, chce dbac o mnie i sprawic bym była szczęsliwa, a ja zwyczajnie w świecie to odrzucam, bo nie potrafię odnaleźc w nich ciebie. nie prawdą jest, że jestem głupia bo odrzucam każdego kolejnego faceta, który się dla mnie stara i niemal staje na głowie lub się zakochuje, bo chce byc wolna. prawda jest taka, że uczucie które między nami było nigdy nie umrze, teraz to wiem..

masz aboslutną racje :  teksty trzymajfason dodał komentarz: masz aboslutną racje :) do wpisu 6 marca 2013
nie chce żebyś miał super modną... teksty

trzymajfason dodano: 5 marca 2013

nie chce żebyś miał super modną fryzure z grzywką po same oczy 'chełma na łbie' jak ja to nazywam nie jara mnie to, nie musisz miec super rurek które teraz są dosyc popularne u chłopaków. nie jestem tą która widząc rurki u chłopaka pada mu do stóp, dla mnie to nie ma większego znaczenia, nie musisz miec wylansowanych vansów, bo buty nie grają ważnej roli, nie musisz codziennie zabierac mnie do drogich miejsc na obiad, bo możemy jeśc kanapki z kfc na przestanku autobusowym, nie chce zebyś mi powtarzał codziennie że mnie kochasz, bo wtedy te słowa tracą swą wartośc. Chce żebyś trzymał mnie za ręke i mocno przytulał gdy jakieś zazdrosne dziewczyny będą mnie zżerac wzrokiem widząc, że mam takiego kogoś u boku, chce zebyś mi udowadniał jak mnie kochasz i przekonywał drobnymi gestami, że jestem dla ciebie najważniejsza, żebyś dbał o mnie i mnie szanował, żebym była dla ciebie jedyna.

Dawno temu jakieś kilkanaście lat... teksty

trzymajfason dodano: 2 marca 2013

Dawno temu jakieś kilkanaście lat pierwszy usłyszany rap jakoś tak w ucho wpadł,w głowie siadł pozostał w sercu

urodziłem sie po to aby to... teksty

trzymajfason dodano: 2 marca 2013

urodziłem sie po to aby to wyksztusić zwariowałem dlatego żeby się nawrócić

Mówisz  że wychowany w rodzinnym... teksty

trzymajfason dodano: 2 marca 2013

Mówisz, że wychowany w rodzinnym szczęściu, ostatni raz ojca widziałem w wieku lat pięciu

Słuchaj jestem chujem  tak nawija... teksty

trzymajfason dodano: 2 marca 2013

Słuchaj jestem chujem, tak nawija bezsilny, szkoda, że nie dałaś szans na to by stać się innym, szkoda, że sentymenty wódka, alko, bro, skręty, nie powiedziały mi gdzie iść i którędy.

Słuchaj tego teraz  bo wpadłem po... teksty

trzymajfason dodano: 2 marca 2013

Słuchaj tego teraz, bo wpadłem po uszy a uczucie, tego nikt nie zagłuszy, po prostu mówię co myślę, serio jesteś jedną gwiazdą.

gramy w przyjaźn damsko męską?... teksty

trzymajfason dodano: 2 marca 2013

gramy w przyjaźn damsko-męską? wygrywa ten kto sie nie zakocha..

Wierzę  że już ciągle będziesz... teksty

trzymajfason dodano: 28 luty 2013

Wierzę, że już ciągle będziesz, inni zazdrościć mi będą, podczas kiedy ja za rękę będę mocno Ciebie trzymać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV