głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tryagain Nie zapomniałam o nim o tych wszystkich uczuciach o tym co nas łączy a co dzieli. Pamiętam nadal i nadal jest dla mnie kimś ważniejszym niż własne życie nadal w

tryagain

tryagain.moblo.pl
Nie zapomniałam o nim o tych wszystkich uczuciach o tym co nas łączy a co dzieli. Pamiętam nadal i nadal jest dla mnie kimś ważniejszym niż własne życie nadal w mo
Nie zapomniałam o nim  o tych... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

Nie zapomniałam o nim, o tych wszystkich uczuciach, o tym co nas łączy a co dzieli. Pamiętam nadal, i nadal jest dla mnie kimś ważniejszym niż własne życie, nadal w moich myślach gra główną rolę. Chociaż z dnia na dzień coraz trudniej jest mi wierzyć w ludzi i to, że kiedyś będzie lepiej, to kocham go choć wiem, że nie powinnam.

Spójrz na nią. I spróbuj się... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

Spójrz na nią. I spróbuj się wytłumaczyć z tego, co jej zrobiłeś.

i teraz kiedy go nie ma  kiedy jest... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

i teraz kiedy go nie ma, kiedy jest gdzieś tam daleko , na tym pierdolonym odwyku , jak możecie mi mówić ‘ daj spokój, zapomnij ‘ ‘ to nie ma sensu’ . kurwa jak to nie ma? kurwa, po tych wszystkich spędzonych razem chwilach, czułych słowach, obietnicach . . . po tych wszystkich pokonanych przeszkodach . Czy wy nie rozumiecie , że dla mnie to coś więcej? że ja nie mogę tak po prostu ot tak wyciąć go ze swojego życia ? nie wiem, czy kiedykolwiek będę potrafiła to zrobić.

  ty płaczesz?!   nie kurwa... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

- ty płaczesz?! - nie kurwa, fontannę udaję!

Może i powiesz  że jestem żałosna... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Ludzie czekają na autobus  gwiazdkę... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

Ludzie czekają na autobus, gwiazdkę z nieba, dwudzieste trzecie urodziny. Ja czekam na Ciebie.

Czasami zastanawiam się dlaczego to... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

Czasami zastanawiam się dlaczego to właśnie ja dostałam tak wiele od życia. Dlaczego to właśnie mi dane było to szczęście żeby urodzić się w dobrej rodzinie. Dlaczego to mi oszczędzono widoku pijanych , zataczających się rodziców , siniaków pod oczami . dlaczego moi rodzice zawsze się o mnie martwili , otaczali miłością , dbali o mnie ? dlaczego akurat mnie to spotkało ? czym sobie na to zasłużyłam ? tak wiele dzieci zamiast cieszyć się wieczorynką czy nową zabawką przeżywa piekło . dlaczego ? czym one sobie na to zasłużyły ?

I czasem przychodzi taki moment w... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka , że trzeba zrezygnować , zapomnieć , pójść na przód i nieważne jak cholernie by Ci zależało , jak trudne by to było . Po prostu trzeba .

Będziemy się mijać jeszcze jakiś... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

Będziemy się mijać jeszcze jakiś czas . Dziwnie pospieszać wzrok , żeby się odwrócił , przywoływać pogardliwe myśli , upadłe słowa . Teatr maskowy . Akt pierwszy , scena druga . ŻE NIBY BEZ BÓLU .

los stawia nam w życiu różnych... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

los stawia nam w życiu różnych ludzi, jednych z nich tylko na chwilę, a innych na zawsze, jedno jest pewne: każda z tych osób czegoś nas uczy .

dziewczyna ma taki moment  gdy... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną suką, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kurwa za dobre serce .

Niby poranek jak każdy inny. Niczym... teksty

tryagain dodano: 24 listopada 2011

Niby poranek jak każdy inny. Niczym się nie różniący.. Ale czuję tą cholerną pustkę.. Bo wiem, że już nigdy nie poczuje Twoich zimnych dłoni i ciepłych ust.. Nigdy nie powiesz mi już.. kocham cię. / [ xssijgo ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV