głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tryagain znajdź chłopaka który będzie Ci mówił że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśni

tryagain

tryagain.moblo.pl
znajdź chłopaka który będzie Ci mówił że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tyl
znajdź chłopaka który będzie Ci... teksty

tryagain dodano: 25 sierpnia 2011

znajdź chłopaka, który będzie Ci mówił, że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tylko dlatego, żeby patrzeć jak spisz. Który chce Cię pokazać całemu światu, który trzyma Twoją rękę przed swoimi przyjaciółmi. Który myśli, że jesteś zarówno piękna bez makijażu . Który nie może odejść wiedząc, że jesteś na Niego zła. Który nie potrafi zasnąć bez Twego głosu , który będzie ostatnim jakim usłyszy. Tego, który bez przerwy przypomina Ci jak bardzo mu na Tobie zależy i jaki jest szczęśliwy, że ma Ciebie... mało jest takich, więc szukaj uważnie.

Na dyskotece zgasło światło  w... teksty

tryagain dodano: 25 sierpnia 2011

Na dyskotece zgasło światło , w ciszy tylko rozmowę dwóch osób . : - Świetnie tańczysz . - Ty też . - Świetnie całujesz . - Ty też . - Mam na imię Darek . - O Boże , ja też ! ; D .

a po 10 kieliszku 2 szklance... teksty

tryagain dodano: 25 sierpnia 2011

a po 10 kieliszku, 2 szklance szampana i 8 papierosach nawet Twoje odejście staje się zabawne. | ciasteek

nienawidzę siebie za to że tak... teksty

tryagain dodano: 25 sierpnia 2011

nienawidzę siebie za to, że tak łatwo przywiązuję się do ludzi .

No boyfriend – no problem .  teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

No boyfriend – no problem . ;]

 kochanie przepraszam . –objął... teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

-kochanie, przepraszam . –objął ją i spojrzał głęboko w oczy – przepraszam . – odsunęła się. - za co mnie przepraszasz ? za to , że Twoi kumple są ode mnie ważniejsi ? za to , że po raz kolejny muszę patrzeć w Twoje zaćpane oczy ? że kolejnej nocy nie prześpię spokojnie bo będę się martwić o to, co się z Tobą dzieje? Za to, że nie potrafisz dotrzymać słowa? Za to, że non stop kłamiesz? Za to, że cały czas odwalasz jakieś głupie akcje? czy może za to, że nie potrafisz mi powiedzieć prosto w oczy : SPIERDALAJ ?

 Ej! On chciał do Cb podejść !... teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

- Ej! On chciał do Cb podejść ! widziałam . – Niee. Nie, ten frajer tylko gapił się w ten swój telefon i się zjebał z krawężnika .

klnę bo chcę. płaczę bo nie... teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

klnę, bo chcę. płaczę, bo nie wytrzymuję. udaję, że jest ok bo tak lepiej. kłamię, bo tak łatwiej. nie jem prawie nic, bo się odchudzam. pozwalam się krzywdzić, bo nie potrafię inaczej. patrzę szyderczym wzrokiem prosto w oczy, bo uwielbiam być bezczelna. całe moje życie to pieprzony teatrzyk, a fałszywce tylko czekają na to, aż spadnę ze sceny.

to  że wybaczam nie znaczy że... teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

to , że wybaczam, nie znaczy, że zapominam .

I nie będzie już tak . skończyło... teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

I nie będzie już tak . skończyło się . dlaczego ty masz się bawić w najlepsze? możesz spokojnie wygrzewać swoje dupsko popijając zimne piwo w towarzystwie tych swoich ‘tylko koleżanek ‘, imprezować z kumplami , fazować w najlepsze. A ja co? Ja mam płakać? Mam się załamywać, że mnie olałeś ? O nie kochanie . teraz to Ty będziesz patrzył jak bawię się JA .

i dlaczego tak jest ze ludzie... teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

i dlaczego tak jest, ze ludzie, którzy są dla nas najważniejsi, sprawiają nam najwięcej bólu ?

Przez wszystkie te tysiąclecia... teksty

tryagain dodano: 24 sierpnia 2011

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma. / Intruz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV