głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
touchmexd Jeżeli ktoś pojawia się w twoich snach to znaczy że za tobą tęskni. Cieszę się kiedy mnie obgadujesz. To miłe że jesteś tak żywo zainteresowany moją osobą że mu

touchmexd

touchmexd.moblo.pl
Jeżeli ktoś pojawia się w twoich snach to znaczy że za tobą tęskni.
Jeżeli ktoś pojawia się w twoich... teksty

touchmexd dodano: 5 maja 2011

Jeżeli ktoś pojawia się w twoich snach, to znaczy, że za tobą tęskni.

Cieszę się kiedy mnie obgadujesz.... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

Cieszę się kiedy mnie obgadujesz. To miłe, że jesteś tak żywo zainteresowany moją osobą, że musisz się tym z kimś podzielić.

Potrzebowała 2 tygodni na zmianę... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

Potrzebowała 2 tygodni na zmianę siebie, zrzuciła niepotrzebne kilogramy, z blond panienki stała się ponętną brunetką, z mocnego makijażu, ma tylko podkreślone oczy i trochę korektora, strój lansiary zamieniła na trampki, tunikę i leginsy, zamiast okularów - soczewki . Weszła do budynku szkoły. Na pierwszym piętrze stał on z kolegami . -Ej, co to za nowa laska? - Zapytał jeden. - To nie nowa laska, tylko Moja była - odpowiedziałeś. - No, stary jesteś idiotą, że ją zostawiłeś, zajebista jest. - Wiem..- powiedziałeś. Poczuła na sobie twój wzrok, ale nie obejrzała się, poza wyglądem zewnętrznym, zmieniła coś jeszcze - nie będzie od nikogo zależna, będzie sobą.

Romantyczna kolacja  spacer brzegiem... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

Romantyczna kolacja, spacer brzegiem morza i milion róż - to nie dla mnie. Wystarczy mi ławka w parku, twoja obecność i poczucie, że coś dla ciebie znaczę.

you + me  = error... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

you + me = error...

  MIŁOŚĆ ? jak będę chciała... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

` MIŁOŚĆ ? jak będę chciała pocierpieć , to przytrzasnę sobie rękę drzwiami .`

powiedział   że to koniec... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

powiedział , że to koniec - odchodzi . zaczęłam się głośno śmiać – jakiś głupi , pieprzony żart . jednak on był poważny . zamilkłam . odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach , czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przecież muszę być silna , nie mogę się załamać . powiedziałam , że wszystko w porządku i szybko zapomnę .. pobiegłam do domu , choć ledwo stałam na nogach , ale nie mogłam się poddać , nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie , kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk . otępiona , zalana łzami , spuchnięta – nie podniosłam się już nigdy z tego j**anego dołu..

 jeszcze nie raz spieprzymy to  na... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

`jeszcze nie raz spieprzymy to, na czym nam naprawdę zależy.`

Ona zrozumiała  że musi o nim... teksty

touchmexd dodano: 4 maja 2011

Ona zrozumiała, że musi o nim wkońcu zapomnieć. On gdy zobaczył ją z innym poczuł, że tęskni.

Nienawidzę cię za to  że... teksty

touchmexd dodano: 3 maja 2011

Nienawidzę cię za to, że pozwoliłeś mi tak po prostu odejść...

może padać więcej śniegu  może... teksty

touchmexd dodano: 3 maja 2011

może padać więcej śniegu, może być więcej stopni mrozu, może być wichura, zamieć, może nie być prądu i wszystkiego innego.. bylebyś był obok.

nie był to ostatni dzień w jej... teksty

touchmexd dodano: 3 maja 2011

nie był to ostatni dzień w jej życiu , lecz ostatni spędzony razem z nim .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć