głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tosiaaaczek Chcę czuć że jestem dla Ciebie najważniejsza najpiękniejsza najlepsza że mnie kochasz jak nikogo innego że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie docen

tosiaaaczek

tosiaaaczek.moblo.pl
Chcę czuć że jestem dla Ciebie najważniejsza najpiękniejsza najlepsza że mnie kochasz jak nikogo innego że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz
Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

tosiaaaczek dodano: 23 stycznia 2012

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

Kocham Cię całym sercem... teksty

tosiaaaczek dodano: 23 stycznia 2012

Kocham Cię całym sercem, chciałabym żebyś to w końcu zrozumiał. Każdy nowy dzień to nowa szansa na lepsze jutro, wykorzystajmy ją. Jesteś osoba którą chce kochać do końca życia i jeszcze dłużej. Chce żeby prowadził mnie przez to życie za rękę. Chce żebyś patrzył na mnie jak na żadną inną dziewczynę, Chce czuć Twój dotyk, usta. Chce żebyś kochał mnie tak jak jeszcze w życiu nie kochałeś. Chce żebyś się mną opiekował jak opiekuje się niania małym dzieckiem. Jesteś moja jedyną miłością!!! KOCHAM CIĘ!!!!

Nie odchodź przecież wiesz  że... teksty

tosiaaaczek dodano: 8 stycznia 2012

Nie odchodź przecież wiesz, że najbardziej boje się samotności i pustki jaką po sobie pozostawisz, a wraz z Tobą odejdzie cząstka mnie. Nie będę już tą samą osobą, którą byłam w dniu, w którym mnie pokochałeś.

Kocham Cię!       teksty

tosiaaaczek dodano: 1 stycznia 2012

Kocham Cię! *_*

Bo Kiedy mowisz Kocham Wtedy Kocham... teksty

tosiaaaczek dodano: 25 grudnia 2011

Bo Kiedy mowisz Kocham Wtedy Kocham Zyc ; *

wiesz co? zadajesz mi bardzo głupie... teksty

tosiaaaczek dodano: 25 grudnia 2011

wiesz co? zadajesz mi bardzo głupie pytania. nie wiesz kim dla mnie jesteś? jesteś dla mnie niebem, gwiazdką na tym niebie. jesteś dla mnie wschodzącym słoneczkiem. no i zachodzącym też. jesteś dla mnie ołówkiem w piórniku. pomidorem na kanapce. cieplutką pościelą... i tym uczuciem które gości w moim brzuszku kiedy o Tobie pomyśle. a wiesz? Ty to wszystkim dla mnie jesteś..♥

kocham budzić się przy tobie i na... teksty

tosiaaaczek dodano: 25 grudnia 2011

kocham budzić się przy tobie i na dzień dobry zostać obsypaną całusami, lubię kiedy każesz mi zakładać na siebie twoją bluzę bo uwielbiasz mnie w niej, lubię oglądać twoją wykrzywioną minę w czasie kiedy pijesz kawę zrobioną przeze mnie, lubię jak siedzimy na łóżku i kiedy się patrzysz na mnie masz usmiech na twarzy, po prostu kocham jak jesteś, kochanie.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

tosiaaaczek dodano: 22 grudnia 2011

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym takim mężczyzną, jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam, za to, że nie da się o Tobie zapomnieć. Jesteś mężczyzną, którego mogę kochać jak mocno zechce.

A gdy już umrę  to tam gdzie... teksty

tosiaaaczek dodano: 22 grudnia 2011

A gdy już umrę, to tam gdzie pójdę też będę Cię kochać!

Ważne  że jesteś. Wiesz  że... teksty

tosiaaaczek dodano: 22 grudnia 2011

Ważne, że jesteś. Wiesz, że znaczysz dla mnie więcej. Bezpieczne w Twoich dłoniach bije słabe dziś serce, oddycha Twoim powietrzem. Chcesz tego, ja też chcę. To, co jest między nami wypełnia całą przestrzeń. Ponad tym jesteś Ty, jesteśmy my wtuleni w szczęściu, choć za oknem burzliwy wieczór, setki kropel deszczu, kilometry problemów, sto powodów, by odejść. Znalazłem jeden, dla którego chcę żyć - mówię o Tobie. Na pewno to wiem - chcę iść gdzieś tam, gdzie chcesz, śmiać się przez łzy, cieszyć z chwil z Tobą też. Dać Ci wszystko, przecież zasługujesz na tyle. To dla Ciebie, dzięki Tobie z Tobą, w Tobie żyję.

I ten bezcenny uśmiech  za który... teksty

tosiaaaczek dodano: 22 grudnia 2011

I ten bezcenny uśmiech, za który oddałabym milion gwiazd. ;)

Lubię gdy dajesz innym do... teksty

tosiaaaczek dodano: 22 grudnia 2011

Lubię gdy dajesz innym do zrozumienia, że jestem tylko Twoja! ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV