głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky Pragnę znaleźć w sobie to czego nigdy nie umiałam. Dać sobie to czego nigdy nie miałam. Uczynić siebie szczęśliwą na wszystkie sposoby niezależnie od ludzi niez

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
Pragnę znaleźć w sobie to czego nigdy nie umiałam. Dać sobie to czego nigdy nie miałam. Uczynić siebie szczęśliwą na wszystkie sposoby niezależnie od ludzi niezależni
Pragnę znaleźć w sobie to czego... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Pragnę znaleźć w sobie to,czego nigdy nie umiałam. Dać sobie to, czego nigdy nie miałam. Uczynić siebie szczęśliwą na wszystkie sposoby, niezależnie od ludzi, niezależnie od pogody. Serca pogoda ma zasięg o niebo wiekszy niż dwa ziemskie sklepienia razem wzięte, a człowiek sam w sobie o tyle piękniejszy, o ile w nim miłości do drugiej osoby.

Gdybyś usłyszał tysiąc razy –... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Gdybyś usłyszał tysiąc razy – nie uda Ci się. To wiesz co? Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.

Nie ma żadnej gwarancji  że raz... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Nie ma żadnej gwarancji, że raz jeszcze w życiu człowiek będzie chciał się wygłupiać i dawać drugiemu człowiekowi tak samo wiele. — Marek Hłasko "Ósmy dzień tygodnia"

Kiedy się poznaliśmy  wiedziałam... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Kiedy się poznaliśmy, wiedziałam, że już nigdy do nikogo nie będę należeć. Miałam wrażenie, że w jednej chwili ustał ból, który odczuwałam przez te wszystkie lata w dole brzucha, i że dostałam odpowiedź na wszystkie moje pytania na temat miłości, seksu, wierności i przygód na jedną noc. Ponieważ po drodze do piekła odnalazłam cząstkę raju.

Chciałbym mieć kobietę  z którą... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Chciałbym mieć kobietę, z którą bym się mógł wygłupiać. Kobietę kumpla, z którą szedłbym przez życie, robiąc sobie jaja. Taka łajdacka para - to mój ideał.

Butelka wódki nie jest... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Butelka wódki nie jest rozwiązaniem. Kiedy masz problem, to najlepsze co możesz zrobić to wyjść do ludzi. Spotykaj się z nimi, rozmawiaj. (...) Miej jaja by żyć dalej i nie przywiązuj do tego większej wagi niż powinieneś. Kiedy za kilka lat będziesz szczęśliwy z cudowną kobietą, dla której będziesz całym światem, żadne rozstanie z przeszłości nie będzie ani trochę ważniejsze. (...) Po prostu postaraj się, żeby stało się to jak najszybciej, a przeszłość? Lej na nią.

 ...  jednak im więcej czasu mija... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

(...) jednak im więcej czasu mija, tym bardziej się też do siebie przyzwyczajamy i całkiem przy okazji zaciera się wyidealizowany obraz, jaki nieświadomie zaprojektowaliśmy. Ustępuje on miejsca temu... co myśleliśmy o sobie nawzajem w pierwszej chwili. Tylko jeśli z naszych ust wyrwało się pełne podziwu: "Łał", to wciąż może być z tego świetna relacja (przy założeniu, że nasza partnerka zareagowała na nas równie entuzjastycznie). W każdym z pozostałych przypadków będzie to pełna kompromisów droga krzyżowa. I najczęściej... właśnie nią jest.

Nigdy nie będziesz wiedział na 100... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Nigdy nie będziesz wiedział na 100% czy się razem zestarzejecie, ale jest sposób żeby ocenić czy macie na to szansę. Bo widzisz, kiedy się poznajecie, to czasem - kiedy pojawiają się wam w brzuchu motylki - nazywacie to miłością od pierwszego wejrzenia. (...) należy dobrze zapamiętać tę chwilę, bo jest jedną z ostatnich, kiedy jeszcze jesteśmy w stanie trzeźwo kogoś ocenić. Z każdym kolejnym zdaniem, dotykiem i randką robimy się coraz bardziej otumanieni i... osoba, z którą spędzamy tyle czasu wydaje nam się coraz bardziej atrakcyjna. (...)

ciekawe jak to jest  do końca życia... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

ciekawe jak to jest, do końca życia całować tylko te same usta?

Codziennie patrz na świat  jakbyś... teksty

theseventhsky dodano: 8 lipca 2011

Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.

A dziś oddałabym każde jutro   za... teksty

theseventhsky dodano: 8 lipca 2011

A dziś oddałabym każde jutro , za tamten czas

i potrafię 20 razy przeczytać od... teksty

theseventhsky dodano: 8 lipca 2011

i potrafię 20 razy przeczytać od ciebie tego samego sms, bo daję mi on tyle radości jakbym czytała go po raz pierwszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV