głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky Pluń na wszystko co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel jakikolwiek i zacznij nowe życie. Bolesław Prus Lalka Nie bądź od

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
Pluń na wszystko co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel jakikolwiek i zacznij nowe życie. Bolesław Prus Lalka
Pluń na wszystko  co minęło: na... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie. - Bolesław Prus "Lalka"

Nie bądź odważny   bądź... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Nie bądź odważny - bądź zajebiście ODWAŻNY. Zawsze jak kogoś spotkasz, zrób na nim zajebiste wrażenie. Niech pomyśli, że jesteś najgorętszym gnojem na świecie. Niech pomyśli, że jak nie da ci pracy, to straci swoją. Patrz mu prosto w oczy, nigdy się nie odwracaj. Bądź spokojny i pewny siebie, bądź zajebiście ODWAŻNY. - James Frey "My friend Leonard''

pisz do mnie o wszystkim. Że kawa... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

pisz do mnie o wszystkim. Że kawa jest za gorąca i że lodówka zbyt pusta. Że gdy biegłeś na tramwaj, na Konopnickiej, ochlapał Cię czerwony samochód. Ford chyba. I że na sali ktoś śpi w trzecim rzędzie pod oknem, a wykładowca założył krawat sprzed wojny. Że przerwy zbyt krótkie, a papierosy za drogie. Że dzień zbyt szybko mija i czasu za mało by wszystko opowiedzieć.

Wtula się we mnie  bo już nigdy... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Wtula się we mnie, bo już nigdy więcej mnie nie oszuka. Wtula się, bo już nigdy więcej nie będzie przy mnie dodawała sobie centymetrów do realnego wzrostu. Wtula się, bo zaakceptowała swoją rolę. Która przecież i tak jest ogromna. Wtula się, bo w końcu zrozumiała, co to znaczy, że ktoś mógłby za nią dać się publicznie rozstrzelać. - Jakub Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę"

Potykając się  można zajść... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Potykając się, można zajść daleko. Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się. - Johann Wolfgang von Goethe

Można być wszystkim  byle nie... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Można być wszystkim, byle nie tchórzem, nie blagierem, nie emocjonalnym draniem albo kurwą. Wolałabym mieć raka niż nieuczciwe serce. - T. Capote, "Śniadanie u Tiffany'ego"

Na końcu będziemy pamiętać nie... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół. - Martin Luther King

W życiu wszystkiego trzeba... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może. Próbuj. Może gdzieś miedzy nową książką a podróżą do Ciechocinka znajdziesz właśnie swoje szczęście.

Będę powtarzał do znudzenia  iż... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Będę powtarzał do znudzenia, iż prędzej czy później pokaleczy się każdy, kto nie rozumie, że zasadą całego tego świata jest miłość. - Szymon Hołownia "Bóg, kasa i rock & roll"

  dlaczego mam wrażenie ze... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

- dlaczego mam wrażenie ze wywrócisz moje życie do góry nogami? - odrobina bałaganu jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Bagatelizuj porażki  bo tylko słabi... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Bagatelizuj porażki, bo tylko słabi i nieudacznicy się nimi chwalą. Olewaj je, a jeśli już o nich mówisz, to mów o tym, czego się dzięki nim nauczyłeś, bo nic więcej nie ma znaczenia. (...) nieważne, że Abraham Lincoln zanim został wybrany na prezydenta przegrał wszystkie wybory, w jakich startował - ważne, że nim został. Steve Jobs przez większość życia był traktowany jak niezawodny wizjoner, mimo że szereg jego produktów okazało się kompletna klapą. Porażka oznacza tylko tyle, ze czegoś nie zdobyleś, ale wyniki budzą podziw. Wiesz dlaczego? Bo porażki ponoszą wszyscy, a sukces tylko najlepsi. - Volant "Piąty poziom"

Kobieta nie pragnie pięknego... teksty

theseventhsky dodano: 22 czerwca 2015

Kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej. Tego wymaga jej psychika, by w sypialni kobieta zamieniała się w boginię zmysłów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV