głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky W pewnym momencie zmienia się nasza percepcja i zdajemy sobie sprawę że rzeczy które naszym zdaniem trzymaliśmy w rzeczywistości nas trzymają. Biorą nas być moż

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
W pewnym momencie zmienia się nasza percepcja i zdajemy sobie sprawę że rzeczy które naszym zdaniem trzymaliśmy w rzeczywistości nas trzymają. Biorą nas być może w n
W pewnym momencie zmienia się nasza... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

W pewnym momencie zmienia się nasza percepcja i zdajemy sobie sprawę, że rzeczy, które naszym zdaniem trzymaliśmy, w rzeczywistości nas trzymają. Biorą nas być może w niewolę - [...] trzymają na miejscu. Coś za coś.

Nocą kiedy wszyscy śpią  Ja nie... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Nocą kiedy wszyscy śpią Ja nie śpię Tylko czekam na ciebie Aż przyjdziesz I pokażesz mi niebo I wreszcie polecę do niego

Niewykorzystane szanse bolą znacznie... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy.

nigdy nie mów nigdy . teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

nigdy nie mów nigdy .

Zawsze kiedy robię plany na... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Zawsze kiedy robię plany na przyszłość, zaskakuje mnie teraźniejszość.

Na rogu bloku z daleka ludzi kojarzę... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Na rogu bloku z daleka ludzi kojarzę, to z nimi właśnie taszczę codziennego dnia bagaże. To siewcy Marihuany! To właśnie ragga ragga skład - dzień w dzień jarany, przybiliśmy pięść i gadamy, plan ustalamy, jaramy to co jarać mamy i w miasto ruszamy. Rytm jest miłością tu każdy to wie. Robimy to co chcemy wysyłamy do Ciebie. Nie intrygujemy, bo dobrze się czujemy. Żyjemy jak żyjemy, dopiero potem odpoczniemy. Wbijam się w bit spontanicznie. Kolejny raz śpiewam swe historie uliczne.W dziwnej symbiozie z naturą! Czuję się szczęśliwy, problemy gdzieś zniknęły - jestem wolny, prawdziwy, a słonce ciągle dopierdala właśnie tak jak trzeba .Dokładnie w takie dni jestem gdzieś bliżej nieba !

Właśnie wstał nowy dzień... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Właśnie wstał nowy dzień - Jeszcze raz do zdobycia cały świat, o tym wiem . W ciągłej podróży od jednego bitu bit, byle by tylko dalej do przodu nie zatrzyma mnie nikt. Patrzę w okno - słońce jakby do mnie uśmiechnięte, nie myślę teraz o tym co jest chore, pokrętne. Nieźle pierdolnięte życie codzienne. Co jutro, to jutro jest mi teraz obojętne. No bo ja wiem gdzieś tam w środku, że wszystko będzie dobrze. Do kogoś to przesłanie przecież musi tam dotrzeć. Wychodzę z domu no i jestem już na schodach w powietrzu tłusty bit - nic ująć, nic dodać. Dobra pogoda, jak życiodajna woda. Czuję, że niczego nie żałuje, nic mi nie szkoda. Spod nogi zamieciona każda jedna kłoda. To dobra jest metoda na stres, wiesz jak jest Słuchaj Mioda! Czy Ci się to podoba czy nie. Zdecyduj sam raggamuffin, hip ha-o-pe.Idę dalej, mijam same uśmiechnięte twarze, nie wiem jak to się dzieje, nie wiem co się okaże.

ja pierdole! jak ja go kocham : OOOOOO teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

ja pierdole! jak ja go kocham : OOOOOO

Znika przy niej cały strach  choć... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Znika przy niej cały strach, choć kiedyś skończy się i tak . Dziś nie chcesz wiedzieć nic więcej .

Nie pyta czy masz na nią czas  nagle... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Nie pyta czy masz na nią czas, nagle stoi w twoich drzwiach, ukryć się przed nią nie umiesz .

Pamiętasz przecież  przyjacielu  te... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Pamiętasz przecież, przyjacielu, te wszystkie dni, nadzieję tak wielką, że aż bolała, i zwątpienie, które korzystało z najmniejszego wyczerpania, żeby przyjść i zabić nadzieję.

:  Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

:) Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV