głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky Czemu taka jesteś? Jaka? Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna? Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny które znasz.. Tylko ja sypiam w jego ramion

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
Czemu taka jesteś? Jaka? Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna? Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny które znasz..
Czemu taka jesteś?  Jaka?  Taka... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Czemu taka jesteś? -Jaka? -Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna? -Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny które znasz..

Tylko ja sypiam w jego ramionach  To... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Tylko ja sypiam w jego ramionach To dla niego zostałam stworzona Tylko mnie nazywa kochaniem To mój teren pod jego ubraniem To moje imię ma na ramieniu Tylko ze mną na tylnym siedzeniu

Jego ramiona są moim lekarstwem... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Jego ramiona są moim lekarstwem, Jego oczy pokazują to jak strasznie mnie kocha, Jego usta potrafią sprawić że mam dreszcze, Jego dotyk jest najczulszym dotykiem jakiego doświadczyłam w życiu, Jego uśmiech potrafi uszczęśliwić mnie do największego stopnia, Jego ' kocham Cię ' wyraża więcej niż milion innych słów, Jego imię jest moimi drugiem JA, Jego słodkość i czułość sprawiła że mam cukrzycę, Jego miłość daje mi sto tysięcy milionów powodów do życia, życia z Nim.Gdy Jego zabraknie, ja zginę. Zginę jak ryba bez wody. Zginę, bo bez Niego moje życie nie ma sensu. Chcę żeby był obok mnie na zawsze, był i abyśmy mogli razem cieszyć się życiem i sobą. Mając siebie, mamy wszystko.

I wiesz co? Mimo wszystko byłeś... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

I wiesz co? Mimo wszystko byłeś najlepszym błędem mojego życia.

będę palić  aż dym nikotynowy... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

będę palić, aż dym nikotynowy wypruje mi płuca. każdy z papierosów, będzie symbolizował moją naiwność. każde zaciągnięcie się, moją bezmyślność. będę dusić się nikotyną z myślą o Tobie.

A gdyby tak odejść bez słowa  nic... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

A gdyby tak odejść bez słowa, nic nie zostawić po sobie a gdyby tak.. zacząć od nowa?Wszystko zostawić za sobą, a gdyby tak zmienić się na ,lepsze.Czy bylibyśmy wtedy jeszcze ze sobą? A gdyby tak odejśc, nie mówiąc nic nikomu..Nie nastawiać budzika , już nie wrócić do domu .. klucze wyrzucić. Nie brać niczego ze sobą , lecz nawet to czego nie wezmę wszystko-łączy mnie z Tobą..A gdyby tak odchodząc pójść w przeciwną stronę , czy wtedy i tak poszłabym za Tobą?

O przeszłości się nie zapomina... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

O przeszłości się nie zapomina, ona tworzy nas takimi, jakimi jesteśmy teraz- lepszymi bo uczymy się na błędach. Przeszłość jest jedną z tych rzeczy, z którymi się nie walczy, a z którymi należy się pogodzić.

patrzę w Twoje oczy i widzę... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

patrzę w Twoje oczy i widzę powiększające się źrenice oznaczające, że kochasz tak samo mocno jak ja

nie potrafiła opanować gwałtownego... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

nie potrafiła opanować gwałtownego bicia serca , kiedy ją dotykał . nie umiała powstrzymać się przed szukaniem go wzrokiem . nie potrafiła usunąć go z myśli . lubiła z nim być , podobało jej się to , jak się przy nim czuła , uwielbiała jego milczenie i jego słowa .

na pewno znasz takie noce  ten... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

nic nie znaczą słowa  które... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

nic nie znaczą słowa, które umierają.

Są godziny liczone podwójnie i... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Są godziny liczone podwójnie i miesiące nie warte ani jednego dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV