głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tanieogarniieta Ważne jest dzisiaj jutro się nie liczy. Człowiek to istota której łatwo zaszkodzić a trudno pomóc . i przychodzi czasem taki moment że po prostu odpuszczasz. Sa

tanieogarniieta

tanieogarniieta.moblo.pl
Ważne jest dzisiaj jutro się nie liczy.
Ważne jest dzisiaj  jutro się nie... teksty

tanieogarniieta dodano: 24 września 2013

Ważne jest dzisiaj, jutro się nie liczy.

Człowiek to istota której łatwo... teksty

tanieogarniieta dodano: 24 września 2013

Człowiek to istota,której łatwo zaszkodzić, a trudno pomóc .

i przychodzi czasem taki moment  że... teksty

tanieogarniieta dodano: 24 września 2013

i przychodzi czasem taki moment, że po prostu odpuszczasz.

Sa słowa  które trudno... teksty

tanieogarniieta dodano: 24 września 2013

Sa słowa, które trudno wypowiedzieć sa chwile, które ciężko zapomnieć sa noce,które przepłaczesz,sa bajki,w które wierzysz,ale nie ma takiej minuty, która wróci.

naj­pierw Ci się po­doba   tyl­ko... teksty

tanieogarniieta dodano: 24 września 2013

naj­pierw Ci się po­doba - tyl­ko ty­le. Później zauważasz, że ob­chodzi Cię to z kim ga­da, ja­kie ma ko­leżan­ki. Ko­lej­nym eta­pem jest ogar­nięcie czy nie ma dziew­czy­ny - cho­ciaż jeszcze wy­pierasz się, że pod żad­nym pozorem On Ci się nie po­doba.. w końcu przyz­na­jesz przy­jaciółce - zaurocze­nie. Trwa to dość długo... jest ogląda­nie się za Nim na uli­cy, śledze­nie Je­go życiory­su i usiłowa­nie wpi­sania się w niego. W końcu zaczy­nasz czuć, że ser­ce inaczej py­ka - nie wiesz co się dzieje, że to nie praw­da... bo prze­cież jes­teś zimną i be­zuczu­ciową pa­nienką. Po pa­ru miesiącach przyz­na­jesz się już jaw­nie, że jesteś zakochana i nie będziesz pot­ra­fiła żyć bez Je­go wi­doku. Cały ten pro­ces tyl­ko po to,by później się do­wie­dzieć jak bar­dzo On kocha inną...

Przyjaźń jest wtedy  gdy mimo... teksty

tanieogarniieta dodano: 23 września 2013

Przyjaźń jest wtedy, gdy mimo mnóstwa własnych problemów zostawiasz swoje sprawy i biegniesz do przyjaciela aby go wysłuchać i powiedzieć kretyńskie "wszystko będzie dobrze", które tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

Żyj  nie uciekaj przed samym sobą.... teksty

tanieogarniieta dodano: 23 września 2013

Żyj, nie uciekaj przed samym sobą. Kiedyś na pewno czeka Cię za to nagroda, bo ludzie, którzy poddali się, uciekają w cień jak tchórze. Chcą by przestało boleć, a w zamian za to ranią innych. Pamiętaj, że nie żyjesz tylko dla siebie.

Nie ma takich upadków po których... teksty

tanieogarniieta dodano: 23 września 2013

Nie ma takich upadków,po których nie można się podnieść .

Nie mów mi że rozumiesz   bo to nie... teksty

tanieogarniieta dodano: 23 września 2013

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach, i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz się do ludzi..

Czasami coś po prostu pęka. Bez... teksty

tanieogarniieta dodano: 23 września 2013

Czasami coś po prostu pęka. Bez żadnego powodu, nie ma zdrady, nie ma wielkiej kłótni czy rozczarowań. Z dnia na dzień zaczynacie się od siebie oddalać i nic z tym nie możecie zrobić. Próbujecie, ale jesteście już za daleko, by chwycić swoje dłonie. Nie umiecie nawet powiedzieć czy Wam przykro, bo ten koniec przyszedł tak naturalnie jak zmiana pory roku.

I wiesz o czym marzę? Aby umieć... teksty

tanieogarniieta dodano: 23 września 2013

I wiesz o czym marzę? Aby umieć przejść obok niego obojętnie. Tak całkowicie obojętnie. Bez żadnego uczucia żalu czy tęsknoty.

Ciężko zrozumieć otaczający... teksty

tanieogarniieta dodano: 23 września 2013

Ciężko zrozumieć otaczający świat. ciężko dostrzec radość życia.. spełnienie. ciężko z czystym sumieniem powiedzieć 'niczego mi nie brakuje. jestem szczęśliwa.' tak trudno oddychać gdy każdy głębszy wdech zabija wszystko co daje resztki prawdziwego, szczerego szczęścia. wymuszasz uśmiech by nie dać poznać po sobie jak bardzo boli.. jak wszystko w Tobie umiera. Twoje serce straciło 'życie' ,gnije. Twoja dusza z każdą sekundą ulatuje coraz wyżej.. opuszcza ciało, które stało się marnym wrakiem człowieka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV