głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nie zastanawiaj się zbyt długo bo zamiast żyć będziesz wyłącznie myśleć o życiu . Jak to jest być razem tak na prawdę Jak to jest przez całe życie kochać tylko

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nie zastanawiaj się zbyt długo bo zamiast żyć będziesz wyłącznie myśleć o życiu .
 Nie zastanawiaj się zbyt długo  bo... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

"Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo zamiast żyć, będziesz wyłącznie myśleć o życiu".

Jak to jest być razem tak na prawdę... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

Jak to jest być razem tak na prawdę, Jak to jest przez całe życie kochać tylko jedna osoba , Jak to jest wydaje mi się ze to łatwiejsze niż myślę a okazuje się całkiem trudne ..

Za każdym razem kiedy ktoś Ci mówi... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

Za każdym razem kiedy ktoś Ci mówi, że czegoś nie da się zrobić, pamiętaj, że mierzy on Twój cel swoja miarą. Najwyraźniej nie jest ona zbyt wysoka.

 Człowiek jest istotą ochoczo... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

"Człowiek jest istotą ochoczo poddającą się złudzeniom, iluzjom, pozorom, fantomom. Rzadko zdobywa się on na myślenie racjonalne, natomiast z zapałem rzuca się w odmęty uwznioślonej bzdury i uświęconego absurdu."

Jedyne kobiety  które warto mieć... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

Jedyne kobiety, które warto mieć, to te, które potrafią cię rozgryźć.

Dlaczego ludzie nie znoszą prawdy?... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

Dlaczego ludzie nie znoszą prawdy? Po pierwsze dlatego, że prawda ich rozczarowuje. Po drugie dlatego, że prawda często nie przynosi żadnych korzyści. Po trzecie dlatego, że prawda wcale nie sprawia wrażenia prawdziwej - większość kłamstw jest zręczniej wymyślona. Po czwarte dlatego, że prawda rani.

 Co możesz zrobić? Przestań się... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

"Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi, którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób, w których towarzystwie nie czujesz się komfortowo? Czego nie wiesz? Fajność przyciąga fajność. Jak wymienisz kadrę na pozytywną, więcej pozytywnych przyjdzie, a te negatywne jednostki pójdą w dalekie pip. Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana. Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie."

 Miłość nie nakłada obrączki i... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

"Miłość nie nakłada obrączki i nie ściąga obrączki.Miłość nie poślubia ani się nie rozwodzi.Miłość nie włóczy się po sądach. Miłość się nie procesuje. Miłość nie przysięga i nie krzywoprzysięga. Miłość nie potrzebuje zapewnień o lojalności,wierności,wzajemności. Miłość nie potrzebuje wdzięczności.Miłość nie dzieli się na osobową i bezosobową. Miłość nie jest rozdarciem pomiędzy jednym a drugim ani pomiędzy jednym a wszystkim."

 Nasze niespełnienie bierze się... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

"Nasze niespełnienie bierze się stąd, że jesteśmy przestraszeni własnymi pragnieniami. Boimy się pożądać, kochać, tęsknić. Rzadko człowiek osiąga tyle w życiu, ile sobie wymarzy, ale jeśli ktoś nie marzy w ogóle, to nic nie osiąga. Chociaż - gdyby nagradzano za niespełnione marzenia, bylibyśmy wielokrotnymi mistrzami świata."

 Wystarczy jedna osoba żeby Twoje... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

"Wystarczy jedna osoba żeby Twoje życie się odmieniło - Ty sama. To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców"

 Znać drugiego człowieka to nie... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

"Znać drugiego człowieka to nie znaczy wiedzieć jaki jest jego ulubiony kolor, dzień czy owoc... Znać drugiego człowieka to znaczy wiedzieć jakie słowo doprowadza go do łez, a jakie do śmiechu... Umieć go pocieszyć, a zarazem smucić się razem z nim... Znać reakcję na wypowiedziane słowo a jednocześnie przewidzieć jego odpowiedź..."

W miłości nie liczą się tylko... teksty

tancorek dodano: 2 listopada 2015

W miłości nie liczą się tylko namiętne pocałunki czy cudowny seks. Liczą się wszystkie chwile kiedy jesteście razem. Wystarczy, że siedzicie blisko siebie na kanapie, obejmując się wzajemnie, oglądając wieczorny seans. Wspólne posiłki, poranki, wieczory, wspólne spacery, kąpiele... A najbardziej liczy się rozmowa, bez niej nic nie może istnieć. Musicie rozmawiać o tym co jest dobre w Waszej relacji i też o tym co Was boli. Musicie mówić co czujecie. Rozmowa sprawi, że Wasza relacja będzie silniejsza."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV