głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Zostaw na pozniej wszystko co mowilas przed chwila tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi milosc wiem ze dzis nie pierwszy raz siedzimy do pozna nie mowiac nic i

tancorek

tancorek.moblo.pl
Zostaw na pozniej wszystko co mowilas przed chwila tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi milosc wiem ze dzis nie pierwszy raz siedzimy do pozna nie mowiac nic i roz
Zostaw na pozniej wszystko co mowilas... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Zostaw na pozniej wszystko co mowilas przed chwila, tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi milosc, wiem ze dzis nie pierwszy raz siedzimy do pozna, nie mowiac nic i rozumiem ze Ciebie to wkurwia.

Jestem świadoma swoich wad  ale Ty... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Jestem świadoma swoich wad, ale Ty też popatrz w lustro !

Lubił jej uśmiech  włosy i oczy.... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Lubił jej uśmiech, włosy i oczy. Lubił każdą część jej. Lubił, ale gdy znalazła chłopaka, zrozumiał, że kocha.

chociaż na chwilę  pomóż mi iść... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

chociaż na chwilę, pomóż mi iść , nie będzie lekko. chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd.

Na dobre rzeczy warto poczekać teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Na dobre rzeczy warto poczekać

Do mężczyzny powinien być... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Do mężczyzny powinien być dołączony tłumacz, który by nam tłumaczył, co mężczyzna ma na myśli. Do każdego w dodatku osobny, niepowtarzalny, żadne tam ogólniki – ty z Marsa, ja z Wenus. Który by objaśniał, na przykład, co to znaczy, kiedy on milczy.

Kiedy byłyśmy mały dziewczynkami... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Kiedy byłyśmy mały dziewczynkami, wierzyłyśmy w bajki, fantazjowałyśmy, jakie będzie nasze życie. Biała suknia, królewicz, który zabierze nas do zamku na szczycie góry. Wieczorem w łóżku zamykałyśmy oczy i wierzyłyśmy gorąco w to, że marzenie się spełni. Święty Mikołaj, Wróżka i Królewicz byli tak blisko, że czuło się ich smak. Ale człowiek dorasta. Któregoś dnia otwieracie oczy i bajka pryska. Zwracamy się do ludzi i rzeczy, którym ufamy. Sęk w tym, że trudno całkowicie uwolnić się od tej bajki, bo prawie każdy chowa w sobie ten promyk nadziei i wiary, że pewnego dnia otworzy oczy i marzenie się ziści.

Niewielu jest ludzi  których... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

Daję ci w prezencie coś  co... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Daję ci w prezencie coś, co naprawdę należy do mnie. To wyraz szacunku wobec człowieka, który siedzi naprzeciw, sposób, by powiedzieć mu jakie to ważne, że jest blisko. Masz teraz malutką cząstkę mnie samej, cząstkę, którą podarowałam ci z własnej, nieprzymuszonej woli.

  nie chcę Cię więcej widzieć... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

- nie chcę Cię więcej widzieć , zrozumiałeś ?! bierz to co ci najbardziej potrzebne i wypieprzaj z mojego życia ! . - krzyczała dławiąc się łzami i rzucając mu małą walizkę pod nogi . on stał słuchając obelg z jej strony , zerknął na walizkę i ze spokojem powiedział - nie chcę żadnych ubrań , naszych zdjęć ani niczego innego . musisz zrobić wszystko , żeby zmieścić się do tej walizki , bo zabieram Cię ze sobą . ty jesteś mi najbardziej potrzebna do życia .

Pytają  jak ja to robię  że tak... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Pytają, jak ja to robię, że tak dobrze radzę sobie z mężczyznami. Uśmiecham się i zbywam je milczeniem, ponieważ wiem, że lekarstwo jest gorsze od samego bólu: po prostu nie zakochuję się.

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za... teksty

tancorek dodano: 22 grudnia 2010

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię. : to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV